Kim Kardashian’ın Güzellik Sırlarıişte ın sırları. Lekesiz teni ve uzun ipeksi saçları ve büyüleyici görünümü ile Kim Kardashian hayranlarına her zaman güzelgörünmeye çabalıyor.

Hollywood’un ünlü makyözlerinden biri olan Mario Dedivanovic Kim Kardashian ’ı anlatırken, “ Onun yüzü benim için bir ilham verici.  ile ilgili Kim’in tercihlerini çok iyi biliyorum. Kim Kardashian makyaj tekniklerine çok ilgi gösterdiği için çalıştığımız zaman ona bazı sırlarımı öğretiyorum. Sonra da o bilgiyi kullanarak kendisinin de çok güzel makyaj yaptığını görmek hoşuma gidiyor.

Mario Kim Kardashian ’ın yüzünün özelliğinden bahsederken, “ Kim’in güzel gözleri onun en büyük silahlarından biri. Gözlerin doğru şekli, büyüklüğü ve en önemlisi mükemmel simetrisi her makyözun hayali” dedi.

Kim Kardashian’ın makyaj sırlarına gelince; Mario beş temel kural sıralıyor;

1.Güzel uyku,
2. Bol Su,
3. Maskarayı uygulamadan önce uygulayan Shu Uemura kirpik kıvırma aleti,
4. Yoğun ;
5. Majyaj öncesi yüz için nemlendirici ve dudak için Peter Thomas Roth Matte kremi.

Kim Kardashian Makyaj Sırları Kim Kardashianın Güzellik SırlarıKim Kardashian Güzellik Sırları Kim Kardashianın Güzellik SırlarıKim Kardashian Resimleri 6 Kim Kardashianın Güzellik Sırları

Kim Kardashian Resimleri 5 Kim Kardashianın Güzellik Sırları

Arananlar :kım kardashıan,kim kardashian makyajı,ünlülerin makyaj modelleri,kim kardashian saç modelleri
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Mucize İçecek Altın Süt

 Mucize İçecek Altın Süt Altın süt dediğimiz içeceğin içerisindeki Kurkumin sayesinde Hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor.

0 3 5 Kasım 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید