Kelebek Derisinden Ayakkabı YaptılarKelebek Derisinden  Ayakkabı Yaptılar

Uluslararası Ayakkabı Fuarı (AYMOD), şaşırtıcı ürünlere ev sahipliği yapıyor. Fuarda sergilenen kelebek derisinden ayakkabılar katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Yurtiçi ve yurtdışından bine yakın markanın yeni ürün ve tasarımlarının sergilendiği AYMOD Fuarı, yoğun ilgi gördü. Birbirinden şık ayakkabıların yer aldığı fuarda Türk tasarımcı Aynur Aşkı tarafından tasarlanan kelebek derisinden ayakkabılar ve çantalar fuarın en göze çarpan ürünleri arasında yer aldı.

Kelebeklerin sıra dışı yaşam döngülerinden ilham alarak ayakkabıları tasarladığını belirten Aynur Aşkı, “Kelebekler toplu halde göç ederek toplu halde ölen varlıklardır. Kelebeklerdeki bu potansiyeli fark ederek aşk ile çalışarak fark yaratan ürünler ortaya çıkardık” dedi.

Kelebek derisi ayakkabılarına özellikle bayanların ilgisinin büyük olduğunu anlatan Aşkı, normal tasarımlarının ayakkabı ve çantaya göre yüzde 20 daha pahalı olduğunu söyledi.

Arananlar :bilal erdoğan eşi
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Tatlı Krizine Avokado Puding

Tatlı Krizine Avokado Puding Suçluluk hissine kapılmadan yiyebileceğiniz bir tatlı tarifimiz olduğunu söylesek? Ne dersiniz?

0 2 13 Ocak 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید