Kaş Şekline Göre Kişilik Özellikleri

Kaş Şekline Göre Kişilik Özellikleri
Paylaş
 


Kaş Şekline Göre

Kaşlarımız sadece gözlerimizi korumakla kalmıyor, aynı zamanda tüm yüzümüze farklı bir ifade veriyor, hatta insanların bizi tanımasını bile sağlıyor. Yani kısacası yüzümüzün en önemli özelliklerimizden biri kaşlarımız. Peki kaşların senin hakkında da bilgiler içeriyor desek?

İşte sen farkında bile olmadan senin hakkında söyledikleri 4 şey!

Kaş Şekline Göre Kişilik Özellikleri

Hangi Dili Konuştuğun:

Hangi Dili Konuştuğun

Yanlış duymadın! Aslında kaşlarının da bir aksanı var. Hem Maori (Yeni Zelanda’da konuşulan bir dil.) hem de İngilizce konuşanlar üzerinde yapılan bir araştırmaya göre, insanlar farklı bir dile geçiş yaptığında kaş hareketleri de değişiyormuş. Kısacası her dilin kaş hareketleri farklı!

Güvenilir Olup,Olmadığın:

Güvenilir Olup,Olmadığın

Evet, kaşların senin güvenilir biri olup olmadığın hakkında da işaretler veriyor! Yüksek kaşlı kişileri insanlar daha güvenilir olarak algılıyorlar ve yeni tanıştıkları kişilere güven duyma konusunda kaşlarına bakarak bir çırpıda karar veriyorlar. İlginç değil mi?

Ne Kadar Narsist Olduğun:

Ne Kadar Narsist Olduğun

Fazla ince alınmış kaşlara sahip olanlar daha fazla ben-merkezci oluyorlar ve bu da daha fazla narsistik eğilime sahip olduklarını gösteriyor. Yani bir dahaki sefer kaşlarına şekil vereceğin zaman, çok fazla ince olmamalarına dikkat etmelisin!

Kişilik Özelliklerin:

Kaşa Göre Kişilik Özellikleri

Kaşların belirli kişilik özelliklerinle örtüşür. Mesela, düz kaşlara sahip insanlar daha çok gerçekçi bir yapıya sahiptirler. Kavisli kaşlara sahip olanlar, her şeyi çok çabuk öğrenirler, eğimli kaşlara sahip olanlarsa, sorumluluk sahibidirler ve daima her konuda yetkili olmak isterler

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 1 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید