Kadınları Mutlu Etmenin Yolları,

Şu kadınları yüz yıllardır pek çok kitap anlatır. Kimi kadın için savaşlar yapılmıştır, kimi imparatorluklar sırf güzel bir kadın yüzünden yıkılmıştır. Pek çok şarkıcı, yazar, felsefeci, ozan ve şair kadınlar üzerine yazılar yazıp yorumlar yapmıştır. Ama gelip görün ki halen kadınları tam anlamıyla çözdüm demek imkânsızdır biz erkekler için. Çünkü ne zaman ne yapacaklarını kestirmek bizim için pek mümkün gibi durmaz. Bu yüzden bu yazımızda erkeklere birkaç küçük tüyo vermeye çalışacağız. Belki bu tüyolar sayesinde daha mutlu bir ilişkiye merhaba diyebilirsiniz. Ama şunu sakın unutmayın bu tüyolar tüm kadınlarda işe yaramaya bilir. Sonuçta dediğimiz gibi kadınları anlamak imkânsızdır.

Kıskanın ama abartmayın.

Biz erkekler genelde sevdiğimiz kişi kıskanırız ama nedense şu kıskançlık ayarını bir türlü tutturamayız. Bazen olur abartır uçan kuştan kıskanır hale geliriz. İşte bu an kadınların artık sinir anıdır. Bu yüzden buna ayarlamaya çalışın. Onu kıskandığınızı belli edin ama gidip birine saldırmayın kıskandığınızı göstermek için. Eğer kıskançlık duygunuzu ayarlayabilirsiniz onu çok mutlu edeceksinizdir. Çünkü her kadın kıskanılmayı ister.

Sınırlar çizin ama dikkatli olun

Kadınlar kendileri için sınırlar çizen erkeklere bayılırlar. Ama bu çizgi meselesinin ayarını çok iyi tutturmak gerekir. Eğer abartırsanız sıkarsınız. Bu yüzden kendi çizgilerinizi çizerken detaylı düşünün. Misal bu eteği giymeni istemiyorum diyin ardından bir erkek olarak neden istemediğinizi ona mantıklı cümleler ile açıklayın. İşte böyle bir hareket yaparsanız emin olun onu çok mutlu edersiniz. Çünkü kadınlar kendilerine herhangi bir gerekçe sunmadan dayatılan her şeyden nefret edip, söylenenin tam tersini yapmaya meyilli olurlar.

Arkadaşları ile tanışıp onu yüceltin.

Evet, kız arkadaşınızın veya sevgilinizin arkadaşları ile tanışmaya özen gösterin ve bu arkadaşlarını tanımaya çalışın. Ve galiba en önemlisi arkadaşlarının yanında ona verdiğiniz değeri hem kelimeleriniz ile hem de yaptığınız hareketler ile belli edin bu onu mutlu edecektir. Ayrıca onun arkadaşlarını ondan dolayı önemsediğinizi ona belli edin bu onu daha da mutlu kılacaktır. Eğer bunu başarabilirseniz emin olun ilişkiniz oldukça iyi gitmeye başlayacaktır. Bu küçük bir detay gibi görünse de aslında önemli bir olaydır.

Küçük hediyeler ile şaşırtın

Kız arkadaşınıza yapacağınız küçük sürprizler ve ona alacağınız küçük hediyeler onu hem heyecanlandıracak hem de oldukça fazla mutlu edecektir. Misal bir gece ansızın yanına gidip gözlerinin içine bakarak sadece seni çok seviyorum demeye geldim diyin. Veya bir gece ansızın ona aldığınız bir gülü çıkartıp verin. Yanında birkaç güzel cümle ile. Onu ne kadar çok şaşırtırsanız emin olun o kadar mutlu olacaktır. Hediyelerin büyük veya pahalı hediyeler olması da gerekmez dediğimiz gibi önemli olan onu şaşırtmak ve bunları beklemediği bir anda yapmak. Bazen ona alacağınız tek bir gül veya uçan basit bir balon bil yetecektir onun mutlu olması ve şaşırması için.

Bu küçük tüyolara bizce uyun. En azından deneyin bakalım işe yarıyor mu yoksa yaramıyor mu diye. Emin olun kazanan tarafta olursunuz. Bunlar küçük ama etkili yöntemler.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Tatlı Krizine Avokado Puding

Tatlı Krizine Avokado Puding Suçluluk hissine kapılmadan yiyebileceğiniz bir tatlı tarifimiz olduğunu söylesek? Ne dersiniz?

0 2 13 Ocak 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید