Ilık banyo bebeğe iyi geliyor

bebek-banyo
Paylaş
 


Ilık banyo bebeğe iyi geliyor

Yeni doğan bebeklerin özellikle yazın bu sıcak günlerinde her gün ılık su ile yıkanmasının hem uyumalarına hem de büyümelerine katkısı olduğu belirtildi.

Manavgat Devlet Hastanesi Başhekimi ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı , sıcak ve nemli havalarda bebeklerin her gün ılık suyla banyo yapmasının gibi ve yapan rahatsızlıklar başta olmak üzere birçok problemi ortadan kaldırdığını söylüyor.

Ilık banyo bebeği rahatlatıyor

Mehmet Kuru, “Ilık banyo bebeği rahatlatıyor. Rahatlayan bebek, rahat uyuyor. Ayrıca banyo açısından da büyük fayda sağlıyor. Anneler, sıcak ve nemli havalarda bebekleri düzenli olarak mutlaka yıkamalı.” diyor.

Kemik gelişimi için ilk 6 ay anne sütü

Ayrıca annelerin, doktor önerisi dışında ilk 6 ay bebeklere anne sütü haricinde başka yiyecek vermemeleri uyarısında bulunan Kuru, anne sütünün çocukların kemik gelişiminin yanı sıra vücudunun bağışıklık sistemini güçlendirdiğini belirtiyor.

 

Anne sütünün hayata gözlerini açan her bebek için dünyanın en değerli yiyeceği olduğunun altını çizen Kuru, anne sütünün çocuğun ihtiyacını karşılayacak besin maddelerini barındıran mucizevi bir ilaç olduğunu dile getiriyor.

Arananlar :banyo yapan çocuk,banyo yapan bebek,10 yaş gelinlik modelleri
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید