İlham Veren 5 Ünlü Makyajı

Adriana Lima
Paylaş
 


İlham Veren 5 Ünlü Makyajı

Modern ve uzman elinden çıkmış bir görünümü istiyorsanız size ilham verecek 5 ünlü makyajına göz atmalısınız.

 

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Jolie’nin kıyafetiyle aynı renkte sürdüğü metalik açık gri far, özellikle ela veya renkli gözlü gelin adaylarının tercihi olmalı. Gri’nin soğukluğu kirpik diplerine geçilen eyeliner ve takma kirpiklerle kırılıyor. Dudaklarda nude tonlarda bir ruj tüm dikkati gözlere odaklıyor. Modern bir duruş arzulayan gelinlere duyurulur.

Adriana Lima

Adriana Lima

Kırmızı dudaklar, özellikle koyu saçlı gelin adaylarının tercih edebileceği bir detay. Kırmızı rujun düzgün sürülmesi kadar, seçtiğiniz tona da dikkat etmelisiniz, alt bazında sarı olması dişlerinizi olduğundan daha sarı gösterebilir. Kırmızı rujun en büyük artısı ise beyaz gelinlik ve koyu saçlarla tezat oluşturarak, klasik ve sofistike bir görünüm kazandırması.

 

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Buğulu göz makyajı gelin makyajında sıklıkla kullanılır. Genelde tercih edilen koyu tonlar yerine Lopez’in makyajındaki gibi gold ve bakır tonları kullanılarak derin ama aynı zamanda aydınlık bakışlar yaratılabilir. Göz pınarlarındaki altın dokunuşlar ve dudaklarda kullanılan kahve-kırmızı Saray’da evlenen bir gelinden iddialı bir parti kızına kadar birçoklarının tercihi olacak bir kombinasyon.

 

Gisele Bündchen

Gisele Bündchen

Gisele Bündchen

Gisele’in gümüş ağırlıklı parlak makyajı özellikle yaz gelinlerine çok yakışacaktır. Göz pınarlarında metalik açık renkte simli gri, göz bitiminde yerini parlak füme renge bırakıyor, bu açık-koyu dengesi bakışlara derinlik katıyor. Göz makyajı, ten makyajında ve dudaklarda kullanılan hafif parlak pembe ton ile kusursuz bir denge içinde.

 

Kate Bosworth

Özellikle Bosworth gibi beyaz bir tene sahipseniz, pembe’nin tüm masumluğunu gelin makyajınızda kullanmalısınız. Gözlerin sade bir maskara ile belirginleştirildiği makyajın başrolünde taze ve genç etki yaratan toz pembe yanaklar ve dudaklar geliyor. Varla yok arası makyajı seven, doğal güzelliği savunan gelinlere önerilir.

Vogue

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Siyah Kuru Erik ,Sağlam Kemik

Siyah Kuru Erik ,Sağlam Kemik  Prof Dr Müftüoğlu siyah kuru eriğin Kalsiyum zengini bir besin

0 1 6 Aralık 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید