İkizler Burcu Mart Ayı Burç Yorumuİkizler Burcu Mart Ayı Burç Yorumu

Sevgili İkizler,

mart ayı kariyeriniz açısından büyük bir ay olacak. Geçen ay sizin iyiliğinizden sorumlu yöneticiniz Merkür’ün gerilemesinden dolayı gecikmelerle dolu idi ve epey zorlanmıştınız. Bu tip aksaklıklara hoşça kal diyebilirsiniz zira Merkür 28 Şubatta düzeldi. Artık kontratlara imza atabilir, özellikle de elektronik eşya alışverişine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer imza atmak için biraz daha bu ayın sonuna kadar bekleyebilirseniz daha da iyi olacak. Merkür düzelmesine rağmen 20 Mart tan sonra daha hızlı hareket edecek.

Herhangi bir gezegen gerileme fazından çıkıp uyandığı anda kahvesini içip kendine gelene kadar uyku sersemi olur. Yani düzelir düzelmez bir anda hızlı yörüngesine geçemez ve ısınmak için biraz zamana ihtiyaç duyar. Eğer en önemli girişim ve kararlarınızı açıklamak için mart ayının üçüncü haftasını bekleyebilirseniz daha da başarılı olacaksınız. Yine de Merkür düzeldiğinden şubat ayında yaşadığınız gecikmeleri yaşamayacak ve hayatın hızlı akmaya başladığını fark edeceksiniz. Planlarınızda ileriye doğru hareket başlarken pek çok telefon ve planlama ile uğraşacaksınız.

Ancak roketlerin itici motoru görevini yapan Mars 1 Mart-19 Mayıs arasında gerileyecek. Eğer yeni bir iş kurmayı ya da yeni bir program veya ürün lanse etmeyi düşünüyorsanız zamanlamanız uygun olmayacak. Harekete geçmek için mayıs sonunu beklemeniz gerekecek. Sizin için 28 Mayıs’taki yeniayı çok beğeniyoruz. Bu süreçte planlarınızı gözden geçirip mükemmelleştirebilir ve varsayımları kontrol edebilirsiniz.

Mars tüm önemli girişimlerin itici gücüdür ve gerilediğinde uzay mekiğini yeterli yüksekliğe çıkaramaz. Mars’ın roket gücü uzay aracını atmosferin dışına çıkarıp yörüngesine oturtur. Roketin işi uzay aracı atmosferden çıktığı zaman sona erer ve araç kendi ivmesini kazanır. Evrenin mesajı gayet net; bu sene, geçen seneden kalan işleri tamamlamak daha önemli. Aynı anda pek çok gezegenin gerilemesine pek rastlanmaz.

28 Mart’ta doğan yeniayın ardından mart ayında en önemli odak noktanız ve aynı zamanda hayatınızın en parlak alanı kariyeriniz olmalı. Bu yeniay sonrasında mesleğinizde büyük ilerleme kaydedebilirsiniz. Beceri ve deneyimlerinizi daha prestijli bir şekilde kullanacağınız yeni yollar bulmak size kalıyor. Çaba gösterip araştırdığınızda fırsatlar karşınıza çıkacak. Yeniayın oluştuğu Balık çift bedenli bir burç olduğundan iki teklif veya fırsatla karşılaşabilir ve seçim yapabilirsiniz.

Tüm yeniaylar önemlidir, sonuna kadar değerlendirmeye bakın. Gökyüzünün en muhteşem gezegen dizilimine sahip olabilirsiniz ama yeniay olmadan evrendeki bu iyiliklere ulaşamazsınız. Yeniayın görevi ortadaki şeyi almak ve size taze ve yeni bir fırsat olarak sunacak şekilde paketlemektir. Unutmayın sizin alın teriniz olmadan hiçbir şey gerçekleşmez. Yani koltuğunuzda oturup kapının çalmasını ve size beyaz bir zarf içinde teklif gelmesini bekleyemezsiniz. Astrolojide kader yoktur.

Astroloji size en doğru zamanlamayı haber vererek yardımcı olabilir. Ayrıca ne zaman geri planda kalıp beklemeniz ve nasıl sorular sormanız gerektiğini söyleyebiliriz. Teklifleri ciddiye almanız gereken zamanları da bilebiliriz. Yeni bir iş düşündüğünüz zaman bu büyük bir avantajdır ve rakipleri geride bırakmanıza yardımcı olur.

Yeniaydan önceki günlerde hemen hiçbir şey olmaz ama yeniay doğduktan hemen SONRA gerçekleşir. 28 Şu bat’ta Balık burcu un 10. Derecesinde doğan yeniayın ardından gelen günlerde daha önce kilitli olan bir kapı açılacak ve fırsatlar içeri girmeye başlayacak.

Bu yeniayın kazanılan gelir evinizde bulunan Jüpiter ile mükemmel biracı yapıyor olması da yeniaya sıradışı bir özellik katıyor. Bu da demektir ki, 28 Şubattan hemen sonra gelecek herhangi bir iş teklifi ya da müşteri bol kazanç getirecek ve çok memnun kalacaksınız. Unutmayın ki, bu yeniay 2014′ün kariyeriniz açısından en önemli yeniayıdır.

Jüpiter 7 Kasım’dan beri gerilemekte idi ama 6 Mart’ta düzeliyor. Jüpiter’in para evinizde bulunmasına rağmen size neden yardımcı olmadığını şimdi anlamış olmalısınız. Ne mutlu ki, Jüpiter düzeldikten itibaren 16 Temmuz’a kadar kendiniz için en iyi şekilde pazarlık yapabilecek ve iyi para kazanabileceksiniz. 6 Mart yakınlarındaki günlerde büyük bir değişim göreceksiniz. Büyük, küçük tüm işaretleri dikkatle takip edin. Eğer ararsanız, bulacaksınız.

28 Şubattaki yeniay, Neptün ile de kavuşum yaptığından bu ay televizyon, film veya dökümanterde yer alabilirsiniz – pek çok insan sizin isminizi duyacak. Sanatçıysanız ve yaratıcı bir alanda çalışıyorsanız bu yeniayın gümüş ışınları altında hem şimdi hem de önümüzdeki aylarda gelişeceksiniz. Bu yeniay fikirlerinizi cesaretlendirecek ve eserlerinizin başkaları tarafından bilinmesini garantileyecek.

Hani alanda olursanız olun sizi sıkıştıran problemlere çok orijinal çözümler bulacaksınız zira Neptün kendiniz için daha iyi ve yeni bir dünyanın hayalini kurmanıza izin verecek. Yaratıcılık tıpkı bir kelebeğin kanatları gibi kırılgandır ama kimsenin fikirlerinizin işe yaramayacağını söylemesine izin vermeyin. Sağlam durun ; başkaları ne derse desin yıldız haritanız çok iyi şeyler söylüyor.

28 Şubattaki yeniaydan sonra gelen on gün içinde kariyeriniz için atacağınız adımlar sizi ileriye taşıyacak ve tüm sene devam edecek ivme kazanmanızı sağlayacak. Şimdi hemen işi kazanmanız şart değil ama konuşmaları başlatmanız gerekiyor. Bazen büyük işleri elde etmek uzun zaman alır; bir sonraki büyük anınız 8 Eylül’deki dolunayda gelecek.

Şimdilik özellikle 1-7 Mart arası çok güçlü. En büyük başarınız ayın başında atacağınız tohumlara bağlı olacak. Çok önemli ve çok büyük bir fırsat karşınıza çıkacak /inceleyin ve değerlendirmenin bir yolunu bulun.

Ayın ortasında dikkatiniz eve veya bir akrabanızın sağlığına ya da ihtiyaçlarına odaklanıyor. Bu durum 16 Mart’ta Başak burcunun 26. Derecesinde oluşan dolunayla beraber ortaya çıkıyor.

Eğer aklınızda biri varsa bu kişi büyük olasılıkla ebeveyniniz ya da ebeveyn yerine geçen bir kadın akrabanız olabilir. Bu bir dolunay olduğu için de ev ya da aileye ait bir konu sona veya tamamlanma aşamasına gelecek. Bu Satürn’ün ideal bir açı yaptığı güzel bir dolunay olduğundan gelişmelerin sonucunda kendinizi özellikle finansal bakımdan daha güvende hissedeceksiniz. (Satürn finansal evinizin yöneticisi olduğu için.) Merkür, Satürn’e sert biracı yaptığından ofisteki yoğun iş programınız evdeki meselelerle ilgilenmenizi zorlaştıracak. Yardımcı tutmanız gerekebilir, bunu aklınızda bulundurun. Yardım aldığınızda işler kolaylaşacak ve daha sakin kalacaksınız.

Satürn 2 Mart- 20 Temmuz arasında gerileyecek. Bu süreçte uzun süredir bekleyip hiç alamadığınız ödemeler elinize geçebilir. Ya da sizi seven birisi mirasından para gelebilir ve çok şaşırabilirsiniz. Eğer yanlış yatırımlar yaptıysanız finansal danışmanınızla görüştükten sonra 20 Temmuz’a kadar olan sürede yeni düzeltmeler yapabilirsiniz. Gelecek ayın tutulmaları parayla ve sizin yatırımlarınızla ilgili sıradışı ve büyük olasılıkla sıkıntılı haberler getirebilir. Muhasebeci veya brokerınızin onaylayacağı tedbirli bir yol izleyin.

Bu ay seyahate çıkmanız gerekirse 13 veya 26 Mart tarihlerini seçerseniz seyahatiniz hem mutlu, hem de kazançlı geçecektir. İlk tarih olan 13 Mart’ta Satürn ile kısa seyahat evinizin yöneticisi Güneş arasında olumlu bir açı var. İkinci tarih olan 26 Mart’ta ise uzun bir yolculuk veya uzakta yaşayan insanlarla konuşmalarınız harika geçecek.

Ayın sonunda 30 Mart’ta öncü burç olan Koç’ta yeniay oluşacak ve arkadaşlar, çevre ve sosyal aktiviteler evinize enerji verecek. Ancak yıldız haritanızın aynı bölgesinde uyarı işaretleri yanmaya başlacak zira bu yeniay pek olumlu bir yeniay değil. Yeniay, kendi halinde iken sorunlu bir gezegen olmayan Uranüs ile kavuşum yapıyor. Arkadaşınız çok acayip davranabilir veya sinirinize dokunacak tavsiyelerde bulunabilir. Bunlar en basit ve o kadar sorunlu olmayan olasılıklar. Çok yaratıcı, bağımsız ruhlu hatta biraz çatlak bir arkadaş edinebilirsiniz. Tamam buraya kadar saydığımız olasılıklar pek kötü sayılmaz. Arkadaşınız sizi harekete geçirebilir zira Uranüs dehayı yönetir.

Ama aynı anda Pluto’nun da yeniay ve Uranüs’e yapacağı çok sert açı, bir arkadaşınızla bir event yapabileceğinize işaret ediyor. Pluto para meselesini ortaya çıkaracak ve imkanlarınızın üzerinde ödeme yapmanız için baskı göreceksiniz. Örneğin bir arkadaşınızın düğün organizasyonunda yer alırsınız ve harcamalar tahmininizin çok üzerine çıkabilir. Para durumunuza çok dikkat etmeniz gerekecek zira sarsıntılar olacak.

Mesele her ne olursa olsun, arkadaşlık ve para ilişkileri iyi bir karışım olmayacak.Borç vermeyin ve eğer bir arkadaşınıza borcunuz varsa geri ödeyin. Eğer geri ödeme imkanınız yoksa bankadan kredi almayı düşünün. Arkadaşlığınıza değer veriyorsanız bunu yapmanız şart olacak.

Bu ve gelecek ayda dinleyin ve az konuşun; daha sonra cevap verecek zamanınız olacak. Sadece arkadaşlık ilişkileriniz değil aşk hayatınız da mercek altına alınacak. Evliler ve ciddi ilişkisi olanlar hariç. (Bu sert etkinin hedefindeki beşinci aşk evi, yeni başlamış olan ilişkileri yönetir. Evliler ve uzun süreli ilişkiler ise yedinci ev tarafından yönetilir.) Ancak ciddi bir beraberliğiniz varsa ve çocuk sahibi olmak istiyorsanız hamilelik zamanlaması hakkında konuşmalar yapabilirsiniz. Ya da sahip olduğunuz çocuğa yardımcı olmak için bilgi toplayabilirsiniz.

Aşk evinizde Mars bulunuyor ve Mars da gerilemek üzere. Gerileyen bir gezegen eski günlere dönüp bakmanızı ister. İtiraf edelim ki, sevgilinizle hassas bir döneme giriyorsunuz. Ya da çocuğunuzla ilgili bir endişeniz olabilir. Mars 1 Mart-19 Mayıs arasında gerilerken eski bir mesele hakkındaki konuşmalar yeniden gündeme gelebilir. Sakın göz ardı etmeyin, sizin için önemli olmasa bile sevgiliniz için önemli olabilir. Problemi çözmek için eskiden denemediğiniz yeni bir yöntem bulmanız gerekecek. Önümüzdeki ay 15 Nisan’daki ay tutulması yıldız haritanızın bu bölümüne çok daha güçlü bir ışık tutacak ve o tutulma da epey zor bir tutulma olacak. Şimdi sorunu ne kadar fazla çözer ve en azından ne kadar çok konuşursanız, o kadar iyi olacak. Bu meseleye zaman harcamakla ne kadar doğru bir iş yaptığınızı göreceksiniz. Hayatınızın bu bölümündeki insanların iyi olduğunu hissediyorsanız, ilgilenmeniz gereken yaratıcı bir proje ve para meselelerine odaklanabilirsiniz.

26 Mart’ta, ayın son haftasında bir arkadaş, sevgili veya hamilelik ve çocukla ilgili bir mesele 30 Marttaki çok zor yeniaya rağmen olabilecek en olumlu etkileşimlerden dolayı büyük destek alacak. O tarihte yöneticiniz Merkür güçlü bir hızda ilerlerken, maaş ve para evinizde bulunan Jüpiter’den altın değerinde bir ışın alıyor. İş görüşmesi ya da pazarlık veya yeni bir müşteriye sunum yapmak için ideal bir gün olacak. Merkür sizin koruyucunuz olduğundan herkesten daha fazla beğenileceksiniz.

Özet:

Kariyerinizde sizi büyük bir basamak yukarı taşıyacak önemli bir pozisyonu elde etmek için senenin en iyi fırsatlarından biri karşınıza çıkacak. 28 Şubatta doğan yeniayın enerjisi, mart ayının ilk yarısında devam edecek fırsatlar zincirinin kapısını açıyor. Bu kapıdan içeri adımınızı atmakta zorlanmayacaksınız. En iyi sonuçlar için üst düzey yöneticilerle randevularınızı mart ayının ilk haftasına ayarlamalısınız. Neptün, Güneş ve yeniaya çok yakın durduğundan yaratıcılığınızı konuşturabilecek ve kendi yayınınızla ya da bir televizyon programında tanıtımınızı yapacak ve medyada boy göstereceksiniz. Kitleler tarafından tanınan biri haline gelebilirsiniz.

Para evinizdeki Jüpiter, şöhret evinizdeki yeniaya dostane ışınlar gönderdiğinden yapacağınız işin karşılığında yüklü bir ücret alacaksınız. Enerji ve konsantrasyonunuzu bu konuya odaklarsanız bu pozisyonu elde edebilirsiniz. Tam zamanında tereddüt etmeden ve özgüvenle istediğiniz maaşı söyleyin. Jüpiter geçtiğimiz kasım ayından beri gerilemekteydi ama 6 Martta düzelecek ve gelecek aylarda parayla ilgili pazarlıklarınızda güçlü olacak ve kolayca anlaşabileceksiniz. Yeni bir pozisyon veya müşteriyi kazanmak aylar sürebilir, bu son derece normal ama bir kez başardıktan sonra 2014 ‘ün en heyecanlı kariyer olayını yaşamış olacaksınız.

Yaşam koşullarınızı iyileştirme planlarınız olmalı. Bu planları 16 Marttaki dolunayın dört gün yakınlarında toparlayabilirsiniz. Geçen haftalar hatta aylar boyunca devam eden işler bu tarihlerde güzel bir şekilde sonuçlanabilir. Satürn’ün olumlu açısı eve ait kararlarınızın sonuçlarının uzun vadeli olacağına işaret ediyor. Kendinizi artık daha güvende ve ev hayatınızın rayına oturduğunu hissedebilirsiniz. Hayatınızda önemli bir dönüm noktası olacak. Eğer oturduğunuz eve odaklanmazsanız, yakın bir akrabanızdan alacağınız desteğe odaklanabilirsiniz.

30 Marttaki yeniaydan sonra gelen günlerde aylardır iniş çıkışlar yaşayan veya parlamaya hazır olan bir arkadaşlık ilişkinizin gerçek durumunu yine göreceksiniz. Bu zamanda arkadaşlık ilişkinizle para işlerini karıştırmayın. Bir arkadaşınıza para sözü vermeyin veya düğün gibi sosyal bir olayın planlaması işine dahil olmayın zira maliyetler ve harcamalar kontrolden çıkacak. Eğer bir arkadaşın öngörülemeyen davranışlarıyla sorununuz yoksa onun sağlığı ya da başka bir sorunundan dolayı endişelenebilirsiniz. Böyle bir durumda ona zaman ayırmalı ve çok yardımcı olmalısınız.

30 Marttaki aynı yeniayda maddi durumunuz sallantıda olabilir. Önemli bir şey satın alma planlarınızı maddi durumunuzu kontrol altına alabileceğiniz sonraki aylara erteleyin. 30 Marttaki yeniay parayla ilgili bu durumu ortaya çıkaracak ve beklemediğiniz masraflar ve iniş çıkışlarla sarsılacaksınız. Sabırlı olun ve para harcamayın zira bu eğilim anında sona ermeyecek ve bir süre daha devam edecek. Soğukkanlılığınızı koruyun zira gelecek çok iyi şeyler görünüyor.

Yıldız haritanızın aşk bölümüne aralık ayından beri enerji veren Mars temmuz ayına kadar buradan ayrılmayacak. Mars sosyal hayatınızı canlandırıyordu ama 1 Mart-19 Mayıs arası gerileyeceğinden sosyal hayatınız aynı canlılıkta devam etmeyecek. Eğer yeni bir ilişkinin çok hızlı ilerlediğini düşünüyorsanız, birbirinizi daha iyi tanıyana dek frene basmak isteyebilirsiniz. Mars gerilemesi size düşünme zamanı verecek, bunun için iyi bir zaman. Geçmişte ortaya çıkan ama bir türlü tam çözülemeyen bir sorunu yeniden konuşmak için de iyi bir zaman. Bu ay yeni ilişkilere başlamak yerine elinizdekileri iyileştirmeye çalışın. İlişkiniz yoksa mayıs sonundaki güzel günleri bekleyin.

İkizler için önemli tarihler:

En romantik tarihler (bu tarihleri başka önemli amaçlar için de kullanabilirsiniz): 3, 6, 7, 8,11-13, 18, 22, 26 ve 29 Mayıs.

Mars 1 Mart-19 Mayıs arasında gerçek aşk evinizde gerileyecek: eski bir aşkınızla yeniden bir araya gelme konuşmaları yapabilirsiniz.

Mart ayının ilk yarısı kariyeriniz açısından şahane. Ay başlar başlamaz fırsatların üzerine atlayın zira bu ay kariyerinizde iyi anlamda dönüm noktası bir ay olabilir.

Jüpiter 7 Kasım’dan beri gerilemekteydi ama 6 Martta düzeliyor. Aylık geliriniz bu noktadan itibaren düzelecek.

Satürn 2 Mart-20 Temmuz arasında gerileyecek ve borç almak zorlaşacak. Kredi kartınızı kullanırken dikkatli olun. Maaşınızın yüksek olması için uğraşın zira diğer ek gelirler yüksek olmayacak.

Satürn gerileme dönemi duraklama dönemi sayılmaz. Eğer maaş dışındaki haklarınız için görüşecekseniz Güneş ile Satürn’ün güzel bir açı yaptığı 13 Martı seçin.

16 Marttaki dolunay eve ait bir konuda sonuçlanma getirecek. Ev satın alabilir, satabilir, tamiratın sona erdiğini görebilir veya yeni bir kiracı bulabilirsiniz. Ya da bir ebeveyn veya ebeveyn figürünün size ihtiyacı olabilir.

18 Mart arkadaşlarla eğlenceli bir güne ya da arkadaşlarla seyahate işaret ediyor.

İyi haberlerle parlayan çok mutlu bir gün ise 26 Mart. Bu günde yöneticiniz Merkür, şans gezegeni Jüpiter ile bağlantı kuracak ve sonucunda para gelecek.

30 Mart, yeniaydan dolayı pek kolay bir gün değil. Bir arkadaşınızla aranızda problem çıkabilir veya ait olduğunuz bir klüpte liderlikle ilgili sorun yaşayabilirsiniz.

Susan Miller

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 10 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید