İKİZLER BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

İKİZLER BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMLARI
Paylaş
 


İKİZLER BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

 

İKİZLER BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

Ayın Olumlaması:

“Ben istediğim her an’ıma ayrıcalık katıyorum.”

1 Ekim’de dolunay Boğa burcunda etkili olurken, İkizler hayatı farklı açıdan ele almaya başlıyor. Özgür bir şekilde kararlarınızı vermek ve yeniliklerden korkmadan amacınıza ulaşabilmek istiyorsunuz. Çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi önemsediğiniz için, başkalarıyla paylaşıma her zaman hazırsınız. Toplumsal aktiviteler sizin için gayet önemli. Heyecanlısınız ve fikirlerinizin insanlar tarafından beğenildiğini duymaktan mutluluk duyuyorsunuz. Diğer yandan bir hayli kendinizi beğenmektesiniz. Bazı kişilerle kendinizi kıyasladığınızda, daha iyi yerlerde olmanız gerektiğini düşünmektesiniz. Yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkaran bu dolunay, sizi bu açıdan hayli etkin kılıyor.

6 Ekim’de Güneş-Plüton karesinin zorlayıcı açısı, her şeyi ve herkesi kendi görüşünüz doğrultusunda yönlendirmek için gerekenlere ve güce sahip olduğunuzu hissettirecek. Bu dönemde “keşke bu gücü derinlerde bir yerden bulup çıkarabilsem” yönünde kendinizle ilgili yüksek bir kanıya da sahip olabilirsiniz.

İş ve kariyer ortamınızda yaratıcı gücünüzü kullanma isteğiniz artıyor. Kendinizi çekinmeden ortaya koyarak yeteneklerinizi göstermek isteyeceksiniz. Bu nedenle olumlu ya da olumsuz bütün dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Geçmişte bastırmaya çalıştığınız ruhunuzun karanlık yüzüyle bu süreçte yüzleşebilirsiniz. Kıskançlık duygularınızın artması söz konusu olabileceğinden, etrafınızdaki insanları rahatsız edici boyutta tutum ve davranışlar takınmaktan kaçının. Bu dönemde birçok konuda daha tutkulu ve ihtiraslı olma eğiliminiz var. Bu nedenle sebepsiz öfke gösterebilirsiniz. Kimseye güvenmek istemezsiniz. Eski yaralar birden depreşebilir ve sizde bazı psikolojik hasarlara yol açabilir. Bozuk bir psikoloji, bu dönemde sorunlarına da yol açabilir. Yıllardır tanıdığınız insanlardan gelebilecek düşmanlıklar, sizi bir hayli zora sokabilir. Ebeveynler, patronlar ve üstleriniz durumundaki kişilerle kadınlara, eşe ve sevgililere karşı hükmedici ve memnun olmayan davranışlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Çalıştığınız işyerinde ya da sektörde kendinizi köşeye sıkıştırılmış hissedebilirsiniz.

11 Ekim’de Venüs ve Satürn’ün zorlayıcı etkisi, maddi ve ekonomik koşulları etkilemektedir. Haklarınızın elinize geçmesi konusunda birtakım zorlanmalar yaşamanız mümkün görünüyor. Mal ya da miras mücadelesi yaşamanız olası. Bu dönemde ailenizden az ya da çok yardım alacaksınız. Buna rağmen uzun süre boyunca onların desteğine bağlı kalmamalısınız. Kendi başınıza olduğunuzda yaşam formunuzu bulabilirsiniz. Para konusunda zaten dikkatlisiniz. Fakat yeterli ölçüde maddi olarak güce sahip olamadığınızı düşünebilirsiniz. Kendinize bütçe planı yapmalı ve bu plana bağlı kalmalısınız. Değişken bir mizaca sahip, iyi bir iş duyunuz var. Olayları fazla planlamıyorsunuz ancak içgüdüleriniz gayet iyi. Dolayısıyla ilişkileriniz, sizin için ciddi olabilir. Bu dönemde yaşayacağınız sosyal duraklama, arkadaşlıklarınızı ya da ciddi ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmenize yardımcı olabilir.

22 Ekim haftasında Merkür ve Plüton’un zorlayıcı kare açısı, iş ve sosyal çevrenizdeki ilişkilerinizde uyumlu, özenli, sakin ve sağduyulu olmanız gerektiğine dikkat çekiyor. Bu süreçte kimseye meydan okumayın. İşyerinizde yoğun günler yaşıyor olacaksınız. Size verilen işler ve yeni projeler hakkında hiç endişe etmeyin. Arkadaşlarınızı eleştirmekten, başkaları adına kararlar almaktan kaçının. Aşk hayatınızda da duygusal nedenlerden kaynaklanan, keyifsizlik, depresyon ve hoşnutsuzluklar yaşamanız mümkün. İlişkilerinizde aşırı derecede sadıksınız. Aslında sadakat, sizin için âdeta Tanrısal bir özellik. Karşınızdaki insan sizden vazgeçse bile siz ona uzun zaman bağlı kalabiliyorsunuz.

13 Ekim’de Terazi burcunda doğacak olan yeniay, aşk hayatınızı, yakın çevrenizle olan ilişkinizi ve kazançlarınızı dengeli, adil ve ölçülü bir şekilde düzenlemeniz adına sizi güçlendiriyor. Sevimlilik, rahatlık, güzellik, paylaşım ve huzur veriyor. Sizi kaliteli işlere, çevrelere ve ilişkilere yönlendiriyor. Seçkin olanı istemenize yardımcı oluyor. Aşkta paylaşımın önemi büyüyor. Evli ya da kurulu bir düzene sahipseniz ve çocuklarınız varsa onlarla ilişkinizde duyarlılığınız ön plana çıkıyor. Kazanmak kadar kazandığınızın tadını çıkarmak da sizin için önemli olacak. Bu dönemde finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda sorunlu ve yorucu bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi bitirmeden önce bir kez daha düşünün ve kesin kararınızı kalbinizde hissederek verin. Sağlık açısından psikolojinizi yoran şeylerden kaçının. Endişelere, korkulara ve strese karşı dikkatli olun.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید