Hiç Kimseyi Bekleyen Kadınlar…Aşk hakkında en güzel düşlerden biridir doğru adamı beklemek ama aşkın en büyük düşü, belki de en büyük yanılgısıdır. Doğru adamı, ruh ikizinizi, beyaz atlı prensi veya hiç kimseyi beklersiniz.

 

En acısı hiç kimseyi beklemektir çünkü hiç kimsenin içinde hem doğru adam, hem ruh eşi, hem beyaz atlı prens saklıdır. Hiç kimseyi bekleyenin yürek kırgınlığı öyle çoktur ki; büyüklüğünden görülmez!

Bay Yanlış’ın peşinden bir ömür gidenlerden daha çok acıtır yüreğimi hiç kimseyi bekleyenler çünkü onlar beklediklerinin bile farkında değillerdir. Küskünlükleri, gururları, kırgınlıkları ve ümitsizlikleri yüreklerinin üstünü kapladığından, aşka inanmadıklarını zannederler.

Hiç kimseyi bekleyen, pardon beklemeyen kadınların çoğu, daha önce en az bir kere şöyle sağlam bir aşkın eteklerinde kör kütük savrulup acı çekmişlerdir. Güçlü, dirayetli, sert ve taştan ekmek çıkartan kadınlardır. Acılarını, kederlerini, gözyaşlarını yüzlerinde göremezsiniz.

Onlar pek çoğuna göre kırılmaz kabuklar, geçilmez duvarlarla çevrilmişlerdir ve her şekilde başlarının çaresine bakabilirler. Kimse onların bir erkeğin yanında sokak kedisine dönüşeceğini tahmin edemez. Onların kırılması, bükülmesi, incinmesi zordur çünkü onlar dayanıklıdır.

Oysa pek çoklarının yanılgısıdır bu! Hiç kimseyi bekleyen kadınların yürekleri, başkalarından daha yumuşak, daha kırılgan ve hassastır. Onların sevdası da, belası da büyüktür.

Mutlaka daha önce denemiş, direnmiş, ellerinde ve yüreklerinde ne varsa ortaya dökmüşlerdir ve uğruna baş koydukları o sevda muhtemelen en değmeyecek adama denk gelmiştir. O yüzden kırgın ve yorgunlardır. Ağırlarına gitmiştir öylesine inandıkları bir aşktan kovulmak, vazgeçmişlerdir.

Hiç kimseyi bekleyen kadınların ardından giden adamların yanılgısı ise; onların aşka aşık olduklarını görememeleridir. O kadınların gözbebeklerinde sevda gizlidir ve en çok onlar aşkı sunmaya gönülden niyetlidir. Sadece bunu hatırlamaları gerekir.

Bir gün gerçekten bir baba yiğit gelir, hiç kimseyi bekleyen bir kadının kolundan tutar, yüreğinin bahçesine götürür, baş tacı eder oturtur. İşte o zaman krallık serilir önüne, o kadının yerini aşkın oku alır ve sevginin en güzel çiçekleri o bahçede açar. Yeter ki birisi, hiç kimseyi bekleyen kadınların aslında en çok bekleyen olduğunu anlayabilsin!

Candan Ünal

Arananlar : resimleri,yumurta topuk,
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 5 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید