Her cilt tonuna uyacak makyaj önerileriHer cilt tonuna uyacak

Sevgili bayanlar Ten renginiz ne olursa olsun, her tene göre önerilerinin bulunduğunu ve bu önerilerdeki makyajların kadınları daha şık gösterdiği aşikar.Bugün sizlere her ten rengine uyacak önerileri veriyoruz.

1- Kırmızı ile mavinin harika karışımından doğan mor tonları her cilt tonuna uyum sağlayan bir göz makyajı yaratır. Mor her kadına yakıştığı gibi hem gece hem de gündüz makyajı için kusursuz bir renktir. Burada dikkat edilmesi gereken iki nokta var. Birincisi kırmızı ağırlıklı mor tonlarından uzak durmak; ikincisi ise mor göz farlarını fazla yoğun, yani yanlış şekilde uygulamamaktır.

2- Pembe tonlarındaki allıklar hem her cilde uyum sağlamaz hem de yanlış kullanımda bir bez bebek görüntüsü yaratabilir. Ama aksine, şeftali tonlarındaki bir allık yanaklara hem doğal bir renk kazandıracak hem de her cilt rengine uyum sağlayacaktır. Özellikle soluk ciltlerde bu tonlardaki bir allığı elmacık kemiklerinden ziyade yanakların tamamına uygulayabilirsiniz. Bu şekilde daha canlı bir cilt yaratılacaktır.

3- Cilt tonu nasıl olursa olsun, lacivert bir göz kalemi gözlere canlılık katacaktır. Derin mavi, gözlerin akını daha fazla ortaya çıkarır ve dolayısıyla gözler daha canlı ve parlak görünür. Kalemden yerine krem eyeliner da tercih edebilirsiniz.

4- Metalik bir göz makyajı için altın tonları herkese uyum sağlayan bir göz farıdır. Farı seçerken dikkat edilmesi gereken sedef parıltısına sahip olmasıdır. Çünkü mat altın tonları koyu renk bir ciltte kireçli bir görünüm yaratacaktır. Altın tonlarında bir göz makyajını kusursuz bir şekilde yaratmak için farı, göz kapaklarında hafif ve kaş altlarında yoğun bir şekilde uygulamakta fayda vardır.

5- Kırmızı ruj bir klasiktir ve hem açık hem koyu tende mükemmel bir vurgu yaratır. Burada dikkat edilmesi gereken gerçek kırmızıyı yakalamaktır. Kırmızı meyve tonları ve tuğla kırmızısı her cilt tonuna uymaz; ama evrenselleşmiş kırmızı hemen her cilde ve makyaja uyum sağlayacaktır.

Arananlar :muffins tarifleri
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Tatlı Krizine Avokado Puding

Tatlı Krizine Avokado Puding Suçluluk hissine kapılmadan yiyebileceğiniz bir tatlı tarifimiz olduğunu söylesek? Ne dersiniz?

0 2 13 Ocak 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید