Hayrunnisa Gül Ve Emine Erdoğan’ın Resepsiyon Şıklığı

Hayrunnisa Gül Ve Emine Erdoğan'ın Resepsiyon Şıklığı (3)
Paylaş
 


Ve ’ın Şıklığı

11. Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül’ün Cumhurbaşkanlık makamındaki son günleri olan bu günlerde organize etmiş olduğu Cumhurbaşkanlık Veda Resepsiyonu‘nda bir çok devlet erkamı bir araya geldi. En çok merak edilen ise 12. Cumhurbaşkanı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’eşi Emine Erdoğan ile Abdullah Gül’ün eşi Hayrunnisa Gül’ün giyecekleri kıyafetleri idi. Her ikiside gecenin en şıkları arasında olup tercih ettikleri kıyafetler yine göz doldurdu.

Hayrunnisa Gül Hanım komple açık renkleri tercih etmiş, Emine Erdoğan Hanımise daha çok koyu renkleri tercih etmiş olarak resepsiyonda bulundurlar.

Tesettür modasında yeni bir çığır aşan Emine Erdoğan ve Hayrunnisa Gül Hanım’ın Cumhurbaşkanlık Veda Resepsiyonu kıyafetlerine daha yakından göz atmak için galerimize gözatın.

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız

Arananlar :https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1825 fJ8TNCe9CFqI4Z-ZvKbieRW3s0HP-edVQkZE3zEVSgZkTXD5IRqg2PFaCBLrkRgo 6808a0eef13763c5d395052b9a75e3d88aeeffe3&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda  Yaşınız ne kadar genç olursa olsun cildinizde kırışıklıklar başladıysa yaşam

0 3 30 Haziran 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید