Göz Kamaştıran Yılbaşı Makyajı İçin Önerilerimiz

Göz Kamaştıran Yılbaşı Makyajı İçin Önerilerimiz www.sosyetikcadde
Paylaş
 


Göz Kamaştıran İçin Önerilerimiz

gecesinde büyüleyici görünmek için giyiminizden saçınıza ve makyajınıza kadar her şeyin uyumlu olması gerekmektedir.

Yılbaşı gecesinde doğal görünümlü bir makyajı koyu bir rujla tamamlayabilir, veya Makyajı gözlere vurgulayabilirsiniz.

Doğru  makyaj tekniğinin önemi çok büyük. Gün boyu makyajınızın taze kalması için makyaj altı ve makyaj bitiminde neler kullanmalıyız.Yılbaşında Kusursuz görünmek tüm bakışları üzerinize toplamanız için ve yılbaşı için makyaj modellerini www.sosyetikcadde.com olarak sizler için paylaşıyoruz.

Göz Kamaştıran Yılbaşı Makyajı İçin Önerilerimiz www.sosyetikcadde

Doğru Makyaj Nasıl Yapılır?

Öncelik Peeling ve Nemlendirici: , kuru ve kusurlu bir ciltte asla istediğin gibi durmayacaktır. Yüzüne düzenli olarak peeling uygulayarak ve tenini nemlendirerek bu sorunun üstesinden gelebilirsin.

Makyaj Öncesi : Kusursuz görünen, uzun süre kalıcı bir için fondötenden önce mutlaka primer, diğer adı ile makyaj bazı uygulamalısın.

Doğru Fondöten Seçimi:  Cilt tonuna uygun renkte ürün kullanmak doğal makyaja giden yolda en önemli adım. Hepimiz ten renginden çok daha açık veya çok daha koyu renkte ürün kullanan kızlara rastlamışızdır. Bunun ne kadar doğallıktan uzak bir görünüm olduğunu biliyoruz. Bu yüzden ten rengine en uygun ürünü bulmak için gerekiyorsa saatlerini harcamanı öneriyoruz.

Fondöten Sonrası Transparan Pudra : Fondöteninizin sabitlenmesi için ten renginizde veya 1 ton açık bir transparan pudra geçin.

Dudaklar Makyajın Sergilendiği En Önemli Yerdir:  İşte uzmanların önerisi “Dudaklar ince ise fondötenlenen dudakların bitimine kemik rengi bir kalemle ince bir çerçeve çizilir ve parmak uçlarıyla iyice dağıtarak hattın keskinliği azaltılır. Daha sonra dudak kalemi ile çerçeve çizilir ve içi uygun renk ruj ile boyanır. Açık renk rujlar dudağı daha dolgun gösterir. Kalın dudaklar, koyu renkli rujla daha ince gösterilebilir..

Silmeyin: Yağlı bir cilde sahipseniz makyajınızdan en geç 3-4 saat sonra yüzünüz yağlanmaya başlayacaktır. Cilt için kullanılan yağ emici mendillerinizi kullanırken cildinize bastırmayın, hafifçe dokunun ve makyajınızın mendile geçmesine izin vermeyin

Ve Sizin Seçtiğimiz YILBAŞI MAKYAJI Modelleri 

 

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید