Gökkuşağı Saç Modasında 2017 Trendleri

Gökkuşağı Saç Modasında 2017 Trendleri www.sosyetikcadde.com
Paylaş
 


Gökkuşağı Saç Modasında 2017 Trendleri

Kış mevsiminin sonlarına geldiğimiz bugünlerde birçok saç rengi ve saç modeli trend listesinin üst sıralarına doğru tırmanmakta. Amerika ve Avrupa’da bir kaç yıldır çok moda olan , şu ara ülkemizde yaygınlaşmaya başladı. Bir kaç yıl öncesine kadar asla cesaret edemeyeceğimiz renkleri ünlülerden de ilham alarak sokaklarda sıkça görmeye başladık. Sizde bu fırsattan istifade ederek hep nasıl duracağını merak ettiğiniz farklı tonları denemeye başlayabilirsiniz.     Sarı, kahverengi, siyah gibi renkler artık size sıkıcı geliyorsa bu saç modellerini deneyebilirsiniz.

 Mavi Saç Rengi son         zamanlarda saçlarda sıkça görmeye başladığımız renkler arasında.       İç açıcı bir renk olan mavi kadınlara sakin bir hava veriyor.

 Pembe Saç denildiği zaman çocuksu bir ifade        aklımıza gelse de kadınlara masum bir hava katıyor.     Hem çekici hem de masum görünmek isteyenler bu rengi tercih edebilirler.

 Son birkaç yıldır          gençlerin de yoğun ilgi gösterdiği gri     Saç Rengi doğru ve Saç Modeliyle kullanıldığında muhteşem duruyor

 Yeşil renk, Renkli Saçlar arasındaki    en riskli ve en alışılmadık renktir.    Yumuşak tonlardaki Gri Gölgeli Yeşil Tonu ile hem estetik hem de çekici olabilirsiniz.

 Mor da koyu renk tercihlerinde sıkça karşımıza çıkan bir renk.    Renkli ve göz alıcı bir görünüm için Moru saf haliyle ya da beyaz ile kullanmayı deneyebilirsiniz.

Gökkuşağı Saç Modasında 2017 Trendleri www.sosyetikcadde.com

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız

 

Arananlar :origami kutu nasıl yapılır
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda  Yaşınız ne kadar genç olursa olsun cildinizde kırışıklıklar başladıysa yaşam

0 3 30 Haziran 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید