Gelinliği Hazır Almak mı Diktirmek mi Daha Doğru?

2013 gelinlik modelleri (35)
Paylaş
 


Gelinliği Hazır Almak mı Diktirmek mi Daha Doğru?

Hepimiz gelinliğimizin hayalini kurmuşuzdur. Gelinlik mağazalarının önünden geçerken, kataloglarına bakarken hayallere dalarız. Ancak karar aşamasına gelindiğinde, gelinliği hazır almak mı yoksa diktirmek mi daha doğrudur pek çoğumuz kararsız kalırız.

İşte size bu durumda kendiniz için en doğru seçimi yapmanızda ihtiyaç duyacağınız kriterleri sunuyoruz. Kişiliğinizi ve koşullarınızı doğru değerlendirdiğiniz zaman gelinliğinizi nasıl alacağınız kendiliğinden ortaya çıkacak.

Hangi Durumlarda Gelinliğimi Diktirmeliyim?

Eğer çok seçici bir kişiliğe sahipseniz; vücut hatlarınızda beğenmediğiniz orantısızlıklar varsa; sıradışı bir gelinlik istiyorsanız; modeller, kumaşlar ve aksesuar seçimlerine vakit ayırmaya istekli ve bu konuda yetenekli iseniz; provalara ayıracak enerjiniz varsa ve kilonuzu istikrarlı bir şekilde koruyabiliyorsanız gelinlik diktirmek sizin için doğru bir karar olacaktır. Bütün bunların yanında, hazır gelinliklerin hiçbiri tam olarak içinize sinmediyse de hayalinizdeki gelinliği sizin için yaratacak birini aramaya başlamalısınız.

Hangi Durumlarda Gelinliğimi Hazır Almalıyım?

En güzel hazır gelinliği bulmak için uzun uzun gezmeye ve pek çok modeli denemeye hazırsanız; çok beğendiğiniz bir modeli katalogda ya da vitrinde gördüyseniz; yoğun bir tempoda çalışıyorsanız ve kişiye özel gelinlik dikimi için provalara ayıracak vaktiniz yoksa; farklı bir şehir ya da ülkede evlenecekseniz,tarzını çok beğendiğiniz bir tasarımcı ya da gelinlik markası varsa ve kilonuzda hızlı değişimler oluyorsa hazır gelinlik almanız sizin için doğru seçenek gibi görünüyor. Hazır olarak aldığınız gelinliğin alışveriş yaptığınız mağazada düğün gününe dek saklanmasını ve büyük gün geldiğinde istediğiniz adrese teslim edilmesini de sağlayabilirsiniz.

Koşullarınız Hangisi için Daha Uygun?

Bu saydıklarımız elbette sadece gelinin tercihleri ilgili kriterlerdi. Seçimde etkisi olan diğer şartları da göz önünde bulunudurmayı ihmal etmeyin. Örneğin bütçeniz hangisi için daha elverişli? Her iki tarafta da fiyatları uygun olabilecek seçenekler bulunabileceği gibi, çok yüksek rakamlar ödemenizi gerektirecek seçenekler de söz konusu olabilir. Düğün bütçenizi, istediğiniz marka ya da tasarımcının şehrinizde/ ülkenizde ulaşılabilir olup olmadığını kontrol edin. İşte bütün bu değişkenleri bir araya getirdiğinizde hem zevkiniz, hem bütçeniz hem de mevcut koşullarınız açısından en çok içinize sinen seçeneğe çok yaklaşmış olacaksınız.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 12 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید