Fotojenik Değilim Diye Üzülmeyindeğilim diye üzülmeyin

,,,fotojenik,,

Herkes fotojenik değildir ama fotoğraflarda güzel çıkmanızı sağlayacak hileleri uygularsanız, sonuç sizi mutlu etmeye yeter de artar bile…

RUJ SÜRÜN

Böğürtlen tonlarında ışıltılı bir ruj herkese yakışır. Flaş patladığında sizi donuk gösterecek bej tonlardan ve sert gösteren aşırı parlak renklerden uzak durun.

POZ VERİRKEN PARA DÜŞÜNÜN

Eskiden ‘333’ demek, fotoğraf çektirirken güzel görünmek için iyi bir yoldu. Uzatarak söylenen ‘i’ harfi, ağız kenarlarını yukarı kaldırdığı için ‘Money’ sözcüğünü tercih edilmeli. Bu kelimeyi söylerken göz çevrenizde oluşan minik çizgiler içten gülümsediğinizi gösterir.

BOYNUNUZU UZATIN

Yüzünüzü hafifçe ileri uzatın. “unu yaparken kendinizi komik hissedebilirsiniz ama yüzünüzü daha ince gösterdiği ve gıdınızı gizlediği de bir gerçek.

GÜNBATIMINI BEKLEYİN

Dış mekân çekimleri için en iyi zaman gün batımıdır. Bu saatlerde, ışık sizi çok güzel gösterir. Aşağıya doğru daha az gölge oluşacağından, gözaltlarınızdaki torbalar fotoğrafta görünmez, aksine güneş, gözaltındaki bölgeyi aydınlatır ve daha genç görünmenizi sağlar.

EN İYİ POZUNUZU ÖĞRENİN

Bazılarının sağ, bazılarının ise sol profili daha iyi görünür. Eski fotoğraflarınızı alıp hangilerini en çok sevdiğinize bir bakın ve bundan sonra fotoğraf çektireceğinizde o pozu verin..

Arananlar :flaş nickler,fotojenik,fotoğraf nasıl güzel çekilir,fotoğraflarda nasıl güzel çıkılır
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 3 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید