Fondöteni Doğru Kullanma KlavuzuFondöteni Doğru Kullanma Klavuzu

 bayanların cilt bakımında kullandığı en büyük silahlardandır.Ancak doğru kullanımı sizi daha güzel gösterecektir.

*Fondöteni nemli bir süngerle, fırçayla veya parmak uçlarınızla sürün!

*Şeffaf ve doğal durması için sadece kapatılması gereken yere sürün ve iyice dağtın.

*Ne kadar çok sürerseniz o kadar çok kapatmaz,güzel görünmenin aksine bir maskeniz varmış gibi durursunuz.Yanlışlıkla fazla sürdüyseniz nemli bir süngerle fazlalığı almaya çalışın.

*Önce concealer sürdüyseniz mutlaka üzerine fondöten sürmenize gerek yok!Kapattığınız yer daha çok belli olur ikisinden birini seçin.Ya fondöten ya concealer.Sabitlemek için bir fırça ile toz pudra sürün.

*Fondöteni tüm yüzünüze sürdüyseniz asla boynunuzu unutmayın.Bu kadınların yaptığı en büyük hatadır ve maalesef çok çirkin duruyor.

*Renk seçerken elinize değil de boynunuza veya yüzünüze sürerek deneyin boynunuza sürdüğünüz renk kaybolmuşsa o doğru renk demektir.

*Alacağınız malzemesini her zaman gün ışığında deneyin. Alacağınız ürünü önce mağazada sürün ve mağazadaki ışıklarla nasıl göründüğüne baktıktan sonra elinize bir ayna alın ve dışarıda gün ışığında bakın.Renkten emin olamadıysanız hemen silmeyin,dışarıda bir saat gezindikten sonra aynaya tekrar bakın,renk muhtemelen yerine daha iyi oturmuş olacaktır aynı zamanda bu yöntemle fondötenin cildinize nasıl bir etki yaptığını da anlamış olursunuz.

*Fondöten cildinizden ne çok açık ne de çok koyu olmalı,cildinizle aynı renkte olmasına dikkat edin.Fondötenin amacı size renk vermek değildir, rengi size allık,far ve ruj verecektir.

*Elinizin altında hep iki renk fondöten olmalıdır.Biri yaz diğeri ise kış için.

*Kışları yüzünüze fondöten sürerken bir iki dakika kaynamış suyun içinde beklettiğiniz bir süngerle sürün,bu yüzünüzü kışın sert beyaz ışığında daha doğal gösterir.

* ile sürülen fondöten ciltte çok daha iyi ve uzun süre kalıyor.Çok doğal durması ile birlikte fondöten sürdüğünüz zor anlaşılıyor. İlk denemelerde belki zorlanabilirsiniz ama zamanla emin olun ki,en iyi makyözden bile daha iyi olacaksınız.

Arananlar :armine tesettürlü nişan kıyafetleri 2013
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Mucize İçecek Altın Süt

 Mucize İçecek Altın Süt Altın süt dediğimiz içeceğin içerisindeki Kurkumin sayesinde Hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor.

0 3 5 Kasım 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید