Evlilik Yıl Dönümünüzde Eşinize Yapabileceğiniz Küçük SürprizlerYıl Dönümünüzde Eşinize Yapabileceğiniz Küçük Sürprizler…


Evlilik hayatta yer alan en unutulmaz anlardan bir tanesi ve bu çok özel ilişkiyi hakkını vererek yıllarca sürdürebilmek için genç veya yaşlı her çiftin ufak tefek jestlerle sevgilerini tazelemeleri gerekiyor. İşte evlilik yıldönümü de bu özel jestlerin yapılabileceği sihirli anlardan bir tanesi.

Mutlu bir evliliğe sahipseniz bu kutlu günde neler yapılabilir diye kafa yormaya başlamışsınız demektir. Eğer evlilik yıldönümünde neler yapabileceğinize dair ufak tüyolar almak ve sahip olduğunuz fikirleri geliştirmek istiyorsanız işte eşinize unutulmaz dakikalar yaşatmanız için tavsiyelerimiz:

Bir Şeyler Yazın

Eşinize güzel, romantik ve sevgi dolu bir mektup yazmak aradan kaç yıl geçerse geçsin eminim ki onun da çok hoşuna gidecektir. Hazırladığınız kağıtta beraber geçirdiğiniz onca vaktin sizin için ne kadar değerli olduğundan ve bunu daha uzun zamanlar sürdürmek istediğinizden bahsedebilir, tanıştığınız ilk günlere atıflarda bulunabilir ve memnuniyetinizi dile getirebilirsiniz.

Yazamıyor Musunuz? O Halde Bir Video Çekin

Herkesin yazmaya yeteneği olmadığını ve farklı alanlarda yetenekleri olduğunu biliyoruz. Bu nedenle yazma konusu hoşunuza gitmediyse eşinize dair düşüncelerinizi ses kayıtları veya video ile anlatabilirsiniz. Güzel, alımlı bir giyimle ve bakımlı bir yüzle videonun karşısına geçtiğinizde eşinizi bir daha tavlamak için vaktiniz gelmiş demektir.

Eşinizin Hoşuna Gidecek Hediyeler Alın

Hediyeler maddi değerlerine bakılmaksızın herkesi mutlu eden şeylerden bir tanesidir. Eğer evlilik yıldönümünüzde eşinize bir almak istiyorsanız bu illa ki -kuşam olmak zorunda değil. Hoşuna giden şeylere, hobilerine dair hediyeler bulabilir ve böylece onun düşüncelerine ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Alacağınız hediyede biraz yaratıcılığınızı kullanın!

Dışarıda Güzel ve Romantik Bir Yemek Yiyin

Aldığınız hediyeyi nerede verebilirsiniz merak ediyor musunuz? İşte güzel bir mekan ve hoşunuza gidecek romantik bir ortam hediyenizi vermek için ideal olabilir. Dilerseniz bir yere gitmek yerine kendi evinizi baştan aşağı bu romantik ortama dönüştürme şansınız da var elbette.

Eğer evinizi düzenleyecek vakit ve imkanınız yoksa şehrinizdeki güzel otellerden birisine giderek sizin için tüm hazırlıkları yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Güzel Bir Film, Güzel Bir Albüm

Her şeyi veya sadec ebir kaç tanesini yaptınız. Peki şimdi sırada ne var? Güzel romantik bir film, ikinizin de en sevdiği müzik albümü? Burada karar size kalmış. Birlikte nasıl güzel vakit geçiriyorsanız ona uygun şekilde hazırlıklarınızı tamamlayın ve bu güzel evlilik yıldönümünü en eğlenceli şekilde geçirmeye bakın!

KK

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 9 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید