Evlilik Öncesi Anti-AgıngEvlilik Öncesi Anti-Agıng

Her gelin evlilik günü mükemmel görünmek ister. Haksız da değildir, çünkü herkesin gözü gelinin üstündedir. Elbisesi incelenir, görünüşüne, duruşuna bakılır. Yüzlerce fotoğraf çekilir ve yıllarca nesilden nesile gösterilir. Bunların baskısı ile gelin birçok ayrıntıyı en iyi şekilde yapmak ister, ama genellikle nasıl bir yol izleyeceğini bilemez.

Evlilik anti-aging programları, geline ya da evlenecek çiftlere yönelik, düğünden 3-6 ay evvelinden başlanılarak uygulanan ve düğün günü sağlıklı, enerjik ve mükemmel görünümü sağlayan anti-aging programlarıdır. Bu sistem çerçevesinde düğün öncesi ve düğün günü için beslenme düzenleniyor, cilt problemleri gideriliyor, yüz, boyun, dekolte bölgesinde sağlıklı, parlak, harika bir görünüm yaratılıyor. Ayrıca sırttaki eğikliklerin giderilmesi amacıyla duruş eğitimleri veriliyor.

Bölgesel fazlalıkları gidermeye yönelik programlar uygulanıyor, gelin ve damadın sağlıkla ve estetikle ilgili tüm sorunları danışmanlık kapsamında, gerekli konsültasyonlar sağlanarak karşılanıyor. Birçok ayrıntıyı kapsayan bu anti-aging programları kişiye özel olarak belirleniyor. Programlar sadece genel danışmanlık olabileceği gibi, beslenme ve cilt, lokal zayıflama, duruş vb. gibi çiftlerin ihtiyacına göre paket programlar olarak da uygulanabiliyor. Düğün öncesi ve düğün günü beslenmenin düzenlenmesinin, sağlıklı bir bedene ve cilde sahip olmanın yanı sıra düğün günü ve balayında enerjik olabilmede de çok önemli bir yeri var. Fakat bu konuda sayısız yanlışlar yapılıyor.

 Araştırmalara göre      gelinlerin beslenme konusunda yaptığı yanlışlar şöyle tespit edilmiş:

   

* Diyete geç      başlamak.
* Verilecek kilo   konusunda realistik     olmamak.
* Az eforla hızlı kilo   vermeye çalış (Unutulmamalıdır ki,       hızlı diyetlerle verilen kilolar kısa zamanda  iki kat fazla kilo olarak  geri dönmektedir.)
* Egzersiz yapmamak.  ( Özellikle duruş eğitimi önemli.)
* Kötü gıdaları   (çikolata, cips vb.) en  az 3 hafta evvel  kesmemek. Bu kötü          gıdalar cilde ve vücuda ciddi zararlar      veriyor.
*Nasıl besleneceğini  bilmemek.

Ciltle ilgili problemlere geldiğimizde ise yüz, boyun, dekolte bölgesindeki sivilce, leke gibi problemler, ciltte olan ya da sarkmalar ve renk matlığı görünüşü olumsuz etkilemekte ve sarkma gibi problemler gençlerde de genetik ve fazla yapılan mimiklere bağlı oluşabilmekte.
Unutmayın, mükemmel bir makyaj, ancak cilt sağlıklı ve problemsiz olduğunda mümkündür. Gelinlere yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanan vitamin enjeksiyonları ile cilt tamamen yenilenmekte, ince kırışıklıklar azalmakta, cilt rengi pembe beyaz, canlı olmakta ve matlık kaybolmakta.

Bu vitamin enjeksiyonları 26 protein, 13 vitamin ve bitkisel madde içerikleri, bilimsel laboratuvar verileri sonuçlarla tam bir devrim niteliği taşımakta, ciltte mükemmel bir görünüme sebep olmakta. Sivilceli ciltlerin problemleri ciltte soyulma etkisi yapmayan özel peelinglerle tedavi edilebiliyor. Bölgesel zayıflama yöntemlerinin önemine gelince, kişi diyetle ideal kiloya erişse de genetik ve hormanal yapıya bağlı olarak kadınlarda göbek ve kalça bölgesindeki yağlar ve selülitler, erkeklerde ise göbek ve sırt bölgesindeki yağlar gitmemekte. Bu bölgelerdeki fazlalıkları gidermeye yönelik yöntemlerle fit bir görünüş sağlanarak istenilen kıyafeti giymek mümkün oluyor.

Bir başka önemli nokta, duruş eğitimleri ile sırt egzersizi programları. Artık genellikle masa başında çalışılıyor ve ve sürekli bilgisayar kullanılıyor. Bu öğrenim ve  alışma koşulları, sırtta eğriliklere, ağrıya ve kambur bir görünüme sebep olabiliyor. Dünyanın en güzel ve pahalı gelinliği giyilse bile dik bir duruş olmadan güzel durmaz. Bu nedenle sırtta var olan sorunları düzeltmek ve dik bir duruş sağlamak çok önemli. Ayrıca dik durmak, yapılan araştırmalara göre kişileri normalden 3 kg. zayıf gösteriyor.
Düğün anti-aging’i, çok kapsamlı ve bir çok detayı içeren bir uygulama. Kişiler için alacakları danışmanlık hizmetiyle kendilerine en uygun anti-aging paketini belirlemek mümkün. Danışmanlık tarzında kendilerine uygun anti-aging hizmetini alan gelin ya da çiftler, düğün günü ve sonrasını, balayını, enerjik, dinamik, mükemmel görünümlü ve daha mutlu geçiriyor.. Ayrıca stresi minimale indirmek için uyku ve egzersiz ihmal etmemeli, panik atak yatkınları olanlar da mutlaka düğün öncesi psikolojik destek almalı.

UZMANINDAN ÖNERİLER: 

* Hazırlıklara evlenmeye karar verir vermez başlamalısınız.
* Altı ay uygun bir zaman, ama bir ay kala bile çok şey yapılabilir.
* Yediğiniz besinler derinizi etkiler, kızarmış besinlerden uzak durup daha çok sebze tüketin, su için.
* Doymuş yağlar, katkı maddeleri cilt sağlığını olumsuz etkiler, sivilcelenmeye sebep olur.
* Yeterli uyku ve egzersiz, stresi azaltacaktır.
* Oluşmuş cilt problemlerinizin (akne, leke vb.) çözülebilir olduğunu unutmayın.
* Cilt kırışıklıkları mimiklere bağlı olarak bazen çok genç yaşlarda bile görülebilir. Çözümü ise size kalmış;)

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Tatlı Krizine Avokado Puding

Tatlı Krizine Avokado Puding Suçluluk hissine kapılmadan yiyebileceğiniz bir tatlı tarifimiz olduğunu söylesek? Ne dersiniz?

0 2 13 Ocak 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید