Evde Kalori Yakmak Artık Çok KolayEvde Kalori Yakmak Artık Çok Kolay

Evinizde, masa başında çalışırken, sokakta yürürken kimseye fark ettirmeden böyle incelebilirsiniz. Verdiğiniz kiloları duyururken bu kadar gizli davranmak zorunda değilsiniz!

Kalori yakmak bu kadar kolay olabilir mi?

Her an, yaptığınız her şeyde kalori yaktığınızı biliyorsunuz. Kilo vermek için gereken de buna ekstralar eklemek… Türlü sebeplerle düzenli olarak spor yapamayan biriyseniz size bazı güzel haberlerimiz var.

Evinizde, masa başında çalışırken, sokakta yürürken kimseye fark ettirmeden böyle incelebilirsiniz. Verdiğiniz kiloları duyururken bu kadar gizli davranmak zorunda değilsiniz!

-Kahve suyunun ısınmasını veya sabahları duşa görmeden önce suyun ısınmasını beklerken, bir odadan diğerine giderken zıplayın. İlkokulda öğrendiğimiz bu hareketi tanıdınız mı? Bacaklarınız ve kollarınız kapalı konumdayken, bacaklarınızı açarak zıplayın ve ellerinizi tepede şaklatıp hareketi tekrarlayın.

Dakikada 10 kalori

-Saçlarınızı kurutmak bazen asırlar sürüyormuş gibi gelebilir. Bu zamanı lehinize çevirin. Yatağınızın kenarında oturup saçlarınızı kuruturken eğilip kalkın. Bacaklarınızı açık tutmak size yardımcı olacaktır. Bu sırada karın kaslarınız en kolay şekilde çalışıyor.

Dakikada ortalama 15 kalori

-Otururken tıpkı ritm tutar gibi parmak uçlarınızı yere vurun. Topuğunuzu yerden kaldırmadan ayağınızı çekip bıraktığınızda bacaklarınızdaki kaslar sizi yormadan geriliyor ve gevşiyor. Alıştığınızda ritmi hızlandırabilirsiniz. Bu da incelmek demek!

Dakikada ortalama 25 kalori

-Reklam arası mı başladı? O zaman koşarak tuvalete gidelim, dönüşte koşarak bir bardak su içelim. Koşarak odayı düzeltelim. Yani kesinlikle boş durmayalım. Ağırlık kaldırmayı da deneyebilirsiniz. Sadece reklam aralarında hareket ederek bile zayıflamak mümkün.

5 dakikada 120 kalori 

-İlk dört kat için asansör kullanmayın, kendinizi bu kadar da şımartmaya ihtiyacınız yok. Merdiven hareketi bir kadın için en yararlı egzersizlerdendir. Aynı anda hem incelip, hem de kalori yakarsınız.

Her basamak için ortalama 3 kalori

-Fırındaki ya da mikrodalgadaki yemeğinizi beklerken avuçlarınızı tezgaha dayayıp şınav çekin. Parmak uçlarınızda tezgahla açı oluşturacak şekilde durun ve egzersize başlayın. En yararlı hareketlerden biri olan şınav bu pozisyonda çok kolay olacak.

Yarım dakikada 12 kalori

-Uykuya dalmadan önce 5 dakika mekik çekerek çok güzel karın kaslarına sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Üstelik çok daha rahat bir şekilde uyuyacaksınız.

Dakikada 10 kalori

-Günde 8 saat uyumadan incelemezsiniz. Bu güzel bir haber, çünkü tatlı uykunun böyle bir yararının olması şekerleme yapmak için de sebep olacak.

Saatte 60 kalori

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Mucize İçecek Altın Süt

 Mucize İçecek Altın Süt Altın süt dediğimiz içeceğin içerisindeki Kurkumin sayesinde Hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor.

0 3 5 Kasım 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید