Eski Kotları Değerlendirmenin 7 Yolu

Kot Pantolonda Ombre (Renk Geçişi)
Paylaş
 


Eski Kotları Değerlendirmenin 7 Yolu

Sosyetiklerim bu sene , projeleri trendler arasında.Bugün sizlere eski pantolonunuz varsa onu değerlendirmenin 7 yolunu paylaşıyoruz.Bakalım eski pantolonları nasıl değerlendirebiliriz.

:

Sanırım eski kotları yenilemenin en favori yollarından birisi batik boyamadır. Bu tekniğin güzel yanı desen ve renk olarak limitlerinizin olmaması. 2-3 rengi karıştırarak kendinize özel tasarımlar yaratabilrisiniz. Üzerine çamaşır suyu ya da boya sıçramış kotları bu şekilde değerlendirebilirsiniz

Zımbalar:

Geçen sene çok popüler olan ve hala popülerliğini devam ettiren zımbalar sanırım pantolonlara asi bir hava katmak için en iyi yollardan birisi. Şekil, büyüklük ve renkleri ile çok geniş bir yelpazede satın alabileceğiniz zımbaların kullanım analarıda çok geniş. İsterseniz sadece arka ceplere düz olanlardan uygulayabileceğiniz gibi sivri olanlar ile pantolonunuzun ön ceplerinin çevresini kaplayabilir ya da dikiş hizası düz çizgiler yapabilirsiniz

 

Batik boyama alternatif olarak eski kot pantolonlarınıza color blocking uygulayabilirsiniz özellikle pantolonun her yerini değilde belirli bir bölgeyi boyamak istiyorsanız. Çok basit bir uygulama ve çok az malzeme ile yapabileceğiniz bir uygulama ihtiyacınız olan eski bir kot pantolon, kumaş boyası, fırça ve maskeleme için bant.

(Renk Geçişi)

Ombre tekniğide son zamanlarda belirli aralıklarla canlanan bir renk geçişi ve gölgeler ile uygulanan bi teknik. Color blocking gibi ombrede eski kot pantolonlarınıza kolayca uygulayabiliceğiniz bir . Omre kotlara boşuna para vermektense biraz vakit ayırarak kendi ombre pantolonlarınızı yapabilirsiniz.

Kot Pantolonda :

Son zamanlarda trend olan bir yenileme arıyorsanız dantel yenilemer tam size göre. Her türlü giysi, ayakkabı ve takıda kullanılan dantelleri neden eski kotlarınızı yenilemek için kullanmayasınız ki ? Zımbalardaki gibi uygulamak çok eğlenceli ve olasılıklar sonsuz :) Birazcık kumaş yapıştırıcısı ve danteller ile harikalar yaratabilirsiniz.

Kot Pantolonda Fermuar:

Kullanım alanı azmış gibi görünsede kendinizi hayal gücünüze bıraktığınızda aklınızı başınızdan alacak tasrımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Maskülen giyinmeyi seviyorsanız fermuarlar tam size göre.

Yırtık Kotlar:

Bence  pantolonlar olmadan tam bir gardropa sahip sayılmazsınız. Yırtık pantolonların fiyatlarının normal olanlardan daha pahalı olduğunuda düşünürsek eski pantolonlarınızı bir köşeye atmak yerine bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Arananlar :eski kot pantolonları nasıl değerlendirebilirim,eski kotları nasıl değerlendirebiliriz,eski kotlar
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Boğazı Yumuşatır, Öksürüğü Yatıştırır!

Boğazı Yumuşatır, Öksürüğü Yatıştırır! Öksürük çok önemli bir belirti olabileceği gibi, Astım, nezle, grip, geniz akıntısı,

0 3 17 Ekim 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
link.ourservers.in | 521: Web server is down

Error 521 Ray ID: 46b939a407d6c2b5 • 2018-10-18 07:17:25 UTC

Web server is down

You

Browser

Working
Frankfurt

Cloudflare

Working
link.ourservers.in

Host

Error

What happened?

The web server is not returning a connection. As a result, the web page is not displaying.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

Contact your hosting provider letting them know your web server is not responding. Additional troubleshooting information.

خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید