En Kolay Ve En Zor Evlenen BurçlarEn Kolay Ve En Zor Evlenen Burçlar

 

ve evlilik

Hayatınıza inanılmaz bir hareket getirip renk katabilir. Eğer bu burçtan biriyle uzun süreli mutlu bir birliktelik yaşamayı planlıyorsanız her an herşeye hazır olmalısınız. Rutin bir ilişki beklemek büyük bir hata olur. Pek çok erkek Koç kadınını elde tutmayı çok zor görür. Bu burcun kadınları onur ve güç ararlar ama biraz da uysallık beklerler; çünkü üstlerinde hakimiyet kurulmaya çalışmasından hoşlanmazlar. Eğer bu kişilikte bir erkekseniz hiç düşünmeden bir Koç kadınıyla evlenebilirsiniz. Evlilik hayatınız çok renkli olur!

ve evlilik

Boğa kadını ve erkeği genelde büyük düğünleri tercih ederler. Evlilik kararı Boğa burcu insanı için çok güç verilen bir karardır. Öncellikle ilişkiden tam anlamıyla emin olması gerekir. Bu zor kararı aldıktan sonra her şeyi en ince ayrıntısıyla planlayarak uygulamaya koyarlar. Gösterişli ve detaylarla süslenmiş bir düğün isterler. Evliliğin ilk zamanlarından sonra Boğa erkeği eşini tamamen sahiplenir. Eğer sadık ve güvenilir Boğa erkeği ile evlenirseniz her türlü ihtiyacınızın karşılığına emin olabilirsiniz. Boğa kadını için öncellikle iş hayatı gelir. Kariyer onlar için büyük önem taşır. Daha sonra bir aile isterler. Aslında sevgi dolu ideal eşlerdir. Çocuk sahibi olduktan sonra ise evcimen iyi bir anne olurlar.

İkizler burcu ve evlilik

Her ortama kolayca adapte olduğundan iyi bir eştir. İhtiyaçlarını önemseyen ve onunla aynı hayat tarzını paylaşan bir eş ile çok mutlu olurlar. İkizler burcu ile balıklama bir evlilik doğru olmaz. Böylesi bir bağdan önce bir kaç yıl beraber yaşamakta fayda var. Bu onların kendilerini hazır hissetmeleri açısından önemli bir zamandır. Böylece hayatının aşkı olarak düşündüğü insanı daha yakından tanıma imkanı bulur uzun vadede bir birlikteliğin nasıl olacağı konusunda fikir sahibi olabilirler. Eğer İkizler kadını ile evlenecek olursanız kabiliyetli ve hamarat bir eşiniz olacak demektir. İkizler erkeği için başlangıçta herşey çok güç olsada bir kez karar verdiği zaman çok iyi bir koca olabilir. İkizlerle evlilik destekleyici hayat dolu ve zevklidir.

ve evlilik

Yengeç burcu çok evcimendir. Düzenli bir ilişki ve aile özlemi çekerler. Aile onlar için dünyanın en önemli kavramıdır bu kuruma değer verir ve korurlar. Eğer evliliklerinde bir problem varsa inatla onu çözmeye çalışırlar.

ve evlilik

Aslan burcu için kontrol etmek önemlidir. Bazı insanlar için bunun sakıncası olmayabilir ama bağımsızlığına düşkün ve otoriter insanlar için ciddi bir problem oluşturur. Aslında aslanın egemenliği altına girmeden ayakta durabilen bir insan onun için çok daha faydalı olacaktır. Durum ne olursa olsun onunla evliliğin aynı zamanda renkli ve romantik geçeceğine de emin olabilirsiniz. Aslan kadını tapılırcasına sevilmek ister. İhmal edildiğini düşünürse hayal kırıklığına uğrar. Eşinin her zaman arkasındadır ve ona iş hayatı başta olmak üzere her alanda gereken desteği verir.

ve evlilik

Başaklar evlenerek belli bir düzenin olmasını ister. Maddiyat onlar için çok önemlidir. Evlenmeden önce faturaları ödeyebileceğinden emin olmak ister. Evini rahatça döndürebilecek kadar parası olmalıdır. Hem kadını ve hemde erkeği birbirlerini eleştirmeye dırdır etmeye eğilimli insanlardır. Bu partnerinin güvenini kırmak açısından negatif bir etkidir. Başak erkeği bir problem olduğu zaman işleri yoluna koymak için elinden geleni yapar. Ancak bu sorunlar üzerinde bir uzlaşmaya varılamadığı taktirde kısa bir ara vermek etkili olacaktır. Başak burcu insanları düzenli organizasyon yeteneği kuvvetli kişilerdir. Eşlerini desteklemekten mutluluk duyarlar.

Terazi burcu ve evlilik

Kararsız Terazi’lerin evlenme kararı alması kolay olmaz. İlişkinin zamanla oturduğunu hissettiklerinde rahatlayacak ve karar vermeleri
kolaylaşacaktır. Kendilerini güvende hissetmezlerse ona aşkınızda dürüst olduğunuzu hissettirmeniz gerekebilir. Bazen hiç olmayacak konularda kavga çıkartarak aşkınızı test ederler. Ama bir kere güvenirlerse evlenmeye karar verirler ve ilişkinin mutlu bir şekilde sürmesi için ellerinden gelen her türlü gayreti gösterirler. Terazi erkeği ve kadını aşık oldukları zaman kendilerini eşlerine adarlar.

ve evlilik

Pek çoğu kendi bahçesinde özgürce oynayabilmek ister. Seksüel uyum onun için çok önemlidir. Onun parmağına bir kere evlilik halkası takabilirseniz işler tamamen değişir. Pek çoğu bu durumda ilgili dikkatli sevgi dolu ve her durumda eşini başarısı için destekleyen bir eş olurlar. İlişkide gerçekten güven hissetmezlerse çok kıskanç olurlar. Eşlerinin güven dolu bir ortam yaratmasını beklerler. Akrep burçları herzaman evliliğini korumak için elinden geleni yaparlar. Yıllar geçtikçe bu bağ daha güçlenir.

ve evlilik

Yay burcu için evlilik dugusal bir macera ve keşiftir. Bu heyecanın bittiği yerde problemler oluşmaya başlayabilir. Sadakatte güvenilir
sayılmazlar. Her işi birlikte yapmaktan çok eşlerini başka ilgi alanları bulmaya teşvik ederler; fakat bu çoğu zaman kıskançlık
krizlerine yol açabilir. Yay kadınları çocuk sahibi olmayı severler. Eşlerine bağımlı olmaktan hoşlanmaz kişiliklerinden taviz vermezler. Yay erkekleri ise doğru kadını buldukları taktirde soluğu evlilik masasında alırlar.

ve evlilik

Oğlak için nikah masasına oturmak hiç kolay değilidir. Herşeyin yolunda olması bekler ve partnerinin evlilik kurumunun her detayına önem göstermesini ister. Evlilik onlar için ölene dek yaşanacak bir beraberliğin başlangıcıdır. Maddi konulara dikkat ederler. Özel  yaşamı ve iş yaşamı arasında denge kurarak ailesine gereken vakti ayırabilmek isterler. Oğlak duygusal olarak su burçları ile başarılıdır.

ve evlilik

Korkularından endişelerinden kurtulabildikleri anda evlenmeye karar verirler. Kova burcu insanı sadık ve azimlidir. Gereken özgürlüğü eşlerine sunar baskı olmaksızın destekleyici ve sevgi dolu bir eş olmaya özen gösterirler. Eğer onlara da bu haklar tanınmaz özgürlükleri kısıtlanırsa evliliklerinde problem çıkabilir. Kendilerini güvende hissetmek isterler ve sadece gerçek bir hayat arkadaşı bunu ona hissettirebilir. Evliliklerinde değişim arar ve yeni ilgi alanları bulmaya devam ederler. Eğer sosyal hayatları etkilenirse problem çıkabilir çünkü tüm vaktini sadece bir kişiyle geçirmekten hoşlanmazlar.

ve evlilik

Balık eşi ile birlikte rüyalarını gerçekleştirmek ister. Balık için balayı asla bitmez şefkat dolu rüya gibi bir evlilikleri olur. Bazı balıklar
ise evliliklerinde bir süre sonra ilk günlere özlem duymaya başlar gerçekler dünyalarına bomba gibi iner. Balık kadınınları eşlerinin
ihtiyaçlarına önem gösterir. Şefkatli bir annedirler. Ailesiyle birlikte olmaktan zevk alırlar. Balık erkeği ise çok duygusal ama çocuklarına ve eşlerine karşı çok destekleyicidir.

 

Arananlar :gelin çiçeği ve ayakkabısı,2013 aksesuar modelleri,2013 de evlenecek burçlar,saci uzun erkek ünlüler,2013 evlenecek burçlar
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 12 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید