Ebru Gündeş’in Bilmediğimiz Güzellik Sırları

Ebru Gündeş'in Güzellik Sırları
Paylaş
 


’in Bilmediğimiz Sırları

Ebru Gündeş’in büyük değişimindeki en büyük etken tabii ki stili. Fakat ünlü sanatçının güzellik sırları da bu kadar alımlı gözükmesini sağlayan bir diğer etken.

İşte Ebru Gündeş’in Güzellik Sırları

***Genellikle doğal bakım ürünlerini tercih ediyorum. Limonu sıktıktan sonra kalan lifli kısmını vücuduma sürüyorum; cildimi yumuşatıyor ve canlandırıyor.

***Deniz tuzunu sıklıkla kullanıyorum. Özellikle deniz tuzuna aromatik yağlar karıştırıyorum. Yasemin, portakal, badem, lavanta, jojoba yağı gibi yağlar favorilerim arasında.

***Haftada 1 kere peeling uyguluyorum. Bu hem cildimin hem de vücudumun daha diri kalmasını sağlıyor.

***Bol bol su içmeye aşırı dikkat ediyorum. Doğumdan sonraki kilolalarımı vermemde en büyük etken günde 4 litreyi geçkin su içmem.

***Su hem cildimi güzelleştiriyor, hem de vücudumdaki toksinlerden kurtulmamı sağlıyor.

***Ayrıca cilt güzelliğim ve formumu korumak için soframdan asla haşlanmış sebzeyi eksik etmiyorum. Fit olmamın en büyük nedenlerinden birisi akşamları yemek yerine sadece meyve yemem

***Makyajında genellikle doğallıktan yana olan Ebru Gündeş, cildine ise parlak yapılı ürünler kullanarak gölgelendirmeler yapıyor.

***Makyajında genellikle doğallıktan yana olan Ebru Gündeş, cildine ise parlak yapılı ürünler kullanarak gölgelendirmeler yapıyor.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Mucize İçecek Altın Süt

 Mucize İçecek Altın Süt Altın süt dediğimiz içeceğin içerisindeki Kurkumin sayesinde Hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor.

0 3 5 Kasım 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید