Dünya da Tesettür Abiye Modası

Dünya da Tesettür Abiye Modası
Paylaş
 


Dünya da Modası

Muhafazakar moda olarak da adlandırılan Tesettür Giyim her geçen gün büyüyor. Bir kaç sene öncesine kadar Tesettür Moda dünyasında yerini almazken şimdi en ünlü markalar bile tesettürlüler için koleksiyonların da özel yer ayırıyor.Başörtülü Müslüman kadın tasarımcılar nezdinde görünür hâle gelince, tesettür modası da bu esintiden nasibini almaya başladı.
Muhazakar kadınlar da bu pazarda büyük bir yere sahip. Bunu gören tüm markalar koleksiyonlarında ölçülü giyime yönelik daha fazla parça çıkarmaya başladı.

Markalarda tesettürlü kadınların bu ilgisine bakarak Modern, Stil sahibi ve güçlü bir kadın imajın sadece kıyafetle değil, kullandığı Eşarp ve Şal örtme şekli, ayakkabı seçimi, aksesuarların doğru kullanımı, renk desen ikilisinin en iyi yorumlanması ile ortaya çıkararak tesettürlü bayanlara doğru giyimle şıklık nasıl olunur yol gösteriyor..

Bizde sosyetikcadde.com     olarak siz değerli tesettürlü bayanlarımıza Dünya Tesettüründe Abiye Modasını galerimize taşıdık.Dünyaca Ünlü markaların defilelerinden ve tasarımcıların koleksiyonlarından bir araya getirdiğimiz ni Galerimizden İnceleyebilirsiniz.

Dünya da Tesettür Abiye Modası

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız

Arananlar :dünyanın en tesettürlü güzel en elbiseleri,sosyete kadınlar abiyesi,tesettür moda ile fotolar
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

‘Ek Şeker’ Yüzünden Günde 300 Kalori Alıyorsunuz!

Önce kötü haberle başlayalım; şekeri bırakmış olsanız, çayınıza kahvenize şeker atmasanız da gün içinde beslendiğiniz

0 8 1 Ağustos 2017
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید