Reklam

Ara

Sosyetik Takip

Facebook

Google Plus

Tüm Konular

Derya Baykalı Zayıflatan Karabuğday Diyeti

Anasayfa > Diyet, Sağlıklı Yaşam 10 Eyl 13


Derya Baykalı Zayıflatan Karabuğday Diyeti

Derya Baykal ve kızları karabuğday kürüyle toplamda 40 zayıfladı.

Kanaltürk ekranlarının sevilen ismi Derya Baykal yeni sezon öncesi 2 ayda 15 kilo verdi. Ünlülerin koçu Şeyda Coşkun’la çalışarak fazla kilolarından kurtulan sanatçıya kızları Derya ve Ferhan Şensoy da eşlik etti. Baykal ve kızları toplamda 40 kilo vermeyi başardı. Kızlarıyla birlikte yapmanın çok faydasını gördüğünü söyleyen ünlü sanatçı, “Derya 14 kilo, Ferhan 11 kilo verdi. Şeyda yiyeceklerimizi hazırlayıp getirdi. Biz de çok disiplinli davrandık. Karabuğday kürüyle istediğimiz kiloya indik” dedi.

DİYETİSYENLER PAHALI 

Şeker hastası olduğu için yıllardır kilo vermekte zorlandığını söyleyen Derya Baykal, “Şimdi 29 beden pantolonlara giriyorum” diye konuştu. Diyetisyene gitmenin çok pahalı olduğunu söyleyen Baykal, “Evde yemek pişirmedik. Ne mutfak alışverişi yaptık ne de ocak yandı. Çok masrafsız bir iş. Üstüne bir de kilo verdik” dedi.

İşte karabuğday kürü 

Ka­ra­buğ­da­yı di­ri ka­la­cak şe­kil­de haş­la­yın. Son­ra el­ma­yı ka­buk­la­rıy­la ren­de­le­yin. Üze­ri­ne 1 sil­me çay ka­şı­ğı tar­çın ila­ve et­tik­ten son­ra ka­rı­şı­mı ka­ra­buğ­da­ya ek­le­yin. Sa­bah­la­rı tü­ke­tin.

Kaynak: Bugün

Arananlar :karabuğday diyeti,,karabuğday diyeti-derya baykal,karabugdaydiyeti sensoy,karabuğday diyeti nasıl yapılır

Benzer yazılar

0 Yorum yapılmış

SosyetikCadde Yeni Tasarımıyla Siz Değerli Bayanlara Rehberlik Yapmaya Devam Ediyor.

son moda google