Defilelerden Derlediğimiz At Kuyruğu Modelleri

Prada
Paylaş
 


Defilelerden Derlediğimiz

asla modası geçmeyen modelleri arasında.Her tarz giyime yakışan bir model.Şık bir abiye üstüne yüksek ,Spor bir kıyafete hafif toplanmış bir model yakışır. Markaların defilelerinde de bu modelleri görmek mümkün. Ünlü markaların defilelerinden hazırladığımız modellerini haberimizden  gelin birlikte inceleyelim.

Carolina Herrera

carolina-herrera_

Herrera’nın defilede kış vakti havuzdan çıkmış görüntüsü istediğini söyleyen Orlando Pita, ıslak görünümlü, keskin hatlara sahip ve oldukça modern at kuyrukları yarattı. Modellerin saçlarına düz fön çektikten sonra üst kısımlarına jöle süren ve izi belli olacak şekilde tarayan Pita, kuyrukları ince metalik bir deri parçası dolayarak topladı ve geceye hazırladı.

Derek Lam

Derek Lam

1970’ler ve çöl temalarının bir araya gelmesiyle oluşan defile görünümünde, Orlando Pita, liseli kızların saçlarını andıran bir model yaptığını söyledi. Fön çekilmiş saçların üst kısmı düzgün dursa da, kuyruğun hafif dağınık ve dokulu olması, saçların mükemmel görünmesini bilinçli olarak engelledi. Pita, saçlara taktığı baret tokaları ise DerekLam’in atölyesinden arda kalan deri parçalarını ve chopstickleri birleştirerek kendisi yaptı.

HervéLeger

HervéLeger

Lubov veMaxAzria çiftinin Barcelona gezilerinden ilham alan defilede,  güçlü mimari detaylar sadece kıyafetlere değil, saçlara da yansıdı. Üst kısımları daha sert ve erkeksi göstermek için jöle sürülen saçların arkası, iki parçaya ayrılıp içe doğru kıvrıldı ve saçın kuyruk kısmına fön çekildi. Kıvrılan saçlar ise, boynun açıkta kalmasını sağlayarak seksi bir detay oluşturdu.

Hugo Boss

Hugo Boss

Hacimli saçlara bu sezon verilen molanın en sembolik temsilcilerinden biri Hugo Boss defilesi oldu. Ortadan ayrılan ve serumlar ile bütün kabarıklığından sıyrılıp, olabildiğine pürüzsüz gözüken saçlar elde edilen defilede, Guido Palau kuyruğu ensenin olabildiğince aşağısında topladı.

Prada

Prada

Beyoncé’nin Met Gala’daki saçlarından sonra, tepeden at kuyruğunun geceye hazır olabileceğinin bir başka kanıtı Prada defilesindeydi. Guido Palau, modellerin saçlarının üst kısımlarını sıkıca topladıktan sonra, at kuyruklarını yanlara alıp renkli ve taşlı tokalarla tutturdu.

Stella McCartney

Stella McCartney

Yüzüp defileye çıkan modeller sadece Carolina Herrera defilesinde yer almadı. Stella McCartney’nin yalınlığı ile bilinen kızları da, havuzdan çıkıp gelişi güzel ıslak saçlarını toplamış görüntüsüne sahipti. EugeneSouleiman, dağınık olduğu kadar seksi de görünen saçları yaparken, bebek saçlarını da bilerek özgür bıraktı.

Dior

Dior

Yandan at kuyruklarının çocuksu durduğu veya 80’lere ait olduğu algısı var. Saç tasarımcısı Guido Palau’nun defile saçlarına karar verirken iki kere düşünmüş. Ama ona göre yandan kuyruğu asimetrisi ile saçın uzunluğunu vurguluyor ve temiz bir görüntü veriyor.

vogue

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 3 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید