Çörek Otu İle Zayıflayınİle Zayıflayın

Zayıflamaya yardımcı olan şifalı bitkilerden birisi de çörek otudur. Bugünkü makalemizde çörek otu gerçekten zayıflatıyor mu? Çörek otu ile nasıl en kısa sürede zayıflanır? Çörek otu ile sağlıklı zayıflamak mümkün mü? bu soruların cevaplarına değineceğiz.

Çörek otunun yağı veya tohumları zayıflamak adına kullanılmaya uygundur. Eğer aktardan tohum yani küçük tanecikler halinde olan çörek otunu alacaksanız,

Bir gün içinde 3 defa mutlaka ama mutlaka yemeklerden önce 1 çay kaşığı çörek otunu, 1 su bardağı su ile yutmalısınız. Buradaki asıl püf nokta zayıflamak istiyorsanız asla tok karnınıza çörek otu tüketmeyin. Çünkü tok karna yutulan çörek otu zayıflatmak yerine tam tersi şişmanlatır.

Bunun yanında dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta, tohum halindeki çörek otu tanecikleri mutlaka ama mutlaka çiğneyerek yutmalısınız zira isiz zayıflatan çörek otu taneciklerinin içindeki yağdır. Çörek otunu çiğnediğinizde yağ tadını almanız gerekir.

Eğer çörek otunu çiğneyerek tüketmekten hoşlanmadıysanız, bir havanın içine bir çay kaşığı çörek otunu atıp döverek yağını çıkarın ve hemen vakit kaybetmeden bir bardak su ile yutun. Yalnız burada kafanızı karıştıran bir nokta olabilir. Bazı yerlerde çörek otunun dövülmüş yani toz haline getirilmiş olanı satılabiliyor.

Bunları almanız zayıflamanıza hiçbir faydası olmaz. Çünkü çörek otu dövüldükten sonra çıkan yağı uçmadan, kurumadan yani yok olmadan, bir bardak su ile yutarsanız zayıflıyorsunuz. Yoksa önceden dövülmüş, toz haline getirilmiş bir çörek otunun zayıflamaya faydası yok.

Şayet çörek otunu tanecik-tohum olarak değil de yağ olarak tüketmek istiyorsanız alacağınız çörek otu yağının saf olmasına dikkat edin.

Sonuç olarak, çörek otu ile zayıflamak son derece basit ve garantili bir çözüm lakin doğru şekilde kullanırsanız. Bunun yanında bilirsiniz ki her bitki her kişiye fayda getirmeye bilir hatta zarar verebilir. Bu yüzden eğer her şeyin fazlasının zarar olduğunu unutmayın ve mevcut bir sürekli hastalığınız var ise uzmanlara danışmadan şifalı bitkilerden faydalanmayı tercih etmeyin.

Arananlar :selale gelin sac duzumleri
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Mucize İçecek Altın Süt

 Mucize İçecek Altın Süt Altın süt dediğimiz içeceğin içerisindeki Kurkumin sayesinde Hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor.

0 3 5 Kasım 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید