Christian Louboutin Kolye Olabilen Ruj Koleksiyonunu Çıkardı..!

Christian Louboutin Kolye Olabilen Ruj Koleksiyonunu Çıkardı. (1)
Paylaş
 


 Kolye Olabilen Ruj Koleksiyonunu Çıkardı..!

Kırmızı tabanlı ayakkabı tasarımları ile bilinen ünlü tasarımcı Christian Louboutin, geçtiğimiz sene çıkardığı oje koleksiyonunun ardından bu sefer ruj koleksiyonu hazırladı.

Serinin hazırlanmasında Mısır kraliçesi Nefertiti ve sanat akımı Art Deco`dan ilham alındığı belirtiliyor. Altın rengi ve siyah kaplamaya sahip bu rujlar, oldukça şık birer kutuyla geliyor. Kolye olabilme ve rujunuzu devamlı yanınızda taşımanız için tasarlanmış harika bir koleksiyon.

3 ailede de renklerden biri tasarımcının efsane Rouge Louboutin’i. Ayrıca bir diğer sürpriz ise lip definer’lar. Tasarımcının malum nude tutkusu buraya da sıçramış ve dudak çizgilerini belirginleştiren, ama rujunuzla değil ten renginizle bütünleşme iddiasına sahip bu dudak kalemleri 5 farklı ten renginde geliyor. Özal tasarımı sayesinde her kullanımdan önce ucunu kendi açıyor, böylece kalemtraş derdiniz de kalmıyor. Hepimizin vazgeçilmezi olacak belli ki!

Silky Satin, Velvet Matte ve Sheer Voile olmak üzere üç farklı dokuda hazırlanan ruj koleksiyonunda 36 renk bulunuyor. Tasarımcı kendi ayakkabı ve çanta tasarımlarından ilham aldığını söylüyor.Ünlü dizaynırın favori renklerinden birinin kırmızı olduğunu tüm Christian Louboutin hayranları bilir. İşte bu yüzden de koleksiyonun tüm serisinde kullanılan kırmızı ve tonları, göze kamaştırıcı nitelikte! Bir diğer yandan Silky Satin serisinde 20 farklı ton seçeneği, Sheer Voile serisinde 9 farklı ton seçeneği, Velvet Matte serisinde ise yine 9 farklı ton seçeneği olduğunu söyleyebiliriz..

Kenara bir miktar para ayırmaya başlayabilirsiniz çünkü bu harika rujların tanesi 90 dolar.

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 3 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید