Burcunuzun Şarkısını Biliyor musunuz?

Burcunuzun şarkısını biliyor musunuz
Paylaş
 


Burcunuzun Şarkısını Biliyor musunuz? 

Gezenlerin hareketleriyle sizin şanslı veya şanssız zamanlarınızı belirleyebilen astroloji şimdi de sizin şarkınızı seçti. Kimi yalnızlık şarkılarıyla avundu, kimi ise kâh MFÖ ile kâh Sezen Aksu’yla… Peki, siz kendi burcunuzun şarkısını biliyor musunuz?

Burcunuzun şarkısını biliyor musunuz

Burcunuzun şarkısını biliyor musunuz

KOÇ: 

Bu aralar biraz alıngan olmanızdan kaynaklı yalnızsınız. Çevrenizde ki herkes sizden uzaklaşıyor. Size uygun en doğru şarkı, bizce Zuhal Olcay’dan “Yalnızlığım, yaşamak zorunda olduğum beraberliğimsin…” 

BOĞA: 

Pek söze gerek yok aslında, gitmeniz gerek geçicide olsa uzaklaşmanız gerek. Bu mecburi ayrılık sevgilinizle uzun mesafeler koyacaksa da siz ona bizce bir nostalji yapın ve Tanju Okan’dan “Gözünde yaşlarla bana el sallama…” parçasını söyleyin.

İKİZLER: 

Ehh sizin bu karmaşık ruh haliniz pek şaşırtmadı bizi. Şıpsevdisiniz bu gün çiçek der yarın kelebeği seversiniz. Bizce en güzeli size biçilmiş kaftan Nazan Öncel’den “Aşık değilim olabilirim.. Yüzde elli sevebilirim..”

YENGEÇ: 

Ahh en duygusal burcumuz evine bağlı sağdık aşk perisi, prensi modundaki yegâne burç yıldızımız. Sen en güzeli kendine durmadan MFÖ den “Sarı Laleleri”uygun gör. Şahsen biz çok uygun gördük…

ASLAN:

 Ehh bu kadar naz yaparsan aşık usanır ve gider. Ama sana yakışmaz ardından kötü konuşmak. Bak Sezen Aksu ne de güzel söylemiş “Bahtiyar ol gözüm yok, mevlam verir sabrını Bu hesap böyle bitsin Helal ettim hakkımı…”

BAŞAK: 

Yok bu kadar ince eleyip sık dokumak iyi değil. Ehh malum yaz geldi. Bu kısmet de kaçmaz hani. Bu yaz yoksa Ege’den “Anla beni yaz aşkım” şarkısını söyleyip duracaksın haberin olsun.

TERAZİ: 

Terazi aşka yoğunlaştırılmış olsan birazda o ikizler seni daha da beklemez bu kadar kaprise de gelemez. Bu gidişle seninde şarkın “Gökyüzünde yalnız gezen yıldızlar yeryüzünde sizin kadar yalnızım” olacak haberin olsun.

AKREP:

Eh canım akrepçim bu kadar niyetini belli etmeden işe koyulursan Emre Altuğ da söndüremez senin ateşini : “Sıcak çok sıcak daha da sıcak olacak”

YAY:

 Ve yaptın yapacağını gene aldattın. Eh afferim seni kutluyoruz sayın yay! Ama bak Rafet El Roman sana ışık olsun koş bi“Beni affedermisin” de…

OĞLAK:

 Yeni bir ilişkinin sinyallerini sende aldın. Eee gezegenler bu ay hep Aslana çalışacak değil ya. Sende de bol şans var vallahi. Hem sende bol kısmet var. Sertap Erener’den “Kendime yeni bir ben lazım” senin şarkın.

KOVA:

 Ohooo kaçtı tren kaybettin o aşkı. Olsun üzülme seni hala deli gibi seviyor. Ama çok gururlusun, sen öyle san dönmeye yüzün yok. Şimdi Sezen Aksu‘dan dinle bakalım“şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler” diye. Yaa senide ancak o paklar.

BALIK: 

Eyvah! Eyvah! Yine ümit verdin yine ektin onu. Seni çok çok kınıyoruz. Ehh onunda sabrı bir yere kadar kaçar gider. Sen yinede Yaşar’dan ” Beş dakika bekle git” söylersin.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 5 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید