Bu Önerilerle Yaşlanmayı Erteleyin

Bu Önerilerle Yaşlanmayı Geciktirin
Paylaş
 


Bu Önerilerle Yaşlanmayı Erteleyin

Yüzünüzün güzelliğine gölge düşüren kırışıklıklardan zaman geçtikçe daha mı fazla korkmaya başladınız? Cildinizin yaşlanmasını geciktiren birçok öneriyi,  sizler için derledik.

***Temizleme Cildinizde biriken yağ ve kir zamanla cilt problemlerine neden olabilir. Bu da uzun vadede cildinizin daha çabuk yaşlamasını ve kırışmasını sağlar. Bunun önüne geçmek için her gün sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez cilt temizliği yapmalısınız.

***Peeling Cildinizin ölü derilerden arınması için haftada iki kez peeling yapmalısınız. Kan akışını hızlandıran ve yeni hücre üretmeye yardım eden peelingler, cildinizdeki renk eşitsizliğini gidererek daha yaşlı görünmenizi engeller.

***Yaşlanma karşıtı ürünler Cildinizde mimiklerinizin oluşturduğu ince çizgilere şimdiden savaş açmaya ne dersiniz?Bunu yapmak için günlük nemlendircinizin altına yaşlanma karşıtı serumlar uygulamanız yetecektir. Bu serumlar cildinizin kırışmasını önleyecek ve cildinize parlaklık getirecektir.

***Güneşten korunma Yazın olduğu kadar kışın da cildinizi güneşten korumalısınız. Çünkü güneşin zararlı ışınları cildinizde lekelenmeye ve kırışıklıklara neden olur. Gündüzleri kullanacağınız bir güneş koruyucu ile bu problem başlamadan engelleyebilirsiniz.

***A vitamini desteği Cildinize belli günler A vitamini desteği uygulayarak yaşlanmayı geciktirebilir ve kırışık oluşumunun önüne geçebilirsiniz. A vitamini açısından zengin olan besinler tüketin ve cilt bakım ürünlerinizin arasına A vitamini içeren doğal serumlar ekleyin.

 

Arananlar :kışlık pardesü modelleri 2014
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید