Boğa Burcu Mart Ayı Burç YorumuSevgili Boğa,

Şubat ayında kariyerinizde birçok gelişme yaşadınız ve yapmanız gereken işlere odaklanmak zorunda kaldınız neyse ki, Mart ayı bolca sosyal etkinlik ve eğlence getirmeyi vaad ediyor. Güneş ile Neptün, 28 Şubat l Mart’ta (Balık burcunda 10 derecede) umutlar ve dilekler, arkadaşlar ve sosyal etkinlikleri yöneten on birinci evinizdeki yeniayı karşılamak için hazır bekliyorlar, görünüşe göre önünüzde, katılmak isteyeceğiniz çok sayıda eğlenceli etkinlik var. Arkadaşlarınızla biraraya gelme fırsatları bulacağınız gibi, ileride dostluğunuzu geliştirmek isteyeceğiniz yeni kişilerle de tanışacaksınız. Mart başı ayrıca, sosyal veya profesyonel bir kulübe katılmak ya da sosyal medyada daha aktif hale gelmek için de çok uygun bir zaman.

Yeni arkadaşlarınız sanat, insani yardım ve toplumsal sorunlar gibi konularla ilgileniyor olacaklar, sevgi dolu yürekleri ve yaratıcı işlere olan düşkünlükleri size de ilham verecek. Biz her zaman güçlü yeniayı izleriz, su seferki 28 şubatta Balık burcunda 10 derecede idi. Her yeniay dostça davranmaz ancak bu tatlı yeniay size şimdi, ve yıl boyunca neşe saçacak. Mart başında atacağınız adımlar sizi gelecek yıl 18 Mart 2015 teki yeniaya kadar etkileyecek. Hediye ve şans gezegeni Jüpiter, gökyüzündeki harika konumundan 28 Şubattaki muhteşem yeniayı karşılayacak. Sevgili Boğa, görünüşe göre bolca gezmeye çıkacaksınız.

Jüpiter kısa yolculuklar evinizde dolaşıyor, Mart’in ilk yarısında başarılı bir geziye çıkabilir, bir arkadaşınızı veya   kardeşinizi ziyaret edebilir, ya da her ikisini birden yapabilirsiniz. Bir diğer olasılık da, senaryo, iş planı, basın bülteni veya benzer bir belge yazıyor olabilirsiniz, bu işi Mart ayının ilk yarısında pürüzsüz şekilde halledeceksiniz. Aslına bakacak olursak, bu yeniay o kadar muhteşem ki, bu aydan başlayarak tüm yıl boyunca başkaları ile iletişim kurmak en güçlü yönünüz olacak, düşüncelerinizi kolayca ifade edebilecek ve insanlarla rahatça uyum sağlayacaksınız. Kelimeleri kolayca bulacaksınız, yazar tıkanması yaşamadan yazı yazmak da kolay ve eğlenceli olacak. İşte bu çok önemli bir şey!

Jüpiter 7 kasım’dan beri gerilemede idi ancak 6 Mart’ta uyanacak, 8 Aralık 2014 ‘e kadar çok güçlü olacak. Jüpiter hediye ve şans gezegenidir, gerileme döneminde uykuya yattığı zaman, diğer gezegenlerde de olduğu gibi, bize verebileceği hediyelere ulaşmak zorlaşır. Şimdi uyanmak ve doğru yörüngeye girmek üzere, Mayıs ayı geldiğinde o kadar hız kazanacak ki, adeta Yengeç burcundan jet gibi geçecek. Jüpiter gibi bir gezegen ne kadar hızlı hareket ederse, o kadar güçlü demektir, bizlere getirdiği hediyeleri kapmak da o kadar daha kolay olur.

Satürn 2 Mart-21 Temmuz arasında gerilemeye girecek. Vatandaşlık işleri, yeşil kart alma, vize veya pasaport gibi işlemlerde gecikmeler yaşayabilirsiniz. Bir diğer olasılık da, yasal bir konu bürokratik engeller yüzünden zora girebilir, ancak bu gidişe uyum sağlayın ; bu gecikmeler lehinize olabilir. Seviye belirleme sınavına yeniden girmeniz gerekebilir, ancak endişe etmeyin ; Satürn sizin başarısız olmanıza izin vermez, ancak daha önce girdiğiniz sınavdan kaldıysanız yeniden girmenizi sağlar. Bir yolculuğa normalden fazla önem vermeniz gerekebilir, özellikle de iş için deniz aşırı bir yere gidiyorsanız ; sevgili Boğa, tüm ince ayrıntıları dikatle inceleyin.

Merkür geçtiğimiz ay gerilemede idi, ancak bu şimdi değişti, 28 Şubatta doğru yörüngeye girdi. Merkür gerilemesi, tüm gezegenler arasında insanda en çok gerginlik yaratan gerilemedir. Geçen ay büyük olasılıkla çok sayıda gecikme yaşadınız ve olduğunuz yerde saydınız. Bir sözleşme ya da kira kontratını imzalamayı ertelediyseniz, iyi yaptınız. Artık bu belgeyi imzalayabilirsiniz, bizim bu iş için en uygun gördüğümüz gün, Güneş ile Satürn’ün çok güzel bir açıda olacakları ve uzun vadeli kazanç olasılığı getirecekleri 13 Mart günüdür.

Venüs 21 Aralık-31 Ocak arasında gerilemede idi, Venüs yönetici gezegeniniz olduğundan bu dönem için zorlu olmuştur ; Ocak ayında pek bir ilerleme kaydedebildiğiniz! sanmıyoruz. Eğer bir gelişme sağladıysanız, engelleri aşabilmek için bir hayli güç sarf etmiş olmalısınız. Merkür, Venüs, Mars gibi Dünya ya yakın gezegenlerin gerileme dönemleri, Satürn, Uranüs, Neptün ve Pluto gibi dış gezegenlerden daha etkili olur. Tabii her gerilemede bir farklılık hissederiz, ancak bunlar, Mars, Venüs ve Merkür gibi ufak gezegenlerin getirdiği kadar güçlü olmaz.

Ancak gerilemeler bitmedi, Mars 18 Mart-19 Mayıs arasında gerileme dönemine girecek. Mars’ın günlük işler bölgenizde bulunması, elinizdeki projeleri tahmin ettiğinizden daha geç bitireceğiniz anlamına gelir. Sürekli birilerini işe alan bir yönetici iseniz (ya da evde dadı, bahçıvan, yardımcı), işe alacağınız doğru kişiyi bulmanız normalden uzun sürebilir.

Tüm gerilemeler, bu yıl yeni projelere girişmeden önce, geçen yıldan elimizde kalan işleri bitirmemiz gerektiğine işaret eder. Dikkatlice ve yavaş bir şekilde ilerleyin, acele etmeye gerek yok. Karşınıza çıkan engeller ile teker teker ilgilenin. Sevgili Boğa, hepimizin durumu aynı. Çevrenizdeki insanlar da her istediklerini yapabilecek durumda değiller, o nedenle işleri ağırdan alın. Temmuz sonuna doğru kendinizi tamemen farklı bir ortamda bulacaksınız ve bu çok hoşunuza gidecek. Yaşam hız kazanacak ; öylesine süratlenecek ki, bir yere tutunmanız gerekebilir!

Bu arada aşk muhteşem olacak. 16 Mart’ta Başak burcunda 26 derecedeki dolunayda, artı eksi beş gün içinde, birlikte olduğunuz kişi size aşkını açıklayabilir ya da ikiniz farklı şekillerde yakın/aşabilirsiniz. (Bu titreşim, kısa süredir birisi ile birlikte olan ve bu kişiden çok hoşlanan Boğalar için geçerlidir.) Hayatınızda birisi yoksa, bu nazik ve harika dolunay sayesinde şimdi özel birisi ile tanışabilirsiniz. Dolunay Satürn ile ideal bir açıda olacağından, kısa süredir birisi ile birlikte iseniz, kendinizi bu yeni ilişkide daha güvende hissedeceksiniz. Kuşkusuz hem siz, hem partneriniz, uzun vadeli düşünüyorsunuz.

Aşk ve birliktelik konusunda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz çünkü Başak burcunun (dolunayın bulunduğu burç) yöneticisi Merkür, Satürn ile sert bir açıda olacak. Satürn aşka giden yolunuzu tamamen kapatmayacak, ancak çözmeniz gereken bazı sorunlar getirebilir. Başka birisi tarafından kalbi kırılmış birisine aşık olduysanız, bu kişinin eski yaşadıklarını geride bırakması ve sizinle olan ilişkisinde güven duygusuna kavuşmasını sabırla beklemeniz gerekebilir. Bir diğer olasılık da, tıp okuyan birisi ile birlikte iseniz, sürekli hastanede olması gereken bu kişiyi hiç göremediğinizi düşünebilirsiniz. Ancak tüm bunlar geçicidir, o nedenle kafanızı fazla yormayın ; aşkı bulabilirsiniz.

Çocuk sahibi olmak istiyorsanız, 16 Mart’taki dolunay bu arzunuza odaklanacak. Eğer hamile iseniz ve bu ay doğum yapacaksanız (ya da partneriniz), 18 Mart artı eksi beş gün içinde doğurabilirsiniz. Hamile değilseniz ancak bunu ümit ediyorsanız, şimdi planlamanızı yapabilirsiniz, alacağınız tüm kararlar olumlu sonuçlanacaktır. Hamile kalma konusunda hayal kırıklığı yaşadıysanız. Mart başında bir uzmana görünürseniz, test sonuçları dolunay civarında elinize geçmiş olur.

Doğum gününüz 17 Mayıs artı eksi beş gün içinde ise, bu dolunayın etkilerini doğrudan hissedecek ve sonuçlarının keyfini çıkaracaksınız. (Yıldız haritanızdaki herşeyi göremiyoruz, o nedenle biraz sabırlı olun, sizinki dahil her yıldız haritası eşsizdir! Sizin doğum haritanızda Güneş sorunlu ise, aynı günde doğan başka arkadaşlarınız kadar bu dolunayın keyfini çıkarmayabilirsiniz, ancak ne olursa olsun, bu çok tatlı bir dolunay, o nedenle biz yine de olumluyuz.)

Eğer doğum haritanızda yükseleniniz 25 derecede (artı eksi beş derece) Boğa ise, veya Boğa, Başak ya da Oğlak burcunda 25 derecede (artı eksi beş derece) bir doğum gezegeniniz varsa, bu gezegen de harika titreşimler alacaktır. Hangi gezegenin parladığını takviminize not alın ve neler olacağını izleyin ; iyi haberlerin gelmesi yakındır. Yengeç, Akrep ve Balık burcunda 25 derece ya da yakınlarında bulunan su gezegenleri de iyi haberler alma sırasına girdiler.

Geçişteki Merkür ile şans gezegeni Jüpiter arasındaki ideal açı sayesinde 26 Mart, eğlence, aşk, çocuklar, bebekler ve hamilelikle ilgili konular için harika bir gün olacak. Merkür gerçek aşk evinizi yönetir, Jüpiter de hediye ve şans gezegenidir.

Kariyer konusuna gelince, 18 Mart’ta, kutlama yapmanızı sağlayacak gelişmeler olabilir. Bu tarihte, şöhret ve onur eviniz Kova’daki Venüs, Koç burcunda bulunan sürprizler gezegeni Uranüs’ten bir sinyal alacak. Bu haber beklenmedik şekilde ortaya çıkacak, olaylar kapalı kapılar ardında gelişecek gibi görünüyor. Yüksek düzeyde birisi ile, yeni bir görev veya terfi konusunda gizli bir görüşme yapmış olabilirsiniz, ya da gelişmelerden hiç haberiniz olmayabilir ve haberi alınca şaşkınlıktan ağzınız açık kalacaktır. Çok heyecanlanacaksınız, alacağınız haber geçmişte yapmış olduğunuz işlerle ilgili bir övgü olabileceği gibi, yeni bir önemli müşteri ya da yeni bir görev olabilir. 8cUuml;st düzey yönetim sizi seviyor sevgili Boğa, 18 Mart veya yakın günlerde bunu siz de göreceksiniz.

30 Mart’ta Koç burcunda 10 derecedeki yeniay size Nisan ayı ile ilgili bir fikir verecek. Gelecek ay zorlu geçecek, ancak dikkatler Koç ve Terazi burçlarına çevrili olacak, Boğa’ya değil. Ancak yine de herkes biraz gerginlik hissedecek, 30 Mart’taki yeniay ve takip eden günlerde neler olaağına bakın. Yeniay sizin sırlar evinizi aydınlatacak, hiç haberiniz olmayan ya da önemsiz gördüğünüz, ancak şimdi önem kazanan konulardaki bazı gelişmeler hakkında kulağınıza bir şeyler gelebilir.

Diş doktorunuz veya bir başka hekimin sizi rahatlatmak için yapacağı ameliyat ile ilgili olarak tıp uzmanları ile temasta olabilirsiniz. Belki de doktora giden bir arkadaşınıza ya da ailenizden birisine eşlik edebilir, onları hastanede ziyaret edebilirsiniz. Mart ayında gündeminizi fazla dolu tutmayın, hemen hemen herkesin bir anda programlarını değiştirmeleri gerekecek.

 

Özet

Geçtiğimiz Aralık ayından beri gökyüzünü yangın yerine çeviren bir hızla Terazi burcunda dolaşan Mars yüzünden iş yaşantınız hem telaşlı hem de çok yoğundu. Mars şimdi, İMart -19 Mayıs arasında gerilemeye girecek, beraberinde gecikmeler ve işleri yeni baştan yapma gereğini getirecek. Ancak Mars’ın Terazi’den çıkacağı Temmuz sonlarına kadar nefes almak için bir aralık bulabilirsiniz. Bu ayki gelişmelere ayak uydurun ; herkes işlerinde sorun yaşayacak. Gerilemeye giren her gezegen sizden, geriye dönüp bazı şeyleri düzeltip düzeltemeyeceğinize bakmanızı ister.

Satürn de 2 Mart’ta gerilemeye girecek, hem Mars, hem Satürn sizin ciddi ilişkiler / evlilik bölgenize bağlılar. Partnerinizle içinden çıkamadığınız veya üzerinde anlaşamadığınız bir konu varsa, buna çözüm bulmak için elinize ikinci bir fırsat geçecek. Hayatında birisi olmayanlar için, bu yeni bir ilişkiye başlamak için uygun bir zaman değil (Mayıs sonlarına kadar bekleyin) ancak varolan bir birlikteliği güçlendirmek için çok iyi bir dönem.

28 Şubattaki dolunay eğlenceyi tetikleyecek ve Mart’ın ilk iki haftası içinde de gücünü koruyacak. Çantalarınızı     toplayın ve kapıdan çıkın ; Mart başında bir arkadaşınızı görmek, ya da birkaç arkadaşınız ile birlikte güzel bir yere gitmek için çok uygun. Kardeşleriniz de Jüpiter’in şu anda ziyaret ettiği üçüncü eviniz kapsamındadır, o nedenle kardeşinizi de görmeye gidebilir ve ondan güzel tavsiyeler alabilirsiniz.

Jüpiter 6 Mart’ta doğru yörüngeye gireceğinden, bu yolculuğunuzla ilgili engellerle karşılaşmayacaksınız. Deniz kenarında bir yere ya da karlarla kaplı bir dağa gidin. Bu seyahat size dinlenme ve yenilenmiş olarak geri dönme fırsatı verecek.

Dönüşünüzde, 16 Mart’ta, bu yılın en romantik dolunayı ile karşılaşacaksınız, hafta sonunuz parıldayacak. Bu sevecen dolunay ile tatlı bir açıdaki Satürn sayesinde bu hafta sonu çok özel olacak, sevgilinize vereceğiniz sözler uzun süre, hatta sonsuza kadar geçerliliğini koruyacak. Çocuklarınız varsa, büyüklerinizden onlara bakmalarını isteyin ; böylesi hafta sonları çok nadirdir, yılda birden bile az rastlanır. Mümkün olduğunca yararlanmaya bakın!

Ayın sonlarına doğru sağlığınıza dikkat edin, 30 Mart’ta zorlayıcı bir yeniay var. Kapalı kapılar ardında oluşan ve birden bire açığa çıkan bir gelişmeden haberdar olabilirsiniz. Bu yaşadığınız yer ile ilgili olabilir, ev sahibiniz binayı satacağını açıklayabilir, ya da yardımınıza gerek duyan ancak şimdiye kadar bunu sizden istemekten çekinen bir yakınınız olabilir. Tıp uzmanları ile iletişim kuracaksınız, bu kendiniz ya da sevdiğiniz bir akrabanız ile ilgili olabilir. Gerektiğinde harekete geçebilmek için, bu dönemde gündeminizi boş tutun.

 

Önemli günler:

En romantik günler (bu günler başka amaçlar için de geçerli olabilir): 5, 9,10, 13-16,18,19, 23, 26 ve 28 Mart.

Mars 1 Mart-19 Mayıs arasında, günlük işler bölgenizde gerilemeye girecek, görevlerinizde değişiklikler olabilir. Geriye dönüp işleri yeniden yapmanız gerekebilir.

7 Kasım’dan beri gerilemede olan Jüpiter 6 Mart’ta doğru yörüngeye girecek. Yaşam koşullarınız bu tarihten itibaren ciddi şekilde düzelecek.

28 Şubattaki yeniay sayesinde ay güzel sosyal etkinliklerle başlayacak ; bir çok etkinliğe katılabilirsiniz. Yeniay Mart başlarında da güçlü olacak.

Satürn ile Güneş’in işbirliği yapacakları 13 Mart’ta partneriniz ile fikir birliğine varacaksınız.

16 Mart’ta aşk evinizdeki dolunay, yalnız olan Boğalar’a yeni aşk getirecek, ya da varolan birlikteliğinizi tamamen farklı bir düzeye taşıyacak. Evli misiniz? Bu hafta sonu eğlenmeniz, ya da ailenize yeni bir bebek katma konusunu ciddiyetle ele almanız gerek.

26 Mart’ta Merkür ile Jüpiter arasında güzel bir uyum var, bu harika akşamı arkadaşlarınızla geçirin.

30 Mart’taki yeniay sonrasında bir sözleşme üzerinde anlaşmaya varmak, ya da yasal bir konuya çözüm bulmak çok zor olacak.

Susan Miller
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید