BOĞA BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMLARI
Paylaş
 


BOĞA BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

BOĞA BURCU EKİM AYI BURÇ YORUMLARI

Ayın Olumlaması:

“Ben arzularımın farkındayım; her an’ımda huzurla yaşamayı seçiyorum.”

3 Ekim’de Transit Venüs Ay arasında oluşacak olan kombinasyonda, ay Boğaları oldukça kuvvetli etkiliyor. Hayatınızdaki özel kişilerin duygularına önem verin ve onlara karşı anlayışlı olun.

4 Ekim’de Güneş ve Ay arasında oluşan zorlayıcı kare, ekim’in 4-5-6-7-8 ve 9’uncu günlerinde kendinizi keyifsiz hissetmenize neden olabilir. Bu durumda sırtınızdaki yüklerden arınmalı ve kendinize biraz zaman ayırmalısınız.

13 Ekim’de gerçekleşecek olan Transit Mars ve Ay arasındaki uyumlu enerji Boğalara yaklaşık 3 ya da 4 gün boyunca sürecek ruhsal rahatlık verebilir. Günlük yaşamınızda güçlü istekler içinde bulunabilir, buna karşılık iş hayatınızda şimdiye dek sorun olarak gördüğünüz konularla ilgili aktif bir çıkış yolu bulabilirsiniz.

1 Ekim’de kendi burcunuz. Boğa burcunda oluşan dolunay, hem duygularınızda boşluk etkisi altında gerçekleşiyor hem de bu dolunayın arkasındaki güç olan Merkür zayıf konumda.

O nedenle bu dönemde maddi konularda akıllıca hareket etmek gerekiyor. Yeni bir girişimde bulunmak istiyorsanız her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplamalısınız.

Krediyle borçlanmalara çok dikkat edin. Ticari konularda tedbirli olun. Yatırım konusunda beklemede kalın. Daha fazla kazanmak uğruna bilmediğiniz işlere kalkışmayınız.

Bekleyin, araştırın, bütçenize uygun mu değil mi diye düşünün. Satın aldıklarınıza dikkat edin.

6 Ekim’de Güneş-Plüton’un zorlayıcı kare açısı her şeyi ve herkesi kendi görüşünüz doğrultusunda yönlendirmek için gereken güce sahip olduğunuzu hissettirecek. “Keşke bu gücü derinlerde bir yerden bulup çıkarabilsem” yönünde kendinizle ilgili yüksek bir kanıya da sahip olabilirsiniz.

İş ve kariyer ortamınızda yaratıcı gücünüzü kullanma isteğiniz artıyor. Kendinizi çekinmeden ortaya koyarak yeteneklerinizi göstermek isteyeceksiniz. Bu nedenle olumlu ya da olumsuz bütün dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Geçmişte bastırmaya çalıştığınız ruhunuzun karanlık yüzüyle bu süreçte yüzleşebilirsiniz. Kıskançlık duygularınızın artması söz konusu olabileceğinden, etrafınızdaki insanları rahatsız edici boyutta tutum ve davranışlar takınmaktan kaçının.

Bu dönemde birçok konuda daha tutkulu ve ihtiraslı olma eğiliminiz var. Bu nedenle sebepsiz öfke gösterebilirsiniz.

Kimseye güvenmek istemezsiniz. Eski yaralar birden depreşebilir ve sizde bazı psikolojik hasarlara yol açabilir. Bozuk bir psikoloji, bu dönemde sağlık sorunlarına da yol açabilir.

Yıllardır tanıdığınız insanlardan gelebilecek düşmanlıklar, sizi bir hayli zora sokabilir. Ebeveynler, patronlar ve üstleriniz durumundaki kişilerle kadınlara, eşe ve sevgililere karşı hükmedici ve memnun olmayan davranışlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Çalıştığınız işyerinde ya da sektörde kendinizi köşeye sıkıştırılmış hissedebilirsiniz.

11 Ekim’de Venüs ve Satürn’ün zorlayıcı etkisi, maddi ve ekonomik koşulları etkilemektedir. Haklarınızın elinize geçmesi konusunda birtakım zorlanmalar yaşamanız mümkün görünüyor. Mal ya da miras mücadelesi yaşamanız olası.

Bu dönemde ailenizden az ya da çok yardım alacaksınız.

Buna rağmen uzun süre boyunca onların desteğine bağlı kalmamalısınız.

Kendi başınıza olduğunuzda yaşam formunuzu bulabilirsiniz. Para konusunda zaten dikkatlisiniz. Fakat yeterli ölçüde maddi olarak güce sahip olamadığınızı düşünebilirsiniz.

Kendinize bütçe planı yapmalı ve bu plana bağlı kalmalısınız.

Değişken bir mizaca sahip, iyi bir iş duyunuz var. Olayları fazla planlamıyorsunuz ancak içgüdüleriniz gayet iyi. Dolayısıyla ilişkileriniz, sizin için ciddi olabilir.

Bu dönemde yaşayacağınız sosyal duraklama, arkadaşlıklarınızı ya da ciddi ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmenize yardımcı olabilir. Bu kısa dönem aynı zamanda size mali bazı kararlar almak konusunda da şans verir. Bazı konularda zorlansanız da, pek çok şeyi istediğiniz gibi sonuçlandırmayı başarabiliyorsunuz.

22 Ekim haftasında Merkür ve Plüton’un zorlayıcı kare açısı, iş ve sosyal çevrenizdeki ilişkilerinizde uyumlu, özenli, sakin ve sağduyulu olmanız gerektiğine dikkat çekiyor.

Bu süreçte kimseye meydan okumayın. İşyerinizde yoğun günler yaşıyor olacaksınız. Size verilen işler ve yeni projeler hakkında hiç endişe etmeyin. Arkadaşlarınızı eleştirmekten, başkaları adına kararlar almaktan kaçının.

Aşk hayatınızda da duygusal nedenlerden kaynaklanan, keyifsizlik, depresyon ve hoşnutsuzluklar yaşamanız mümkün.

İlişkilerinizde aşırı derecede sadıksınız. Aslında sadakat, sizin için âdeta Tanrısal bir özellik. Karşınızdaki insan sizden vazgeçse bile siz ona uzun zaman bağlı kalabiliyorsunuz.

Özel yaşamınızda sorunlu ve yorucu bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi bitirmeden önce bir kez daha düşünün.

Kesin kararınızı kalbinizde hissederek verin. İlişkinizi sınama ihtiyacı duyuyorsanız, bu aslında geçici bir durumdur ve muhtemelen son zamanlarda yaşadıklarınızdan kaynaklanmaktadır.

13 Ekim’de yeniay Terazi burcunda gerçekleşiyor ve size de beklenmedik gelir ve kazançlarla borçlarınızı ödeyip rahatlamanıza yardımcı oluyor.

Ay boyunca ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir, iş hayatınızda yapacağınız işbirlikleriyle şartlarınızı çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz.

Özel yaşamınızda sorunlu ve yorucu bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi bitirmeden önce bir kez daha düşünün ve kesin kararınızı hissederek alın.

Ayrıca dolunay size özgür hareket etmek arzusu da veriyor.

Bu isteğiniz özellikle akşam saatlerinde daha yoğun olacaktır.

Bu dönemde sizin için önemli olan her konuda öne çıkmak hevesiniz yüksek. Bir yanlışlık veya bir haksızlık gördüğünüzde olaya müdahale etmek isteyeceksiniz. Hiç kimseye hesap vermek istemeyeceksiniz. Ailenizle ilgili mevzularda, evinizi ilgilendiren konularda, huzursuz ve hassas bir süreç geçirebilirsiniz. Çünkü bir şeyler yapmak ve hayatınızı yenilemek istiyorsunuz. Ancak bunu hemen başarabilmek kolay değil. Bu da sizi gerginleştirebilir.

Ayın son günlerinde, iş ve kariyerinizle ilgili yeni kapılar hızla açılacaktır. Sağlık açısından zihin yorgunluğuna dikkat edin. Egzersiz yapıyorsanız dikkatli olun.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید