Bebek Geliyor Demenin En Trend Hali: Baby Shower Partisi

Baby Shower Partisi (20)
Paylaş
 


 Bebek Geliyor Demenin En Trend Hali:  Partisi

Baby shower nedir diye sorarsanız, Amerika’da gerçekleştirilen bir bebek kutlama geleneği. Birebir çeviride “bebek duşu” olarak görünse de aslında çok fazla gelen hediyeler nedeniyle bir duş etkisi yaratmasıyla ortaya çıkmış. İşin özünde baby shower, anne tarafından değil annenin en yakın arkadaşı tarafından düzenleniyor. Hatta kutlama da yine arkadaşın evinde yapılıyor. Burada amaç anneyi kutlamadan sonra ortalığı toparlamak gibi işlerle yormamak.

Baby Shower Partisi (20)

Etkinlik yani baby shower, bebek henüz doğmadan önce yapılıyor. Bu sırada anne ve baba bebeğin ihtiyaç listesini internette paylaşıyor. Siz de gitmeden önce bu listeden hediye alarak ailenin ihtiyaçlarını karşılamış oluyorsunuz. Gittiğinizde enva-i çeşit yemekle karşılaşıyorsunuz.

Baby shower Türkiye’ye nasıl geldi?

Yurt dışında yaygınlaşmaya başlayan etkinlik sonrası Türkiye’de de önce ünlüler baby shower hazırlamaya başladı. İlk olarak Demet Akalın‘ın Hira bebek için düzenlediği baby shower’ı gördük ve ardından pek çok annenin bu etkinliği düzenlediğini.

Baby Shower Partisi (34)

Bakalım dünya genelinde baby shower heyecanı nasıl yaşanıyor, baby shower pastası nasıl oluyor ve dekorasyonda neler yapılabiliyor?

Resimlerin büyük halini görmek için resmi tıklayınız

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید