Reklam

Ara

Sosyetik Takip

Facebook

Google Plus

Tüm Konular

Basen Eriten Mucize Hareketler

Anasayfa > Diyet, Güzellik ve Makyaj, Sağlıklı Yaşam 13 Ağu 13


Eriten Mucize Hareketler

Çalışan veya anne olan hanımlar zaman var mı dediğinizi duyar gibiyim. İşte bende sizlere spor kadar yorulmayacağınız sadece önemli hareketleri anlatacağım. Yapmanız gereken gününüzün sadece 15 dakikasını bu hareketlere ayırmak.sonuç mu sonuç kesinlikle başarılı.Düzenli olarak uyguladığınız takdirde beden sayınızın düştüğünü sıkılaştığınızı göreceksiniz

 

Resimli :

1. Basen bölgesinin eritilmesi için birinci hareketimiz şekildeki gibi 3×10 şeklinde yapmanız tavsiye edilir.Bu hareket Göbek içinde çok güzel bir hareket.

 

2. İkinci aşamada resimde de göreceğiniz gibi elleriniz belinizdeyken yere doğru çökme hareketini de 3×10 seklinde yapmanız tavsiye edilir. Bu hareketle arka kısım fazlalıklarınızdan kalıcı olarak kurtulmanız için formüle eklenmistir.

3. Üçüncü aşamada ise resimde görüldüğü gibi yana dogru uzanarak hareket şeklini almalısınız.Bu hareketi çok yapmak değil doğru yapmak makbuldür.Bu hareketi yaparken dizinizi asla bükmemeniz gerekir.3×10 şeklinde uygulayabilirsiniz.

4. Sırt üstü uzanıp hareket şeklini alıp yine aynı sayıda uygulayabilirsiniz.Bu hareketi yaparken de dizlerinizin bükülmemesine dikkat etmelisiniz. Bu hareket aynı zamanda karın kaslarınızı da harekete geçirecektir

5.Bu aşamada çapraz olarak dirsekleri dizinize değdirme egzersizi yer almaktadır. 3×10 şeklinde uygulayacağınız çok yararlı bir hareket.Kalçalar çalışırken yan bel ve yan basenlerde çalışıyor.

6. Bu egzersiz kalça basen karın sıkılaştırmak ve dikleştirmek  için çok faydalı olup düzenli yapıldığı takdirde kesinlikle sonuç alırsınız.

7.Basen eritme formülü muzun son egzersizi esnetme egzersizidir. Bu hareketi yaparken olabildiğince sağa ve sola esnemeye calisın.Bu haretin bir faydası esnerken yan bel yani tekerlek dediğimiz kalın bele çok faydalı bir egzersiz.

Evet egzersizimiz bittii.

Basenlerinizle barışık olmak istiyorsanız geç kalmadan hareketlerle tanışın derim :)

Arananlar :basen eriten hareketler resimli,mucize hareketler

Benzer yazılar

2 Yorum yapılmış

margan 13 Ağustos 2013 14:01

از سایت خوبتون ممنونم

sosyetik 19 Ağustos 2013 15:46

از شما بسیار سپاسگزارم برای کلمات خوب مارگان :))))

SosyetikCadde Yeni Tasarımıyla Siz Değerli Bayanlara Rehberlik Yapmaya Devam Ediyor.

son moda google