Basen Eriten Mucize Hareketler

Basen eriten hareketler
Paylaş
 


Eriten Mucize Hareketler

Çalışan veya anne olan hanımlar zaman var mı dediğinizi duyar gibiyim. İşte bende sizlere spor kadar yorulmayacağınız sadece önemli hareketleri anlatacağım. Yapmanız gereken gününüzün sadece 15 dakikasını bu hareketlere ayırmak.sonuç mu sonuç kesinlikle başarılı.Düzenli olarak uyguladığınız takdirde beden sayınızın düştüğünü sıkılaştığınızı göreceksiniz

 

Resimli :

1. Basen bölgesinin eritilmesi için birinci hareketimiz şekildeki gibi 3×10 şeklinde yapmanız tavsiye edilir.Bu hareket Göbek içinde çok güzel bir hareket.

 

2. İkinci aşamada resimde de göreceğiniz gibi elleriniz belinizdeyken yere doğru çökme hareketini de 3×10 seklinde yapmanız tavsiye edilir. Bu hareketle arka kısım fazlalıklarınızdan kalıcı olarak kurtulmanız için formüle eklenmistir.

3. Üçüncü aşamada ise resimde görüldüğü gibi yana dogru uzanarak hareket şeklini almalısınız.Bu hareketi çok yapmak değil doğru yapmak makbuldür.Bu hareketi yaparken dizinizi asla bükmemeniz gerekir.3×10 şeklinde uygulayabilirsiniz.

4. Sırt üstü uzanıp hareket şeklini alıp yine aynı sayıda uygulayabilirsiniz.Bu hareketi yaparken de dizlerinizin bükülmemesine dikkat etmelisiniz. Bu hareket aynı zamanda karın kaslarınızı da harekete geçirecektir

5.Bu aşamada çapraz olarak dirsekleri dizinize değdirme egzersizi yer almaktadır. 3×10 şeklinde uygulayacağınız çok yararlı bir hareket.Kalçalar çalışırken yan bel ve yan basenlerde çalışıyor.

6. Bu egzersiz kalça basen karın sıkılaştırmak ve dikleştirmek  için çok faydalı olup düzenli yapıldığı takdirde kesinlikle sonuç alırsınız.

7.Basen eritme formülü muzun son egzersizi esnetme egzersizidir. Bu hareketi yaparken olabildiğince sağa ve sola esnemeye calisın.Bu haretin bir faydası esnerken yan bel yani tekerlek dediğimiz kalın bele çok faydalı bir egzersiz.

Evet egzersizimiz bittii.

Basenlerinizle barışık olmak istiyorsanız geç kalmadan hareketlerle tanışın derim :)

  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. margan diyor ki:

    از سایت خوبتون ممنونم

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید