Bakımlı Ve Gösterişli Tırnaklar İçinBakımlı Tırnaklar İçin Bakım

Daha güzel ve sağlıklı tırnaklarım olsun istiyorum diyorsanız, sizler için hazırladığımız makalemize bir göz atmalı ve makalemizde yer alan önerileri takip etmelisiniz hanımlar. Bu öneriler ile sizlerde daha güzel ve bakımlı tırnaklara kavuşabilir, bu şekilde fark yaratabilirsiniz.

Yeni tanıştığınız bir insanın tırnaklarına bakarak onun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Örneğin; parlak göstergesiyken, bakımlı tırnaklar özenli bir kadını anlatır.

Öncelikle sıcak bir duş sonrası tırnaklarınızı kesmenizde yarar var. İyice yumuşayan tırnaklarda bu sayede kırılmalar ve çatlamalar en aza indirgenebilir. Tırnak makasıyla olabildiğince az hamle yapmaya dikkat ederseniz de bu konuda önemli adımlar atmış olacaksınız. Elinize yakışacak şekilde; ne çok kısa ne çok uzun kestiğiniz tırnaklarınızı, şekilli olarak törpüleyin.

Gün içerisinde temizlik malzemeleriyle haşır neşir olmanız gerekiyorsa, mutlaka plastik eldiven kullanın. Böylece tırnaklarınızı güçsüzleşip kırılmaktan kurtarmış olacaksınız. Gün içerisinde ellerinizi alkol ve parfümden uzak tutmaya çalışın.

Sağlıklı tırnaklara sahip olmak için A ve C vitamini olan yiyecekleri tüketin. Sağlıklı tırnaklarınız, parlaklığıyla göz alacak.

Arananlar :kaftan modelleri 2012,dilek hanif 2013 abiye
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید