Aslan Burcu Mart Ayı Yorumu Aslan Burcu Mart Ayı Yorumu

Sevgili Aslan,

Mart ayında tamamen paraya odaklanacaksınız ancak bu stresli bir durum olmayacak ve aksine güzel haberler alacaksınız. Geçtiğimiz 28 Şubattaki güzel yeniay sizin ortak paralar evi olan sekizinci evinizi aydınlatacak veolayların gidişatından memnun olacaksınız. Bu yeniay 11 derece Balık burcunda ve Neptüilekavuşumda gerçekleşecek. Ayrıca şans gezegeniJüpiter de bu yeniaya net bir üçgen yaparak yaptığınız anlaşma veya satıştan kazançlı çıkmanıza yardımcı olacak. Maddi konularda işlerin bu kadar iyiye gittiğine siz bile şaşıracaksınız.

  Vergi iadesi alabilir, burs veya eğitim yardımı başvurusunda bulunabilir ya da mevcut kredinizi refinanse edebilirsiniz. Yeniayın etkili olacağı Mart’ın ilk on gününde elinize büyük miktarda para geçmesine hazır olun.

Bu ay büyük miktarda para elde etme fırsatınız var ve ayın sonunda, ay başında olduğunuzdan daha zengin olabilirsiniz. Neptün’ün de işin içinde oluşsanatsal yaratımlarınıve yaratıcı fikirleriniz sayesinde maddi başarıya ulaşacağınızı gösteriyor. Çünkü Neptün müzik, resim, şiir, fotoğraf, makyaj gibi sanatsal disiplinleri yönetir. Balık ve Neptün sinema sanatı ile de ilgilidir, dolayısıyla film bile çekebilirsiniz. İnsan aklının hayal edebileceği herşey Neptün’ün konusudur. Aslan da zaten yaratıcı bir burçtur. Dolayısıyla eserinizi piyasaya sürmek için belli bir bütçedinmeyi aklınıza koyabilirsiniz.

  Çift vücutlu Balık burcundaki Neptün-yeniay kavuşumunun, Jüpiter ile olumlu açısı önünüzde iki seçenek, iki teklif, iki satışın olacağını gösteriyor. Bir girişiminiz için paraya ihtiyacınız varsa, yeniayın sonrasındaki Mart’ın ilk haftasında hemen harekere geçmenizi öneririz.

 Neptün’ün yıldız haritasında para evinde bulunması herzaman iyi olmaz hatta tam tersine belli koşullardazararlı bir yerleşimdir. Boşanma veya bir ortaklığın sona ermesi sonucu mal paylaşımı yapıyorsanız, Neptün’ün bu evde oluşu bazı bilgileri gözden kaçırma riskini işaret edebilir. Size gösterilenleri kabul etmek yerine daha fazla bilgi edinmeye bakın ve bu amaçla sorular sorup veri toplayın.

 Sizi şüphelendirmek istemeyiz evet, birilerinin sizden birşeyleri gizleme olasılığı var ama mutlaka böyle olacak diye kesin bir kural da yok. Sevgilisinin sürekli kendini aldattığını düşünen kızlar gibi davranmamak gerekir. Yalnızca gözünüzü dört açıve iç sesiniz size birşeylerin yolunda gitmediğini söylerse, bu konuda araştırma yapmaktan çekinmeyin.

 16 Mart’ta 26 derece Başak burcunda gerçekleşen dolunayla birlikte para konusuna odaklanmanız güzel bir şekilde son bulacak. Gayrimenkul evinizde yer alan Satürn’ün, bu dolunay ile güzel bir açı yapacak olmasısayesinde kendinizi maddi anlamda güvende hissedeceksiniz. Ev kredisi veya refinansman kredisi başvurusunda bulunduysanız, beklediğiniz olumlu yanıtı bu günlerde alabileceksiniz. Ev geliştirme kredisi almak veya toplu bir ödeme yapmak istiyorsanız bunun için gereken parayı da bulacaksınız. İşin içinde bir gayrimenkul konusu olmasa dahi maddi alanda yaşanacak gelişmelerden pek hoşlanacaksınız.

 Bir konrat imzalamanız gerekirse artık Merkügerilemede olmadığından rahat hareket edebilirsiniz. Ancak Merkür’ün eski hızına kavuşup size iyice destek olabilmesi için 20 Mart sonrasını bekleyebilirsiniz.    Bekleyebilirseniz bekleyin ancak aceleniz varsa harekete geçip imzanızı atabilirsiniz de.

  İşle ilgili bir girişimde bulunacaksanız 1 Mart19 Mayıs tarihleri arasında Mars’ıgerilemede olacağınıhatırlatalım. Mars her türlü girişimde bizi ateşleyen bir roket gibidir. Dolayısıyla Mars zararlı konumdayken aksiyona geçmeniz akıllıca olmaz bunun yerine Mayıs sonuna kadar beklemeniz daha doğru olur. Özelliklede nişan ve evlilik gibi ilişkilerle ilgili girişimlerde beklemenin daha iyi olacağını düşünüyoruz. (Merkür bundansonra 7 Haziran 1 Temmuz tarihleri arasında gerileyecek.)

  Evinizle ve ailenizle ilgili bundan sonraki hareketinizin ne olacağıyla ilgili uzun zamandır düşünüyordunuz. Ancak Satürn haritanızın bu alanında yer aldığından işleri yoluna koymanız hem sandığınızdan zor, hem devakit alıcıydı. Satürn şimdi de 2 Mart20 Temmuz tarihleri arasında gerileyecek. Bu gezegenin geri gitmesi, evle ilgili daha önce verdiğiniz kararları gözden geçirmenizi ve düzenlemeler yapmanızı gerektirecek.Örneğin bir ev için pazarlık yaptınız ancak evi alamadıysaniz, sizi yeniden pazarlığçağırabilirler.

  Ay sonuna yaklaşırken Nisan ayının gerginliğini hissetmeye başlayacaksınız. Önümüzdeki ay herkes içinama özellikle de öncü burçlar (Koç, Terazi, Yengeç ve Oğlak) ve de haritada ev girişlerinde bu burçların yerleştiği kişiler için hayli zor bir ay olacak. Herkesin kendini kollamasını öneriyoruz. Yapabileceğiniz ne varsa, hepsini bu ay yapmaya bakıçünkü gelecek ay 15 ve 29 Nisan tarihlerinde olmak üzere iki tutulma gerçekleşecek ve statüko dramatik bir şekilde değişecek.

  30 Mart’ta (10 derece) Koç‘ta oluşan yeniay sizin burcunuz gibi bir ateş grubu burcundagerçekleştiğinden lehinize bir durum yaşayacaksınız. Bu yeniay uzak seyahatler, yasal konular, yayıncılık ve yayımcılık ile yüksek öğrenim konularını yöneten dokuzuncu evinize düşüyor. Bu alanlardan birinde hiçummadığınız, sürprizler dolu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Güneş ve yeniay Uranüs ile kavuşumda, Plüton da Uranüs, Güneş ve yeniay ile karşıt konumda yer alacak. Bu dönemde üzerinizde birisinin baskısınıhissedebilirsiniz. Ayrıca bu günlerde seyahatin iyi bir fikir olmayacağını, seyahat planınız varsa ya birkaçhafta ertelemenizi veya ay başında seyahate çıkmanızı öneririz.

  Plüton çalışma ve sağlıevinizdeki uzun turuna devam ettiğinden bir iş arkadaşınız veya astınız ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz ve yaptıkları maskaralıklar masanızdaki işlerinize odaklanmanıza fırsat vermeyebilir. Bu durumda bu saygısızlıkları yönetmeniz gerekecek. Veyahut da hastalanabilir ve işte olup bitenlere ayak uyduramayacak kadar işten uzak kalabilirsiniz. (Portakal ve greyfurt’u sofranızdan eksik etmeyin sevgili Aslan.)

  Plüton ev ve aile evinizin doğal yöneticisi olduğundan bu evin konularıyla ilgili bazı meseleler gündeme gelebilir ve olup bitenler sizi çıldırtabilir. Sizin aksiyonlarınızı kontrol altına almaya çalışan ve kendi görüşlerini size zorla kabul ettirmeye çalışan biri tarafından kullanıldığınızı düşünebilirsiniz. Yeniayların trendleri başlattığını, sonlandırmadığını hatırlayın. Bu kişiyle bir müddet uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun kim olduğunu farkeder farketmez hemen bu durumla başçıkabileceğiniz stratejiyi oluşturmaya bakın. Üniversite sınavına girecek veya tezinizi sunacaksanız, konuşacaklarınızın bir provasını yapın hatta bir arkadaşınızdan size zor sorular sormasını rica edin. Bu işleriniz Mart sonuna kalacak olursa, sorulacak soruları tahmin dahi edemeyebilirsiniz ancak pratik yapmanız faydalı olacak. Yasal bir anlaşmazlıkla ilgiliolarak ortayı bulmaya çalışıyorsanız, esneklik gösterebileceğiniz bir durumda olamayabilirsiniz. Karşı tarafa da adil olacak bir teklif ortaya sürebilirsiniz ne yaparsanız yapın memnun olmayacak biriyle karşı karşıya kalacaksınız gibi duruyor. Yine de elinizden geleni yapıhemen mahkemeye başvurmaktan iyidir.

 2 Ağustos’ta veya artı-eksi beş gün civarında doğduysanız, Plüton’un bütün zorluklarına ve Uranüs’ün beklenmedik sürprizlerine rağmen bu yeniayı rahatlıkla atlatabilirsiniz. Yükseleni 10 derece Aslan’da olanlarile Aslan, Koç, Yay, İkizler, Terazi veya Akrep burçlarının 10.derecesi ve civarında gezgeni olanlar için deaynı şey geçerli.

 Bu yeniayın hemen öncesinde, 26 Mart’ta, Jüpiter ile Merkür arasında güzel bir açı gerçekleşecek ve bir konuda yazılı bir anlaşma yapmak veya el sıkışmak için harika bir gün sizi bekleyecek.

 5 Mart’tan, Nisan’a kadar ilişkiler evinizde Venüs’ün yer alması sayesinde sevdiğinizle birbirinize daha da yakınlaşacaksınız. Burada bir birlikteliğolan Aslanlar’ı kastediyoruz. Bu ay tüolan bitene rağmen kendinizi seksi ve çekici de hissedeceksiniz.

Bir birlikteliği olmayan ancak hayatlarında yeni birisi olmasını isteyen Aslanlar’m ise sabırlı olmalarıgerekiyor zira herkesin sırası gelecek. Önünüzde sadece bu ay yok sevgili Aslan. Şu an sizi yeterince meşguledecek şey var zaten. Bu arada yükselen burç yorumunuzu da okumayı ihmal etmeyin. Bireysel haritanız bizim bilemeyeceğimiz harika romantik fırsatlarla dolu olabilir. Biz burada sadece Güneş burcunuza göreyorum yazıyoruz. Güneş sizin yöneticiniz olduğundan Güneş burcunuz sizin için önemlidir çünkü Güneş bizim sistemimizin merkezinde yer alır ve diğer gezegenler de Güneş etrafında dönerek kendi görevlerini yerine getirirler.

Özet:

 Mart başında paraya odaklanacaksınız. Sanatsal yetenekleriniz üzerinden para kazanabilirsiniz çünküsanat ve yaratıcılıgezegeni Neptün 28 Şubattaki yeniayıçok yakınında yer alarak iki hafta boyunca etkisini güçlü bir şekilde hissettirecek. Finansal konular gündeminizde yer alabilir. Ev veya refinansman kredisine başvurabilir ve      Satürn’ün de desteği sayesinde elinizdeki verilerin doğruluğunu birkaç kez kontrol ettikten sonra iyi bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Vergi iadesi alabilirsiniz ancak Neptün’ün bu kadar etkin olması nedeniyle elinizdeki bazı bilgiler net olmayabilir. Eşinizle ortak bir para işiniz varsa tüm verilerin elinizde olduğundan ve doğruluklarından ve defaturalarıve gelir belgelerinin eksik olmadığından emin olun. Boşanma sonrası mal paylaşımı yapacaksanız da aynı şey geçerli ; diğer tarafın maddi durumu ile ilgili bazı bilgileri saklaması nedeniyle birtakım veriler eksik olabilir. İyimserliği elden bırakmayın yine de, çünkü Jüpiter yeniay ile güzel bir açı yapacağından bağımsız bir araştırma yapabilirsiniz.

 16 Mart civarında para konusundaki düşünceleriniz ve pazarlıklarınız sona ermiş olacak ve yaşamınız daha sakin bir hal alacak. Satürn’ün bu dolunaya güçlü titreşimler göndermesi sayesinde kendinizi özelliklede ev ve aile ile ilgili konularda daha güvende hissedeceksiniz. Evle ilgili konular üzerinizde neredeyse bir yıldır baskı yaratıyordu ancak bu dolunayla birlikte bir karara varabilirsiniz. Aksiyona geçmeniz için gerekenparaya ve kararlılığa sahip olacaksınız.

 Mars, 1 Mart- 19 Mayıs tarihleri arasında gerileyecek ve kontratlar, belgeler veya seyahatlerle ilgili gecikmelere neden olacak. Bu engellere karşı kürek çekmeyin bunlar sizi yavaşlatıp düşünceleriniz için vakit kazanmanızı sağlayacak, mars gerilemedeyken yeni girişimlerde bulunmak akıllıca olmaz çünkü böyle zamanlarda hedefi asla onikiden vuramazsınız. Bu tür girişimleri Mayıs’ın son haftasına bırakın. Hatta bekleyebilirseniz imzayı 29 Mayıs’taki yeniayla birlikte atın.

İşte projelerinizin yeniden elden geçirilmesi veya yeni bir yön alması gerekebilir. Projeler evinizin yöneticisi Satürn de, 2 Mart’ta gerileyeceğinden eğer ileriye değil de geriye doğru gittiğinizi farkederseniz bu durumun hiç üstünde durmayın.

 30 Mart’taki yeniayın hemen ardından ilginç bir nedenle uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu yeniay beklenmedik olaylar gezegeni Uranüs’ün yakınında gerçekleşecek. Plüton ile sert açısı da işyerinde yapılmasıgereken birçok iş olduğundan ütmeden önce iki ayağınızı bir pabuca sokabilir veya aslında sizin altınızda olan biri kendini fasulye gibi nimetten sayarak sizi alt etmeye çalışabilir. İkinci durum biraz garip ve komik olsa dasiz bu sorunun üstesinden gelebilmek için duygularınızı pek yansıtmayın.

 Önemli Tarihler:

En romantik ve güzel günleriniz 2, 3, 8, 11-12, 13, 18, 22 ve 26 Mart olacak.

Mars 1 Mart; 19 Mayıs tarihleri arasında seyahat evinizde gerileyecek. Seyahatlerinizi yeniden düzenlemek zorunda kalabilirsiniz veya seyahatlerinizle amaçladığınız gelişmeler yavaş ilerleyebilir. Acele etmeyin veişleri yavaştan alın.

7 Kasım’dan beri gerilemede olan şans gezegeni Jüpiter 6 Mart’ta düz hareketine dönecek. Yalnız başınıza daha verimli çalışmalar yapabileceksiniz.

Bu ay kendinizi nakit yönetimi konusuna adayavaksınız. Kredi, burs, miras, nafaka gibi konular zihninizi meşgul edebilir. Bu alanlarda ya elinizden büyük miktarda para çıkabilir yada büyük bir ödeme alabilirsiniz.

16 Mart’taki dolunayla birlikte kazanarak elde ettiğiniz geliriniz gündeminizde olacak. Terfinizle ilgili bir haber alabilir veya ev yada araba gibi pahalı bir şey satın alabilirsiniz.

26 Mart’ta Merküile Jüpiter arasındaki olumlu açı sayesinde para konusunda güzel haberler alabilirsiniz.

Venüs ve Uranüs’ün mükemmel açıda olacakları 18 Mart’ta sevdiğinizle birlikte bir seyahate çıkabilirsiniz.

30 Mart’taki yeniay sonrasında seyahate çıkmanızı ise önermeyiz çünkü bu yeniay pek de hayırlı görünmüyor ve önünüze birtakıengeller çıkabilir.

Susan Miller

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 15 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید