ASLAN BURCU EKİM AYI YORUMLARI

ASLAN BURCU EKİM AYI YORUMLARI
Paylaş
 


ASLAN BURCU EKİM AYI YORUMLARI

 

ASLAN BURCU EKİM AYI YORUMLARI

Ayın Olumlaması:

“İşlerimi başarılı bir şekilde yapmayı ve başarımın farkında olarak yol almayı seçiyorum.”

Bu ay 1 Ekim’de dolunay Boğa burcunda etkili olurken, günlük yaşamınızda sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön plana çıkıyor.

Yeni sosyal çevreler içine girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler söz konusu olabilir. Onların destekleri sayesinde finansal kazanımlarınızı artırmanın yollarını arayabilirsiniz. Özellikle aşk ve çocuklarla ilgili ilişkilerde gerginliklere ve stresli zamanlara dikkat edin. Bir süre önce niyet ettiğiniz bir seyahate çıkabilir, dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizin için eskimiş ve artık önemi kalmamış bir işi veya sosyal projeyi sonlandırabilir ya da arkadaşlarınızdan biriyle ilişkinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Bu yönde yeni karalar alınabilir. Yakınlar ve kardeşlerle olan ilişkilerde, sözleşme ve yazışmalarda, internet ve lojistik işlerinde sürüncemede kalan konular netlik kazanabilir. İletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir. 6 Ekim’de Güneş ve Plüton’un zorlayıcı kare açısının tesiriyle, her şeyi ve herkesi kendi görüşünüz doğrultusunda yönlendirmek isteyebilirsiniz.

İş ve kariyer ortamınızda yaratıcı gücünüzü kullanma isteğiniz artıyor. Kendinizi çekinmeden ortaya koyarak göstermek isteyeceksiniz. Bu nedenle olumlu-olumsuz bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. 11 Ekim’de Venüs ve Satürn’ün zorlayıcı etkisiyle günlük yaşamınızın hareketli olması söz konusu. İsteklerinizle ilgili heves ve heyecan dolusunuz. Abartılara ve aşırılıklara kaçmaya da eğilimli olacaksınız. Ayın 11-12-13 ve 14’üncü günlerinde işinizle ilgili geleceğe yönelik planlar yaparken kararlı olduğunuz vakit somut adımlar atın. Maddi ve ekonomik açıdan, haklarınızın elinize geçmesinde zorlanmalar söz konusu.

Mal ve miras mücadelesi yaşamanız da olası gibi görünüyor. Bu dönemde az da olsa ailenizden yardım alacaksınız. Para konusunda dikkatlisiniz ancak asla yeterli ölçüde maddi güce sahip olamadığınızı düşünebilirsiniz. Bu süreçte iyi bir bütçe yapmalı ve ona bağlı kalmalısınız. Değişken bir mizaca sahip, iyi bir iş duyunuz var. Olayları çok fazla planlamıyorsunuz, ancak içgüdüleriniz çok iyi. Sosyal ilişkileriniz sizin için ciddi olabilir.

22 Ekim haftasında Merkür ve Plüton’un zorlayıcı kare açısı, saplantılı ve takıntılı bir ruh haline girmenize neden olabilir. İş ve sosyal çevrenizde doğru olmayan fanatik düşüncelere kapılmayın. Duygularınızın farkında olun. Aşk ilişkilerinizde ve arkadaşlıklarınızda uyumlu olmaya özen gösterin. Kimseye karşı asla meydan okumayın.

İşyerinizde yoğun bir süreç geçireceksiniz. Size verilen işler ve yeni projeler için endişeye kapılmayın. Aşkta, duygusal nedenlerden kaynaklanan, keyifsizlik, depresyon ve hoşnutsuzluk hissi duyabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlarınızı eleştirmekten ve başkaları adına karar almaktan kaçının. Aşk konusunda, fedakâr bir tutumunuz olacak. İlişkilerde aşırı derecede sadıksınız. Karşınızdaki insan sizden vazgeçse bile siz ona bağlı kalabiliyorsunuz. Her konuda idareli ve iradeli olmaya çalışıp öfkenizi bastırmak; yaşam enerjiniz için bir kaos yaratabilir.

Duygularınızdan zevk almaya bakın.

13 Ekim’de yeniay Terazi burcunda oluşuyor. Bu dönemde ayağınızı yere sağlam bastığınızı hissettirecek birtakım koşullarıoluşacaktır. Arzu ve isteklerinizin yeşerebileceği güvenlibir ortam yaratacaksınız.

Ayın 13-14-15 ve 16’ncı günlerinde kendinizle ilgili korkularınızdan arınmaya odaklı olacaksınız.

1 Ekim’de Boğa burcunda doğacak olan dolunayla beraber duygusal hassasiyetleriniz artabilir. Sabit düşünceleriniz öne çıktığında gergin iletişimler kurabilirsiniz. Biraz geri planda kalmak, aklınızdaki kuşkuları ve düşünceleri netleştirmek isteyebilirsiniz. Çalışma yeriniz ve göreviniz değişebilir. İş arkadaşlarınızla, kiracı ya da bakıcınızla olan sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Gündelik işlerde yaşanabilecek stresler ve yoğun çalışma yaşamı sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir.

Beslenmenize ve sağlığınıza özen gösterin.

Aşk hayatınızda birlikte olduğunuz kişiyle birlikte yaşama kararı almanız olası. Çocuk sahibi olmaya karar verdiyseniz aileyi büyütmek ve üremek adına verimli bir süreçtesiniz. Dış dünyayla birebir ilişkide bulunmanız, kendinizi geliştirmeniz ve hayatla buluşmanızı sağlayacak aktivitelerde yer almanız gerekiyor. İş ve gündelik yaşamınızda bazı dönüşümler meydana gelebilir.

İşinizin tanıtımı ve iletişimle ilgili konularda bazı aksilikler yaşasanız da sakinliğinizi kaybetmeyin. Yakın çevrenizdeki kişilerle iletişiminizde daha dikkatli olmalısınız.

Duygusal olarak içedönük olabilirsiniz.

Sağlığınız konusunda hassasiyet duyabilirsiniz. Kronik sağlık sorunları söz konusu olabilir. Soğuk algınlığına karşı bağışıklığınızı güçlendirmeli, beslenmenize ve dinlenmenize özen göstermelisiniz.

NURAY SAYARI

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 1 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید