Akrep Burcu Mart Ayı Burç YorumuMart Ayı Burç Yorumu

Sevgili Akrep,

2014 üen romantik anı geldi çattı. Ay başında yılın en romantik, en şiir gibi ve enşefkatli yeniayı gerçekleşecek ve gerçek aşkıbulmanıza ve aşkınızı kutlamanıza fırsat sunacak. 28Şubattaki bu yeniay o kadar güzel ki, astrolojide olabilecek en güzel açılara sahip olsanız bile yeniayenerjisi olmaksızın bu açıların enerjilerinin aktive olması mümkün değildir. Şimdi bu yeniay desteğiyanıbaşınızda size birçok lütuf ve nimet getirmeye hazır.

     Bu yeniay gerçek aşk evi olan beşinci evinizde gerçekleşiyor, asil Neptün’ün koluna girmişmuhteşem güzelikteki bir gelin gibi adeta. Bu ikisi sizin üzerinize altından tozlar serperek gökyüzünde ilerliyorlar. Neptün’ün görevi size sadece ilham vermek değil aynı zamanda birini birlikte denizin en derinine dalacak kadar çok derinden sevdiğinizde yaşamın ne kadar mükemmel olabileceğini göstermektir. Aşk hassasiyet, güven ve karşınızdaki kişiye herşeyinizi verebilme arzusunda olmayı gerektirir. Hatta sırf sevdiğiniz mutlu olsun diye egonuzu ve kendi arzularınızı bir kenara atabilirsiniz, genelde aşk gezegeni olarak yalnızca Venüs bilinir oysa Venüs sadece ilk kıvılcımdır. Oysa ki Neptün, Venüs’ün bir üst oktavıdıveaşkın aslında kendini adamak, karşılığında hiçbirşey beklemeden sevebilmek ile ilgilidir.

     Elbette ki sürekli veren ve sonunda sevdiği tarafından incitilen birçok insan var; ama Neptün'ün sizden istediği bu değil. Aksine Neptün uç noktada vermeyi değil isteyerek vermeyi ifade eder. bu ay yeniayın bu enerjiyi yaymaya başlamasıyla birlikte sevdiğinizle birbirinize daha derin bir seviyede ulaşmayıöğreneceksiniz; ister evli olun ister bekar, hiç farketmez. Neptün bu konuda tüm Akreplere dokunacak.

     Bir birlikteliğiniz varsa ve de çocuk sahibi olma arzunuz varsa, bu yeniay sizi cesaretlendirebilir. Balık burcundaki yeniay doğurgan bir yeniaydır. Ayrıca yeniayın gerçekleşeceği ev aşkın yanısıra çocuklar vegebelik konularını da ifade eder. Dolayısıyla gebelikle ilgili olarak tüm koşullar yolunda görünüyor. Her yeniay sonrasındaki iki hafta boyunca etkilidir; umarız bu zamanlama sizin de takviminize uyar.

     Çocuğunuz varsa, birtakım sanatsal yetenekleri su yüzüne çıkabilir. Balık en yaratıcı burçlardan biridirçünkü. Bu konuda bir işaret görecek olursanız, bu durumu yakından inceleyin ve hemen çocuğunuzla konuşun, yaşı ne olursa olsun.

     Yaratıcılıktan söz etmişken, eğer bu tarz bir işiniz varsa Mart ayının başı sizin için büyük bir lütuf. Şu aralar en iyi eserlerinizi çıkarmak üzeresiniz dolayısıyla sizin için önemli projenize gereken zamanı ve ilgiyi göstermelisiniz. Siz de üstünüze düşen bu ufak görevi yerine getirdiğinizde fikirleriniz havalarda uçuşacak.

     Şans ve hediyeler gezegeni Jüpiter de 11 derece yengeçten aynı derecede Balık burcunda gerçekleşecek yeniay ile harika bir açı yapacak, bu da şans ve iyilik gezegeninden harika bir destek göreceğinizi ifade ediyor.    Jüpiter şu an uzak seyahatler evinizde yer alıyor dolayısıyla sevdiğinizle birlikte deniz aşırı bir seyahate

çıkabilirsiniz. Deniz kenarında bir yerlere gidip romantik bir tatil geçirebilirsiniz.

     Bu seyahatin çok güzel geçeceğini, harika bir yerde konaklayacağınızı düşünüyoruz. Bir iş seyahatineçıkacak olursanız, yine de eğlenmeye vaktiniz olacak ve kazanç getirecek görüşmeler de yapabileceksiniz. Jüpiter’in de direkt desteği sayesinde bu yeniay gerçekten çok özel olacak.

     Jüpiter aynı zamanda mucizelerin de gezegenidir, dolayısıyla eğer aşk, gebelik veya çocuklarla ilgili birmucizeye ihtiyacınız varsa bu ay melekler dualarınızı duyacak ve size bir mucize getirecekler. Evrene niyetinizi belli etmek için herzaman işin içine kendi enerjinizi de katıp mesajınızı iletmelisiniz.

     Okurlarımızdan gördüğümüz kadarıyla birçok genç, partnerlerinden bekledikleri ve kimsenin kolay kolay sahip olamayacağı özellikleri bir liste halinde hazırlıyorlar. Siz de olası partnerinizin tanışmak ve evlenmek istediklerinden bu tür beklentileri olduğunu düşünün. Böyle bir liste elinize geçmiş olsa beklentilerin yüksekliği sizi korkutur muydu? Partneriniz bu listeyi gördüğünüze üzülür müydü? Aşka dair beklentilerini yazmanın aslında aşık olmaya karşı bir savunma olduğunu düşünüyoruz. Bu ay tanışacağınız kişilere karşı bu tarz beklentilerle yaklaşmayın. Yıldızlarınız bu kadar parlakken doğru atışı yapmanızı isteriz. Tanışacağınız kişilere karşı açık olun.

     Mart ayının ilk yarısında tüm Akrepler için güzel şeyler var. 2 Kasım’da veya beş gün civarında doğduysanız, ayın ilk on gününde etkisini sürdürecek olan 28 Şubattaki bu yeniay direkt size hitap edecek ;kozmik piyango size vuracak. Yükseleniniz 11 derece Akrep’teyse veya öncelikle Balık, Akrep, Yengeçburçlarının, sonra da Boğa, Başak veya Oğlak burcunun 11.derecesinde gezegeniniz varsa aynı şey sizin içinde geçerli.

     Bu ayın dolunayına gelmeden önce Balık burcundaki Güneş‘in Akrep burcundaki Satürn’e güzel açıyapacağı 12-13 Mart günleri harika günler olacak. Zihnen çok iyi anlaşacağınız otorite sahibi biriyle bir araya gelebilirsiniz. Geleceğe dair önemli planlar yapabilirsiniz. Bu günü takviminizde işaretleyin.

     16 Mart’taki dolunay 26 derece Başak burcunda gerçekleşecek ve sizi arkadaşlarınızla temasa geçirecek. Dolunay hafta sonuna denk geldiğinden bir partiye davet edilebileceğiniz gibi etkisi birkaç günükapsadığından işle ilgili bir görüşme de söz konusu olabilir. Satürn desteğini hissettirecek ve bu toplantıda tanışacağınız biriyle uzun süre hatta belki de ömrünüzün sonuna kadar sürecek bir arkadaşlık veya aşk ilişkisine girebileceksiniz.

     Doğum gününüz 18 Kasım veya civarındaysa, bu dolunaydan siz de çok hoşlanacaksınız. Yükseleniniz 26derece Akrep’teyse veya öncelikle Balık, Akrep, Yengeç burçlarının, sonra da Boğa, Başak veya Oğlak burcunun 26.derecesin de gezegeniniz varsa aynı şey sizin için de geçerli.

     İletişim gezegeni Merkür geçtiğimiz ay gerilemedeydi ve 28 Şubatta düz hareketine döndü. Artık imza atabilirsiniz fakat yine de çok acil bir durum yoksa beklemenizi öneririz.

     Yönetici gezegenlerinizden biri olan Mars 1 Mart-19 Mayıs tarihleri arasında gerileyecek. Bu sizi yavaşlatmakla birlikte bu aydan keyif almanızı da sağlayacak. Mars her iki yılda bir üç aylığına geriler. Dolayısıyla bu ay yeni bir başlangıç yapmak için uygun değil. Mars, girişimlerinizin hayata geçebilmesini sağlayan yüksek bir enerjiye sahiptir. Mars’ın enerjisi düşükken içinde bulunacağınız girişimler rakiplerinizi altüst edebileceğiniz güçte olmaz, şu kuralı hatırlayın; bir girişime adım attığınız gün, o projenin DNA’sınıoluşturur. Bu nedenle her türlü girişimimiz için en uygun zamanı seçmemiz gerekir. Mars cesaret ve girişkenlik ile ilintili olduğundan rekabet ve zaferin gezegenidir.

     Şan Mars Terazi burcunda ve gizli işler evi olan onikinci evinizde yer alıyor. Yeni üzerinde çalıştığınızşeyi dünyaya göstermeye henüz hazır olmadığını net. Onikinci evde kalan işlerin zamana ve ilgiye ihtiyacıvardır; yani Mars gerilemedeyken planlarınızın yeniden üstünden geçmenin zamanıdır. Tahminlerinizi gözden geçirip yeniden hesap kitap yapın. Mars 19 Mayıs’ta düz hareketine geçecek ancak 25 Temmuz’a kadar onikinci evinizde kalmaya devam edecek. O vakte kadar bekleyin; Mars Akrep burcuna geçtiğinde ürüvehizmetlerini duyurmanıçok daha iyi olacak; en iyi zamanlama bu.

     Bu ay 26 Mart’ta Merkür ve Jüpiter para konularında güzel bir işbirliği içinde olacaklar. Seyahat de şanslıkonular arasında.

     30 Mart’ta günlük işler evinizde ve Koç burcunda gerçekleşecek yeniayla birlikte ayın havası değişecek. Aşk ve eğlenceden biraz uzaklaşıp işe odaklanacaksınız.

     Bu yeniay yılıen zor ayı olan Nisan’ın genel bir özetini de sunacak. Nisan ayında 15 Nisan’da Terazi’de ve 29    Nisan’da Boğa’da olmak üzere iki tutulma yaşanacak. Bunlardan ikincisi özellikle de Ekim doğumlu vebir ilişki veya ortaklık içinde olan Akrepleri etkileyecek. Tutulmanın görevi belli bir durumun gerçek yüzünügöstermektir.        Güçlü ve sağlıklı koşullar içindeyseniz korkacak bir şey yok çünkü zaten tutulmanın size gösterecek birşeyi yok demektir.

     30 Mart’taki yeniay beklenmedik gelişmeler gezegeni Uranüile kol kola gerçekleşecek. Bu, yepyenişeyler olacağının ve iş ortamınızda birtakım değişikliklerin gerçekleşeceğinin bir göstergesi. İşten ayrılanlar olabilir, yerlerine yeni insanlar gelebilir, kullandığınız bilgisayar ekipmanları değişebilir gibi hellip Siz bir sabitburç mensubu olduğunuzda değişikliklerden pek hoşlanmazsınız ancak bunlar olacak belli ki.

    Yeniayın ve dolayısıyla Güneş ve Uranüs’ün diğer yönetici gezegeniniz Plüton ile sert açısı işin bir başka sıkıntılı yanı. Plüton iletişim ve kontratlar evinizde yer aldığından yapmaya çalıştığınız bir pazarlıkta veya anlaşmada son anda hiç beklemedik sorunlar yaşayabilirsiniz. Diğer yöneticinizin de onikinci evinizde olmasıişin içinde birtakım entrikalar ve farketmediğiniz politik durumlar olabilir. Bu entrikanın hedefi olup olmadığınızdan emin değiliz ancak olabilir de. Bunu ancak ay sonunda anlayabileceksiniz. Akrep, zodyağın en zeki burçlarından biridir dolayısıyla eğer sizi seçmezlerse hata yapmış olurlar.

 

Özet:

     2014′ün aşk anlamında en harika ayına girdiniz. 28 Şubat’ta gerçekleşen yeniay yaşamınızda aşk ve eğlenceye yeni bir pencere açtı. Bir birlikteliğiniz yoksa bolca sosyal ortamlarda yer alıp yeni insanlarla tanışmaya açık olun. Bir partide, deniz kenarında veya karlı dağlarda hayatınızın aşkı ile tanışabilirsiniz.

     Evliyseniz veya ciddi bir birlikteliğiniz varsa, sevdiğinizle birlikte keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Hemen bavullarınızı hazırlayın. Jüpiter’in de desteği sayesinde çok lüks ve konforlu bir yerde ve çok uygun fiyata konaklayabilirsiniz.

Yöneticiniz Mars 1 Mart’tan 19 Mayıs’a kadar gerilemede olacağından bu dönemi dinlenerek, planlar yaparak ve daha iyi günleri bekleyerek geçirebilirsiniz. Aksiyon gezegeni Mars uyuklarken cesur adımlar atmayaçabalamaktansa mevcut işlerinizi yoluna koymaya bakın ve girişimleriniz için 19 Mayıs sonrasını hatta mümkünse en avantajlı olacağınız Temmuz sonunu bekleyin.

Satürn 2 Mart’tan 20 Temmuz’a kadar gerilemede olacak. Sizin için Mars gerilemesi daha önemli çünküMars Akrep burcunun yöneticisidir.

     Bu ay 15-16 Mart hafta sonunda Başak burcundaki dolunayın da sayesinde önemli bir davete katılabilirsiniz. Bu bir düğün, nişan veya doğumgünü partisi veyahut da bir dernek toplantısı olabilir. Bu, eğlenceli ve bu ay daha önce katıldığınız davetlerden çok aha farklı bir organizasyon olacak. Satürn’ün desteğiyle hayallerinizle ilgili olarak bir arkadaşınızla veya sevgilinizle ciddi konuşlamalar yapabilir ve bu kişiden önemli ipuçları alabilirsiniz.

     Ay sonunda yeniden gerçeklere döneceksiniz çünkü işler ve projelerinizle ilgilenmeniz gerekecek. 30 Mart’taki yeniay Uranüs ile kavuşumda olacağından neler olabileceğini tahmin etmek hayli güç. (işin içinde Uranüs olduğunda hiç tahmin edemeyeceğiniz şeyler olabilir.) Esnek ve tetikte olmanızda fayda var çünküherşey hızla değişecek. Planlarınızın bir kısmını yeniden gözden geçirmeniz iyi olabilir.

     Hiçbir işte acele etmeyin, bu konuda baskı görseniz bile. İşin her yönünü gözden geçirmeniz çok zaman alacaksa da alsın. Karışık bir döneme doğru ilerlemektesiniz; yeni birilerini işe almanız gerekirken kalifiye eleman bulmakta güçlüçekebilir ve birini bulana kadar işin büyük kısmını siz yapmak zorunda kalabilirsiniz. Plüton’un bu dolunay ile olan sert açısı da bir müşterinizin aşırı talepleri ile karşılaşabilirsiniz.

     Mart sonunda ve hatta Nisan ayında sağlığınıza dikkat etmelisiniz çünkü çok işiniz olacak, birtakım gecikmeler de yaşanacağından işlerin sonunun nereye varacağını bilemeyebilirsiniz.

Önemli Tarihler:

En romantik ve en güzel günleriniz 9, 10, 14, 15, 19, 20, 23, 26, 27 ve 28 Mart olacak.

Yönetici gezegenlerinizden biri olan Mars 1 Mart; 19 Mayıs tarihleri arasında gerileyeceğinden henüönemli girişimlerde bulunmamanızı, mayıs sonuna kadar beklemenizi öneririz.

3 Mart’ta Güneş‘in Plüton ile mükemmel açısı sayesinde bir üst düzey yöneticinizden büyük destek görecek ve kariyerinizde işlerin iyiye gideceğinin sinyallerini alacaksınız.

7 Kasım’dan beri gerilemede olan Jüpiter 6 Mart’ta düz hareketine dönecek. Yurtdışı seyahatler, uluslararasıilişkiler, ithalat-ihracat, yüksek öğrenim ve yasal konularla ilgili konular daha rahat bir akışta olacak.

28 Şubat’ta gerçekleşen yeniay aşkınızı keyifle yaşayacağınız veya aşkı bulabileceğiniz çok romantik bir dönemin başlangıcı olabilir. Ayın ilk haftasında bolca sosyal ortamlarda bulunun. Bebek isteyen cifler açısından da şanslı bir dönem.

16 Mart’ta veya dört gün civarında takviminizde önemli bir davet bulunabilir. Satürn’ün de desteğiyle uzun sürecek arkadaşlıkların temelini atabilirsiniz.

26 Mart, seyahatler ve toplantılar için uygun bir gün.

30 Mart’taki yeniay işlerinizde kargaşa yaratabilir ve bunun sonucunda dinlenme ve kendinize ve sağlığınızaözen gösterme ihtiyacınız artabilir.

Susan Miller

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 13 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید