AKREP BURCU EKİM AYI YORUMLARI

AKREP BURCU  EKİM AYI YORUMLARI
Paylaş
 


 EKİM AYI YORUMLARI

 

AKREP BURCU  EKİM AYI YORUMLARI

Ayın Olumlaması:

“Ben yaşadığım her şeyi sevgimle kabul ediyorum; geçmişimden bugünüme tüm sevgimle bağlıyım.”

Bu ay seyahatlere çıkmak, hobilerinizle ilgilenmek, kişisel gelişim veya akademik faaliyetlere yönelmek size iyi gelebilir. Hayata geçirmek için var gücünüzle anlaşmaları ve ortaklıkları rayına oturtmak için çabalayacaksınız. İş ve çalışma ortamınızda var olan koşulları düzenlemeye ve orta yolu bulmaya gayret gösterin.

Özellikle ayın 10-11-12 ve 13’üncü günlerinde ortaklaşa işlere başlayabilirsiniz 1 Ekim’de dolunay Boğa burcunda doğuyor. Ufkunuz açık ve önünüzde keşfedilmeyi bekleyen yollar var. Bütün yapacağınız şey, “Bu bana göre mi değil mi?” sorusuna doğru cevap vermek. İş hayatınızla ilgili sorunlar yüzeye çıkabilir. Güç elde etmek için mücadele verirken bir yandan da elinizde olmayan sürpriz durumlarla baş etmeye çalışabilir ve çevresindeki kişilerin anlayışsız tutumları yüzünden bunalabilirsiniz.

6 Ekim’de Güneş ve Plüton arasındaki zorlayıcı kare açısıyla birlikte, her şeyi ve herkesi kendi görüşünüz doğrultusunda yönlendirmek isteyebilirsiniz. İş ve kariyer ortamınızda yaratıcı gücünüzü kullanma isteğiniz artıyor. Kendinizi çekinmeden ortaya koyarak göstermek isteyeceksiniz. Bu nedenle olumlu-olumsuz bütün dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Geçmişte bastırmaya çalıştığınız ruhunuzun karanlık yüzüyle bu süreçte yüzleşebilirsiniz. Kıskançlık duygunuz artabilir ve etrafınızdaki insanları rahatsız edici boyuta gelebilir. Kıskançlık duygunuzu kontrol etmelisiniz. Birçok konuda daha tutkulu ve ihtiraslı olma eğilimindesiniz. Bu nedenle sebepsiz öfkeler gösterebilirsiniz. Kimseye güvenmek istemeyebilirsiniz. Eski yaralar birden depreşebilir. Bu sizde psikolojik hasarlara yol açabilir. Bozuk psikolojiniz nedeniyle bazı sorunlarınız olabilir. Yıllardır tanıdığınız insanlardan gelebilecek düşmanlıklar sizi bir hayli zora sokabilir.

Çalıştığınız işte ya da sektörde kendinizi köşeye sıkıştırılmış hissedebilirsiniz.

11 Ekim’de Venüs ve Satürn arasındaki zorlayıcı açı, maddi ve ekonomik koşullarınıza etki etmekte. Haklarınızın elinize geçmesinde zorlanmalar sözkonusu olabilir. Mal ve miras mücadelesi yaşamanız mümkün. Bu dönemde az miktarda da olsa ailenizden yardım alacaksınız. Maddi açıdan uzun süre onlara bağlı kalmamaya çalışın.

Para konusunda dikkatlisiniz ancak asla yeterli ölçüde maddi güce sahip olamadığınızı düşünebilirsiniz. Bu süreçte iyi bir bütçe yapmalı ve ona bağlı kalmalısınız.

Değişken bir mizaca sahip, iyi bir iş duyunuz var. Olayları çok fazla planlamıyorsunuz, ancak içgüdüleriniz çok iyi. Dolayısıyla ilişkileriniz sizin için fazla ciddi olabilir.

Yaşayacağınız sosyal duraklama süreci, size arkadaşlıklarınızı ve ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme fırsatı sunuyor.

Bu kısa dönem aynı zamanda size bazı mali kararlar verebilme şansı da tanıyor.

2 Ekim haftası Merkür ve Plüton arasındaki zorlayıcı kare açısının etkisiyle, iş ve sosyal çevrenizde doğru olmayan fanatik düşüncelere kapılmayın. Duygularınızın farkında olun. Aşk ilişkinizde ve arkadaşlarınızla uyumlu olmaya titizlikle özen gösterin. Kimseye meydan okumayın. İşyerinizde yoğun bir süreçte olacaksınız. Size verilen işler ve yeni projeler için hiç edişe etmeyin.

Aşkta duygusal nedenlerden kaynaklanan, keyifsizlik, depresyon ve hoşnutsuzluk sözkonusu olabilir. Aşk konusunda fedakâr bir tutumunuz olacak.

13 Ekim’de yeniay, Terazi burcunda oluşuyor. Bu yeniayı, günlük yaşamınız ve çalışma koşullarınızda değişimler ve yenilikler meydana getirebilir. Sağlığınızla ilgilenmek, zararlı alışkanlıkları bırakmak, maneviyata yönelmek ve yardım faaliyetlerine zaman ayırmak için değerlendirebilirsiniz.

Sürpriz iş fırsatları kariyer yaşamınızı daha da güçlendirebilir.

Özgür duygularınız artarken, kendinizi daha önce ifade edemediğiniz kişilerle kolayca iletişim kuracaksınız.

Ailenizle ilgili sizi huzursuz eden konulardan arınıyorsunuz.

Ayın 20-21-22-23 ve 24’üncü günlerinde kendiniz duyduğunuz güven artıyor. Bu sayede yeni kariyer kapıları size hızla açılacaktır. Eğer mevcut iş düzeninizde ilişkilerinizi tekrar tekrar test etmeye ihtiyaç duyuyorsanız bu geçici bir durumdur ve son zamanlarda yaşadıklarınızdan kaynaklanıyordur.

Sağlık açısından zihin yorgunluğuna dikkat edin. Egzersiz yapmak için kendinize uygun olan programları araştırın.

Bu dönemde spor yapmaktan keyif alacaksınız.

NURAY SAYARI

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 13 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید