Acne 2012 Kış Koleksiyonu ve ModelleriGeçmiş zamanlarda “eğer giysem bana çıldırmış derler” diyebileceğimiz kıyafetler, farklı bakış açıları ile tasarlanarak günümüz modasında yer almakta. Öyle markalar ve tasarımcıları vardır ki, modanın sadece parıltılı kumaşlardan ve düzgün kesimli kıyafetlerden olmadığını kanıtlarcasına çalışmalar yapmakta. Acne`nin moda tasarımcısı Jonny Johansson bunun için en iyi örnekleri, 2012 kış Acne koleksiyonunda moda severlere sunmuş.
Acne bir moda markası olarak göz önüne alındığında bazı bayanlar tarafından arzu edilen serin, minimalizm ve basit ama şaşırtıcı kostümleri tema olarak yansıtmakta. Yeni koleksiyondaki çalışmalar sadece bir kaç parçadan esinlenilerek dizayn edildi. Klasik rahat kumaşların dışında deri ve göz alıcı parlak kumaşlarda yer aldı. Jonny Johansson çalışmalarındaki ana fikrinin yoktan var etmek olduğunu söylemekte.
Kostümlere baktığımızda genelde geniş kesimli pantolonlar, tulumlar, bluzlar ve ceketler dikkatleri çekiyor. Ayakkabı olarak da klasik tarz ayakkabılar elbiseler ile kombine edilmiş. Parlak kumaşlardan yapılmış tişörtler ve mini eteklerde koleksiyonun diğer önemli parçaları. Renk olarak salaş renklerin ağırlıkta olduğunu söylemek mümkün.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
İlgi Gören Yazılar
Son Yazılar

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda

Bu Maske İle Kırışıklıklara Elveda  Yaşınız ne kadar genç olursa olsun cildinizde kırışıklıklar başladıysa yaşam

0 4 30 Haziran 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید