Açık ve Kapalı Alan Düğün Fotoğrafları İçin Özel Makyaj Tüyoları

Açık ve Kapalı Alan İçin Düğün Fotoğrafları İçin Özel Makyaj Tüyoları www.sosyetikcadde.com
Paylaş
 


Açık ve Kapalı Alan Düğün Fotoğrafları İçin Özel Tüyoları

Açık Alan İçin Fotoğraf İpuçları

nde en güzel ışığı yakalamak istiyorsanız, çekim saatini öğleden sonra, güneş batmaya başlarken ayarlamaya çalışın. Fotoğrafçıların büyülü saat dedikleri akşam üstünde, herkes en güzel görüneceği ışığı yakalamış olur. Fotoğraflarınızı gün ortası çektiriyorsanız, güneş ışıkları tam dik geldiği için yüzünüzde istenmeyen gölgeler oluşturabilir. Eğer gündüz yapmayı planlıyorsanız, daha az makyaj tercih etmeniz gerekebilir. Bunun için tavsiyelerimize göz atın:

Açık ve Kapalı Alan İçin Düğün Fotoğrafları İçin Özel Makyaj Tüyoları www.sosyetikcadde.com

  • Cildiniz için; Saten-mat bir fondötenle cildinizi kapatın. Sorunlu bölgeler için uygun bir kullanın. Cilde ışıltı veren, pürüzsüzleştiren ve makyajı sabitleyen bir toz pudra ve toz allık yeterli olacaktır.
  • Kirpikleriniz için; Kirpiklerinizi belirginleştirmek için en az 2-3 kat uzatıcı etkili maskara uygulayın. İpek kirpik uygulamaları kurtarıcıdır.
  • Dudaklar için; Dudaklarınız istediğiniz herhangi bir renk olabilir, ama mat ve koyu renk rujlar sade bir makyajda çok sert gözükebilir. Bunun yerine, sade bir kalıcı rujla krem renklerindeki dudak parlatıcısını eşleyerek güzel bir yakın çekim fotoğrafı yakalayabilirsiniz. Ama dudak parlatıcısını çok abartmamaya dikkat edin. Çünkü dudaklarınız yapay ve fazlasıyla ıslak durabilir.

Kapalı Alan Fotoğraf İpuçları

Kapalı alan  çekim  flaşla çekilen fotoğraflar, yüzünüzün pembe ve kırmızı tonlarını ortaya çıkarabilir. Doğal tonlarla sarı tonları arası bir fondöten, kapalı alan davetlerinin olmazsa olmazı.

Titanyum dioksit ve çinko oksit konsantrasyonu yüksek olan fondötenlerden ve pudralardan kaçının. Bu içerikler, yüzünüzü boynunuzdan daha beyaz göstererek, opak ve yansıtıcı bir etki yaratır. Bu elementleri “içindekiler” kısmında görebilirsiniz. “Mineral makyaj” yazan ürünlere dikkat edin, çünkü ürünlerde genellikle titanyum dioksit oranı fazla olabiliyor.

Cildinize ışıltı katmak için çok fazla parlak ürünler kullanmayın. Çünkü fotoğraf çekimi sırasında bu ürünler, ışıltılı gözükmek yerine, cildinizi olduğundan daha yağlı gösterebilir. Cildinize ışıltılı bir dokunuşu katmak için, pırıltılı bir pudra tercih edebilirsiniz.

Gözaltı morlukları, lekeler ve kırmızı noktalar için kapatıcı kullanmayı unutmayın. Kapatıcıyı, fondötenden sonra sürmeniz daha iyi olacaktır, aksi taktirde gerekenden fazla kapatıcı sürme riskiniz var. Ek olarak, aydınlatıcılar da harika gözükebilir. Aydınlatıcılar, kapatıcıdan sonra veya tek başına kullanılabilir.

Bu ipuçları sayesinde fotoğraflarda harika gözükmeyi garantileyebilirsiniz.

Buse Terim

Fotoğraf:www.elciproduction.com

Arananlar :armine abiye elbise modelleri yeni sezon,bebek örgü battaniye modelleri 2012,örgülü açık saç modelleri 2012,zımbalı topuklu ayakkabı modelleri 2013,evde yapılabilecek çocuk topuz modelleri
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları

Eski Bebek Beşiğini Değerlendirmenin Yolları  Kullanmadığınız  bebeğinizin eski beşiğini atmayı düşünüyorsanız sakın atmayın! Çünkü bebek

0 2 20 Nisan 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید