50 Yaşındaki Çinli Büyükanne’nin Gençlik Sırrı

50 Yaşındaki Büyükannenin Gençlik Sırrı
Paylaş
 


50 Yaşındaki Çinli Büyükanne’nin Gençlik Sırrı

Sosyal medya son birkaç gündür,  50 yaşındaki Çinli büyükanneyi    konuşuyor.Tv programına katılıp performansı ve yaşıyla herkesin ilgisini çekti.

50 Yaşındaki Büyükannenin Gençlik Sırrı

Çin’in Chongqing Province eyaletinde yaşayan    , iki kızıyla birlikte Çin yeni yılı nedeniyle düzenlenen bir TV şovuna katıldı ve orada da bütün dikkatleri üzerine çekti.        Mamma Mia adlı şarkı ve dans yarışmasında kızlarıyla birlikte sahneye çıkan Qin Ling, 50 yaşına gelip de hala 30′larında gibi görünmesinin sırlarını da anlattı.

“Gece Çıplak Uyumak Son Derece Yararlı”

İki kız çocuğu ve bir torun sahibi    Qin Ling, 30 yaşlarının ortasında gibi görüntüsüyle ve düzgün fiziğiyle herkesi şaşırtıyor. Kızlarının kendisiyle gurur duyduğunu söyleyen Qin Ling, geceleri çıplak uyumanın cildi için son derece yararlı olduğunu anlattı.

Gençliğini Evde Hazırladığı Maskeye Borçlu

Yüzünün yaşından daha genç görünmesini de evde hazırladığı maskeye borçlu olduğunu söyleyen Qin Ling, salatalık ve bal ile hazırladığı maskenin cildini pürüzsüz hale getirdiğini sözlerine ekledi.       Ling, iki kızını da yalnız başına büyüttüğünü de anlattı. Kocası kendilerini terk ettiğinde kızlarının birinin 8 diğerinin 2 yaşında olduğunu anlatan Ling, çok güç koşullarda kızlarını bugünlere getirdiğini belirtti.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Mucize İçecek Altın Süt

 Mucize İçecek Altın Süt Altın süt dediğimiz içeceğin içerisindeki Kurkumin sayesinde Hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor.

0 3 5 Kasım 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید