31 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

31 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


31 Mart 2014

KOÇ:

Bugün, büyüme ve ilerleme arzunuzu daha da güçlendiriyorsunuz. Bunu gerçekleştirebilmeniz için beklenmedik yardım ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İnançlarınız bu konuda ilahi bir şekilde yardımcınızdır. Düşünceler kafanızda elektronlar gibi yarışır adeta. Yeni ve özgün fikirlerinizi ortaya koyma zamanı şimdi. İş hayatınızda olan olumlu gelişmeleri yakın arkadaşlarınızla paylaşarak sahip olduğunuz güzel enerjileri daha da kuvvetlendirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise mutlu ve huzurlu bir beraberliğin keyfini çıkarmaya bakın. Sevdiğiniz insanın size olan sevgisini ifade ediş tarzı ile ayaklarınız adeta yerden kesilir ve bulutların üzerinde dolaştığınızı sanırsınız.

BOĞA:

Bugün, duygusal yanınızla idealist tarafınız savaş halindedir. Duygularınız oldukça cömert ve kendini esirgemeyen düzeydedir fakat başka insanların bunu bir avantaj olarak görmelerine izin vermeyin. Bugün hayır demesini bilmelisiniz. Duygusal yoğunluğunuzun iş hayatınızı ilgilendiren kararlarınızda ve algılamanızda etkili olmamasına çalışın. Tüm güveninizi bir olaya veya kişiye bağlamayın. Tetikte durun. İçinde bulunduğunuz şartlar bu süreçte yapacağınız tüm karşı çıkışların size daha fazla olumsuzluk getireceğine işaret etmekte. Kolay olanı herkes başarır, siz bugün zor olanı yapmaya çalışın.

İKİZLER:

Huzur, kazanç ve güzel gelişmelerin yaşanacağı harika bir gün karşılamakta sizleri. İş hayatınızda hızlı girişimlerde bulunup istediklerinizi kabul ettirebileceğiniz şartlar elde edebileceksiniz. Bugün sezgilerinize güvenerek hareket edin. Özel yaşamınızda ise aşk ve aile hayatınıza sihirli bir el değmişçesine düzenlemeler getirerek, huzursuzlukları özel bir müdahaleniz olmadan yaşamınızdan söküp atacak adeta. Aşk hayatınızda yaşanan olumlu gelişmeler özellikle evli İkizler için oldukça sevindirici olacak. Başkaları yüzünden doyasıya yaşayamadığınız duyguları hiçbir engel olmadan yaşayabilmenin mutluluğu yaşamınızın tümüne yansıyacak.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün, detaylara takılıp kalmadan hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Her şeyin zor tarafını, olumsuz yanını görmeden güzel ve keyifli yanlarını görmeye ve dikkatinizi bu alanlara yöneltmeye çalışın. Bu sayede gün sizin için keyifli, aynı zamanda maddi konularda bereketli geçecektir. Bugün hiç beklemediğiniz bir iş teklifi alabilir, yaptığınız işte popülerliğinizi artıracak önemli bir görüşme yapabilirsiniz. Cesur olun ve fırsat kapınızı çalmışken kabul edip yeni bir başlangıç için ilk adımı atın.

ASLAN:

Gökyüzü bugün, ikili ilişkilerinizde son derece gerçekçi davranarak kendiniz ve sevdikleriniz için olumlu kararlar alıp bunları uygulayacağınıza işaret etmekte. Kendi gerçeğinizi bulabilmiş olmanız size her anlamda artı sağlayacaktır. Bugün işinizle ilgili konularda yeteneklerinizin hakkını vererek bulunduğunuz ortamın yıldızı olabilirsiniz. Hemen herkesin güven ve takdirini kazanabilirsiniz. Maddi manevi keyifli bir gündesiniz. Dikkat etmeniz gereken konu mideniz olmalı. Yedikleriniz sizi gün boyu rahatsız edebilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin iş hayatında yaşayacağı olumsuzluklar size de sirayet edebilir.

BAŞAK:

Bugün işinizle ilgili konularda birtakım prosüdürlerle karşılaşabilir, buna bağlı gecikme ve iptaller yaşayabilirsiniz. İsyan etmeden önce kısa süre de olsa düşünün, belki de bir şeyler sizin hayrınıza işliyordur. Daha sonra pişmanlık duyacağınız, maddi olarak külfet altında kalacağınız bir dert gelmeden gidiyordur. Yaşamı pozitif şekilde değerlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Gün boyu bunu aklınızdan çıkarmadan hareket etmeli ve çalışma arkadaşlarınız başta olmak üzere kimse ile tartışmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın anlayışsız tavırları karşısında öfkelenebilirsiniz. Ne olursa olsun günün şifresi sizler için sakinliktir.

TERAZİ:

Bugün yakın çevrenizdeki insanlar sizi çok çabuk kızdırarak hata yapmanıza sebep olabilirler. Yanlış anlaşılmalar, sevdiğiniz insanlarla gerginliklere sebep olabilir. Kalp kırmak ve kırılmak istemiyorsanız dikkatli davranın. Bugün fiziksel ve ruhsal olarak arınacağınız aktivitelerle ilgilenebiir, olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Bekar Terazi\’ler, bugün karşınıza çıkacak ve sizinle yakınlık kurmak isteyen insanlara karşı nazik davranın, size yaklaşmalarına izin verin. Korkularınızdan uzaklaşmanın tam zamanıdır sizler için.

AKREP:

Bugün herkesle uyum içinde olmaya gayret göstermeli, alınması gereken ortak konularda yapıcı tavırlarda bulunmalısınız. Beklediğiniz bir görüşme bugün gerçekleşebilir ve istediğini sonucu alabilirsiniz. İletişime önem vermeli ve fikirlerinizi cesaretle ifade etmelisiniz. Yapılan toplantılarda konumunuzla ilgili önemli kararlar alınabilir. Özel yaşamınızda ise sevgi ve şefkate fazlasıyla ihtiyaç duyduğunuz bir gündesiniz. Böyle bir günde yaşamınızda size yakın olan insanlarla ilgili değerlendirmelerde bulunarak, kararlar alabilirsiniz. Samimiyetten uzak kişilerin yaşamınızda olmasına tahammülünüz kalmadı. Oldukça güçlü bir dönemin başlangıcındasınız.

YAY:

Gökyüzü bugün, kendinizi güçlü ve huzurlu hisseredek hemen her konuda bilginizi, ruhunuzdaki yüksek enerjiyi en yüksek hali ile dış dünyaya yansıtayacağınızı müjdelemekte. Bugün otorite konumundaki birçok insanın dikkatini çekebilir. \”Biz, enerjisi bu kadar yüksek, donanımlı bir insanı nasıl daha önce fark edemedik?\” diyerek kendi kendileri ile hayıflanmalarına sebep olabilirsiniz. Maddi konularda alacaklarınızı tahsil edebilir, aynı etki ile borçlarınızı zamanında ödeyebilmenin hafifliğini yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yaşadığınız sorunlarda detaylara takılmadan, çözüm odaklı davranışlar içinde olursanız mutluluğu yakalayabilirsiniz.

OĞLAK:

İş hayatınızda günün her saati size olumlu yönde gelişmelerle moral bulacak ve isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz imkanlarla karşılaşacaksınız. Daha önce sizi oldukça zor bir duruma düşüren insanlarla farklı ortamlarda bir araya gelebilir, ilahi adaletin bu dünyada nasıl tezahür ettiğine şahitlik edebilirsiniz. Bugün çok gerekmedikçe harcamalarda bulunmamaya özen gösterin. Aksi halde ilerleyen günlerde ödeme zorlukları yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise \”Kaşının üstünde gözün var\” gibi manasız tartışmalar çıkarmaya çalışan eş ya da sevgilinize karşı sabrınız taşabilir ve ilişkinizi sonlandırarak, yola tek başına devam kararı alabilirsiniz.

KOVA:

Bünyenizin zayıf olduğu bir gündesiniz. Solunum yolları ile ilgili problemlerine karşı dikkatli davranın. İş hayatınızda bugün ani değişimler yaşanabilir ve haksız eleştirilerle karşılaşabilirsiniz. Gardınızı alın ve haksızlığa karşı sessiz kalmayın. Olayları zamanında kontrol edip gereken tepkiyi vermediğiniz takdirde ani bitişler yaşayabilirsiniz, temkinli davranın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden beklentileriniz artarken, onun duyarsız davranışları umudunuzun azalmasına ve ondan uzaklaşmanıza sebep olabilir.

BALIK:

Bugün iş ve özel yaşamınızda sezgilerinize güvenerek hareket edin. İş hayatınızda ortaklıkları olan Balık\’lar, haklarınıza sahip çıkmanız ve finansal konularda araştırmacı davranarak hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Arkanızdan çevirilen önemli bir oyunu zamanından önce fark ederek olası bir olumsuzluğun önüne geçirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aşk ve aile hayatınıza sihirli bir el değmişçesine düzenlemeler gelecek, huzursuzlukları özel bir müdahaleniz olmadan yaşamınızdan söküp atabileceksiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 18 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید