31 Ekim 2014 Günlük Burç Yorumları

31 Ekim 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


31-10-2014 Yorumları

31 Ekim 2014 Günlük Burç Yorumları

31 Ekim 2014 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

Bugün burcunda iş hayatınızda başarılı olmak için zihinsel yeteneklerinizi ortaya koymanın zamanı geldi diyerek sağlam adımlar atacaksınız. Aşk hayatınızda ilişkilerinizde duyarlı ve sevgi dolu olmaya özen duymalısınız.

BOĞA

Bugün iş hayatınıza olan hakimiyetiniz sayesinde çevrenizdeki kişilerin dikkatlerini çekeceksiniz.yalnız kalma yada oldukça ihtiyaç duyacaksınız.çevresel ilişkilerinizde hoşlanmadığınız kişilerden uzaklaşmalısınız.Aşkta uyumsuzluktan kaçınmalısınız.

İKİZLER

Bugün iş hayatınızda hislerinize güven meniz gereken önemli ve sağlam adımlar atmanız gereke bilir kendiniz için duyarlı olun.aşkta özelikle geleceğinizi ilgilendiren konular hakim olmalısınız.

YENGEÇ

Bugün maddi durumunuzu güvence altına almaya çalışabilir, kredi borçlarınız varsa özellikle ödemeleriniz hususunda yeni olanaklar oluşturacaksınız.birikimlerinizden de yararlanabileceksiniz.aşkta süregelen ilişkinizde mutsuzsanız nedenini kendinizde sorgulayın.

ASLAN

Bugün sosyal çevrenizden size gerilimli veren ortamlara katılmak zorunda kalabilirsiniz.iş ve çalışmalarınızda plansız olmayın.aşta partnerinizle yakın geçmişte yaşanmış tartışmaları tekrar bugüne taşımayın.

BAŞAK

Bugün iş hayatınızda sizin için sorun olan olaylardan kaçmakla hiçbir sorununuzun üstesinden gelemezsiniz.ancak sizi zorlayan koşulların üzerine giderseniz huzur bulacaksınız.aşkta mutlu olmanız için çaba sarf etmelisiniz.

TERAZİ

Bugün iş ve çalışma hayatınızda başarı için hırslanmanıza hiç gerek yok sadece çalışın.ayrıca yükselişi yakalamak için iyi ilişkiler içinde olmak gerekiyor. Aşk hayatınızda doğal davranışın dışına çıkmayın.

AKREP

Bugün  bulunduğunuz her ortamda tüm gözlerin size çevrildiği ile yüzleşeceksiniz.çevresel İlişkiler yeniden yapılanma sürecine girebilirsiniz aşkta kuvvetli olduğunuz yönleri başkalarına gösteremeye ve kanıtlamaya çalışmayın.

YAY

Bugün sizi aşk hayatınızda duygusallığınızın artması yönünde etkiliyor. Gelecek için düşünmek ve kararlar almak için almak için iyi bir dönemdesiniz. Sağlıkta sindirim ve beslenmenize önem vermelisiniz.

OĞLAK

Bugün hemen her konuda gerilimli olmanız söz konusu size huzursuzluk veren ve mutsuz eden kişilerden kaçmak yerine onlarla ortak noktalarınızı yakalamaya çalışın.özellikle herkesin ve her şeyin ruhunuza aynalık yaptığını göz ardı etmeyin.

KOVA

Bugün iş hayatınızda yakın geçmişte yaşamış olduğunuz bazı sorunlar tekrar içsel rahatsızlık duymanıza neden olabilir.sizi zorlayan bir sürürü iş olacaktır bunun sadece geçici olduğunu düşünüp bugünü yaşamalısınız.aşkta sadece yeniliğe odaklı olacaksınız.

BALIK

Bugün iş hayatı ile ilgili konularda, düşüncelerinizi başkalarına anlatmak sizi rahatsız ederse asla anlatmayın.aşkta yalnızsanız sosyal çevreniz sayesinde yeni aşk ve arkadaşlıklara başlamanız olası.

NURAY SAYARI

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید