30 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları…

30 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


30 Nisan 2014

KOÇ:

Huzur, kazanç ve güzel gelişmelerin yaşanacağı harika bir gün karşılamakta sizleri. İş hayatınızda hızlı girişimlerde bulunup istediklerinizi kabul ettirebileceğiniz şartlar elde edebileceksiniz. Bugün sezgilerinize güvenerek hareket edin. Özel yaşamınızda ise aşk ve aile hayatınıza sihirli bir el değmişçesine düzenlemeler gelecek. Huzursuzlukları özel bir müdahaleniz olmadan yaşamınızdan söküp atacaksınız adeta. Aşk hayatınızda yaşanan olumlu gelişmeler, özellikle evli Koç’lar için oldukça sevindirici olacak. Başkaları yüzünden doyasıya yaşayamadığınız duyguları hiçbir engel olmadan yaşayabilmenin mutluluğu hayatınızın tümüne yansıyacak.

BOĞA:

İş hayatınızda beklenmedik gelişmeler şans ya da şansızlık olarak karşınıza çıkabilir. Soğukkanlı davranın ve kazanın. Bugün seçimlerinizi akıllıca yapmalısınız. Bugünkü göksel enerjiler siz ve eşinizin ortak kaynakları ve finansal konularda etkili olacak. Harcamalarınızı kontrol altına almalı, özellikle eş ya da sevgilinizi bu konularda çok dikkatli olması yönünde uyarmalısınız. Uyarılarınızı görmezden gelir ve sizi suçlar bir tutum içinde olursa şiddetli tartışmalar ve akabinde ayrılık söz konusu olabilir. Gerçekçi davranın ve rahatsızlıklarınızı ifade edin.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün, iş hayatınızda yeteri kadar veremli olamamanıza, özellikle dikkat gerektiren bir işle ilgileniyorsanız büyük bir hata yapmanıza sebep olabilecek etkilerle karşılaşabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Dikkatli olun. Siz hem iş hem de özel yaşamınızda mücadelenizi yapın. Yıkmak kolay, yapmak her zaman zordur. Sizler Zodyak’ın en sabırsız insanlarısınız. Zor da olsa sabredin. Sabır, kilitli kapıları açan kutsal bir anahtardır. Özel yaşamınızda ise duygularınızla değil, mantığınızla hareket etmeniz gereken bir gündesiniz.

YENGEÇ:

İş hayatınızda popülariteniz ve başarılarınız sıklıkla konuşulmaya, takdir edilmeye başlayacak ve sizler oldukça ön planda olup haklı başarınızınızın mükafatını maddi manevi almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise kıskanç arkadaşlarınız zihninizi bulandıracak konuşmalar yapabilir, dikkatli davranın. Bu tarz konuşmalara müsade etmemeli ve özelikle bu gibi durumlarda eş ya da sevgilinizle ilişkinizi güçlendirmeli, sevginizi cömertçe göstermelisiniz Sultanı ya da padişahı olduğunuz gönüle sahip çıkma ve koruma, kollama zamanıdır şimdi. Bu konuları kapatın ve yeni başlangıçlara aşkla, sevgiyle, eş ya da sevgilinizle bir bütün olabilmenin gücü ile yürüyün.

ASLAN:

Bugün sizin dışınızda gelişen olaylar ve kişiler yüzünden zorlanmalar yaşayabilir ve umudunuzu köreltecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Güçlü olun ve sezgilerinizin sesine kulak vererek davranışlarınızı belirleyin. Özel yaşamınızda problemler yaşanabilir. Ailevi meseleler işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bu zorlu süreci ancak sakin davranmakla atlatabileceğinizi bilmelisiniz. Öfke ve aşırı duygusallık bugünlerde size hata yaptıracaktır.

BAŞAK:

Bugün ailevi ilişkiler, çocuklar ve onların özel yaşamları ile ilgili gelişmelerle ilgilenebilirsiniz. İletişime çok önem vermeniz gereken bir gündesiniz. Gerek eş gerekse çocuklarınız üzerinde otoritenizi göstermeli, size doğru gelmeyen konulara seyirci ve sessiz kalmamalısınız. Yine bu dönemde işinizle ilgili fırsatları iyi değerlendirmeli, istekli olduğunuzu göstermekten çekinmemelisiniz. Fırsatları zamanında değerlendirmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Şans kapınızı iki kere çalmaz, unutmayın.

TERAZİ:
Bugün yerleşimle ilgili konular ve iş hayatınızda köklü değişimler yaşayabilirsiniz. Ne istediğinizi bilir ve tereddütle hareket etmezseniz yaşanan gelişmeleri aleyhinize çevirebilirsiniz. Bugünlerde dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da sevdiğiniz insanlarla ilişkilerinizde kırıcı tavırlar içinde olmamak, iz bırakan ve yürek yıkan sözler söylememek olmalı. Siz sakinliğinizi muhafaza edin ve aşkı kelimelere tutsak etmeyin.

AKREP:
Güne beklenmedik harcamalarla başlayabilir, bunun stresi ile yakınlarınıza kırıcı tavırlar sergileyebilirsiniz. Özel yaşamınızda yatırım yapmayı düşünüyorsanız acele etmemeli ve ertelemelisiniz çünkü daha avantajlı şartlarla karşılaşabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizle bağınızın güçleneceği bir dönemdesiniz. İş hayatınızda ise dalgınlığınızdan kaynaklanacak problemler olabilir. Kısa süreli de olsa zihninizi dinlendirecek bir aktivitede bulunmalısınız.

YAY:
Gökyüzü bugün risk içeren her türlü karar ve davranıştan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. İçinizde adlandıramadığınız bir heyecan ve telaş sizi fazlası ile gözü kara bir ruh haline büründürebilir, hata yapma eğiliminiz güçlenebilir, dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insana duyduğunuz özlem dayanılmaz bir hal alabilir, çaresizliğin elinizi kolunuzu bağlamasına izin vermeyin. Neler yapabileceğinizi, sevdiğiniz insanın kalbini nasıl fethedebileceğinizi düşünün.

OĞLAK:
Aşk enerjisinin kalbinizi titrettiği bir gündesiniz. Yeni bir ilişkiye adım atabilir, yüreğinizde hiç sönmeyen aşk ateşinin sahibine aşkınızı tüm coşkusu ile haykırabilir, yarım kalan hikayeyi tamamlamak ve aşkla bütünleşmek için cesur adımlar atabilirsiniz. Cesur tavrınız iş hayatınızda da olumlu etkileri beraberinde getirecektir bugün. İş hayatınızda var olan şartları kabul etmeniz konusunda ısrarcı davranan iş arkadaşları ya da yöneticilerinize karşı tutumunuz hakkınız olanı almanıza yardımcı olacak.

KOVA:
İş hayatınızda sorumluluklarınızın ağırlığı strese girmenize ve tartışmaya hazır bir ruh hali içinde olmanıza sebep olabilir. Dikkatli olun, özellikle yönetici pozisyonunda olan insanlarla ilişkilerinizin bozulmaması için hassas olmalısınız. Özel yaşamınızda ise sezgilerinize güvenerek hissettiklerinizi sınırlamadan kararlar almalısınız. Bekar Kova’lar, sizler de sezgilerinize güvenin ve aşkı kendinizden uzak tutmaya başlamaktan vazgeçin, baş edemezsiniz.

BALIK:
Bugün ben merkezli düşünür ve hırsla hareket ederseniz zorlanacağınız pek çok konu ile karşı karşıya kalabilir, söylediklerinizin ve yaptıklarınızın altından kalkamayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise çok iyi değerlendirilmesi gereken bir gün. Süregelen sorunları aşmanız için gökyüzü size pek çok imkan sunacak. Yeni bir başlangıç yapabilir, tertemiz bir sayfa açarak mutluluğu ve huzuru yakalayabilirsiniz. Siz yeter ki ne istediğinize karar verin. Seven ve sevilen bir eşle hayat arkadaşlığı mı, kavga ve tartışmalarla kırılan kalpler içinde yorgun bir ruhun keyifsizliği mi? Karar sizin!

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 3 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید