3 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları..!

3 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


..!

 

3 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

3 Mart 2015 Günlük Burç Yorumlarınk

Koç:

Bugün işinizde önemli huzursuzluklara açık bir gündesiniz. Bugün bazı yanlış işlemler yüzünden biraz maddi kaybınız olacak ama en kısa zamanda bu kaybınızı telafi edeceksiniz. “Keskin sirke küpüne zarar verir” Bu atasözünü unutmamalı ve öfkenizi kontrol altına almayı öğrenmelisiniz.

Boğa:

Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir. Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Paranızı idare konusundaki beceriniz, paranızı kendi kişisel zevklerinize harcadığınızda beceriksizliğe dönüşüyor, bir anda savruk biri olabiliyorsunuz. Bugünlerde bir davranışınız dostunuzu zor duruma sokabilir. Hoşlanmadığınız birinin onunla tartışmalı hali sizi meraklandırıyor.

İkizler:

Okumaya, öğrenmeye önem verebileceğiniz hareketli bir gündesiniz. Harcamalarınızın beklemediğiniz bir kaynak yoluyla karşılanması söz konusu. Sizi arayanların ulaşabilecekleri bir konumda bulunmaya özen gösterin. İş yerinizde istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman.Yakın çevrenizdeki gelişmeler size beklenmedik şartlar getirebilir.

Yengeç:

İş hayatınızda bugün çevrenizdekilere karşı sert çıkışlarda bulunabilirsiniz. Özel hayatınızdaki gerginliği iş yerinize taşımamaya çalışmalısınız. Para durumunuza ilişkin olumlu gelişmelere tanık olabileceğiniz bir gündesiniz. İnsanlara çok kolay güveniyorsunuz ve bu durum sizi sıkıntıya sokabilir.

Aslan:

İşyerinizde bazı değişiklikler olacak ve bu değişiklikler sizin konumunuzu doğrudan etkileyecek. Bazı hisselerinizde bugün birkaç sorun çıkacak ve bu durum moralinizi fazlasıyla bozacak. Bazı küçük sorunları yaşayabilirsiniz bu günlerde. Daha dikkatli olmalısınız özellikle aldığınız besinlere özen göstermelisiniz.

Başak:

Yeteneklerinizin beslenmesi gerekiyor. Çok yönlü oluşunuz, bilgi alanınızın dışındaki konulara da ilgi duymanızı sağlıyor. Bugünlerde ödeme konularında feraha çıkabilmeniz, akıllı para kullanımının ve yoğun çalışmaların sonucu. Abarttığınız bir sorununuz var. Bununla ilgili üzüntü yaşamanız gerekmiyor.

Terazi:

İş yaşantınızda bazı gelişmelerin gerçekleşmesini arzu ediyorsunuz. Bu yüzden beklemedesiniz. Parasal açıdan zorluk çekeceğiniz bir gün. Ailenizden maddi kaynak alacağınızı düşünüyordunuz. Kendinize çok fazla zaman ayıramamanın sıkıntısını çekiyorsunuz fakat çok fazla uyuyorsunuz.

Akrep:

Kendinize çok fazla zaman ayıramamanın sıkıntısını çekiyorsunuz fakat çok fazla uyuyorsunuz. Partnerinizin zorlamasıyla sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Partneriniz hayatı sevmekten başka, bunu çok iyi değerlendirmeyi de biliyor. Ona ayak uydurmaya gayret göstermelisiniz.

Yay:

İş yaşamındaki hızlı gelişmelere seyirci kalmayacaksınız. Meslek yaşantınızda oldukça yoğun bir tempo içinde olabileceğiniz bir gündeyseniz. Başkaları ile birlikte hareket etmek ve düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsunuz, ama çevresel şartlar bunu pek verimli kılmayabilir. Gerçekçi olmalısınız.

Oğlak:

İş yeri değişikliği veya bir terfi söz konusu. Ne olursa olsun bu durum sizin için daha huzurlu günlerin başlangıcı olacak. Aile içindeki bir kişinin ani rahatsızlığı sizi bir miktar masrafa sokup paradan çıkarabilir.

Kova:

Konumunuzun, sizi gitgide, belirlenenlerin dışında da sorumluluklar altına sokmaya başlaması gözünüzü korkutmamalı. Siz acı patlıcanı kırağı çalmaz diyorsunuz, ama hayatın gerginliği sağlığınızı etkiliyor. Bazı belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalı, kendinizi bir sağlık uzmanına göstermelisiniz.

Balık:

İş yaşantınızda bazı beklentiler içindesiniz. Beklediğiniz bazı haberler, anlaşmalar var. Bunlardan çıkacak sonuca göre bir karar alacaksınız. Sağlığınızla ilgili bir problem bugün sizi bir hayli rahatsız edebilir. Sağlığınıza biraz daha önem vermelisiniz.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 3 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید