3 Dakikada Bukleli Saçlar

3 Dakikada Dalgalı Saç Yapımı
Paylaş
 


3 Dakikada

Sevgili bayanlar bugün evde kendimiz pratik bir şekilde yapabileceği bukle ve saç düzleştirici ile yapabileceğimiz saç modeli hakkında bilgi vereceğim.Kuaföre gidecek kadar vakti olmayanlar için pratik , hızlı ve mükümmel sonuçlar ortaya çıkabilir.

Bunun için gerekli olan yalnızca saç düzleştirici.. Saç düzleştirici de hemen herkesin evinde bulunur.3 dakikada bukeleli saçların yapımına gelince;

:

Banyodan çıktıktan sonra saçlarınızın fazla suyunu alıp hayal ettiğiniz bukle büyüklüğünü göz önünde bulundurarak  bir tutam ayırın.Ayırdığınız o bir tutam saçı istediğiniz bir yöne doğru bükün. Saç dipleriniz de bükmenin verdiği rahatsızlığı hissettiğinizde bükmeyi bırakarak yaklaşık 150 derece civarında ısıttığınız saç düzleştiriciyi bükme yaptığınız saçın ucunu bırakmadan aşağıdaki gibi üzerinde gezdirin. Saç düzleştirici ile yaptığınız bu hareket sonrasında nemli saçlar bükülü şekilde kurumaya başlayacak ve o hayal ettiğiniz nefis buklelere kavuşacaksınız.

Saç düzleştirici ile dalgalı saçlar yapmak

3 dakikada dalgalı saçlar yapmak gördüğünüz gibi fazla zor değil. Maşa ile yapacağınız  hareketi istediğiniz büyüklükte bukleleri saç düzleştirici ile yapabilirsiniz. Bunun için size her bukle demeti için 3 dakika gerekiyor.

 

Arananlar :duzlestiriciyle sac kivirma,evde kıvırcık saç yapımı
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Siyah Kuru Erik ,Sağlam Kemik

Siyah Kuru Erik ,Sağlam Kemik  Prof Dr Müftüoğlu siyah kuru eriğin Kalsiyum zengini bir besin

0 1 6 Aralık 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید