3 Adımda Daha Uzun Görünen Parmaklar

3 Adımda Daha Uzun Görünen Parmaklar
Paylaş
 


3 Adımda Daha Uzun Görünen Parmaklar

Kadınların yaşı ellerinden belli olur derler. unsurlarının başında gelir eller.
3 Adımda Daha Uzun Görünen Parmaklar

3 Adımda Daha Uzun Görünen Parmaklar

  • Törpü 
  • Koyu renkli bir oje 
Tırnaklarınız ne çok uzun ne çok kısa olmalı. Parmak boyunu 3-4mm kadar geçen tırnaklarınızı, köşelerini hafifçe yuvarlayarak törpüleyin. Bu sayede tırnakların daha dar ve uzun görünür. Bunun yanında, tırnak etlerini kesmeden krem sürerek geriye itin. Böylece oje süreceğiniz alanı genişletebilirsiniz.
Kırmızı, bordo, siyah, lacivert gibi koyu renkli ojelerle tırnak şeklinizi istediğiniz gibi gösterebilirsiniz. Bu ojeler daha belirgin olduğu için açık renklere nazaran algıyı şekillendirmede daha başarılıdır.
Seçtiğiniz ojeyi ortadan sürmeye başlayın. Tırnaklarınızın kenar kısımlarına oje uygulamayın. Böylece, koyu renkli ojen tırnağınızda dikey bir doğru gibi görüneceği için tırnaklarınızı da daha uzun gösterecektir. Veya, açık renkli bir oje üstüne koyu bir renkle, tırnağının tam ortasına gelecek şekilde tek bir ince çizgi çekebilirsiniz. Siyah, oldukça başarılı bir seçim olacaktır

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Mucize İçecek Altın Süt

 Mucize İçecek Altın Süt Altın süt dediğimiz içeceğin içerisindeki Kurkumin sayesinde Hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor.

0 3 5 Kasım 2018
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید