29 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

29 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


29 Mart 2014

KOÇ:

Gökyüzü bugün iş ve eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir ve size destek verecek insanların dikkatini çekerek, olumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Bugün tüm pozitif enerjinizi bu konularda cesur bir şekilde kullanmalısınız. Finansal anlamda uzun zaman önce yaptığınız işler size hızlı bir şekilde kazançlar sağlamaya başlıyor. Bu dönem yatırımlar için düşünmeli, araştırmalar yapmalı ve paranızı nasıl değerlendireceğinizi netleştirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz bugün hırçın davranışlarını sözlerine yansıtabilir, kalbiniz incinebilir. Duygusal tepkiler vermeden sakinleşmeyi bekleyin ve hislerinizi en yalın hali ile ifade edin.

BOĞA:

Gökyüzü bugün, iş hayatınızda sabah saatlerinde mesai arkadaşlarınızla tartışmalar içine girmemeniz için uyarıyor sizleri. Birtakım gizli olayların iç yüzünü kavrayabilirsiniz; sessiz kalın ve bırakın insanlar sizi kandırdıklarını zannetsinler. Akşama doğru kendi yaptıkları oyunun içinde kalmanın şaşkınlığı ile bozguna uğramış olacaklar. Doğru olan her zaman kazanır, bunu aklınızdan çıkarmayın. Evli Boğa’lar sabrınız, fedakarlığınız eşinizin engin sevgisini daha da arttıracak. Bekar ve ilişkisi devam eden Boğa’lar, bugün dışarıdan gelen etkilere karşı dikkatli davranın.

İKİZLER:

Gökyüzü olumlu etkileri ile sizi hayatın güzel yönleri ile mükafatlandırıyor. Yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz, girişimlerinizi başarı ile gerçekleştirebileceğiniz, enerjisi yüksek bir gündesiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken tek konu harcamalarınız ve kişisel eşyalarınızın güvenliği olmalı. Özel yaşamınızda ise uzun süren bir beraberlik içindeyseniz ilişkinize yeni anlamlar yüklemek için sevdiğiniz insanın hoşuna gidecek aktivitelerde bulunabilirsiniz. Bekar İkizler burçları sizler de bugün karşı cinsin hoş sözleri ile şımarabilirsiniz.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün cesaretinizin ön planda olacağına işaret etmekte. Öğrenciyseniz bugün sınavlarınız oldukça başarılı geçecektir. Cesaretinizi aklınızla birleştirin ve konsantrasyonunuzu kimsenin bozmasına izin vermeyin. İş ve eğitim hayatınızda şans sizden yana. Özel yaşamınızda da iş hayatınızdaki başarınızı destekler ve keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Şansınıza güvenin ve cesaretli olabilmenin getirdiği avantajı sonuna kadar kullanın.

ASLAN:

Gökyüzü sabah saatlerinde karşılaşacağınız insanların negatif enerjilerinin, gün boyu sizleri olumsuz etkileyebileceği yönünde uyarıyor sizleri. Bu gibi insanlarla çok fazla vakit geçirmemek en doğru yaklaşım olacaktır. Mecburiyetlerinizden dolayı vakit geçirmek zorundaysanız da enerjinizi yüksek tutmaya ve etki altında kalmamaya dikkat gösterin. İş hayatınızda bugün yaptığınız görüşmeler, uzun vadede başarı çıtanızı yükseltebilir. Özel yaşamınızda ise tahammül gücünüz oldukça zayıf, sürekli tekrarlanan tartışmaları kaldıracak gücünüz yok.

BAŞAK:

Birileri işlerinizi bozmak için önünüze sürekli olarak engeller çıkarabilir. Geri dönen işleriniz için paniğe kapılmak yerine, size zarar vermek için uğraşıp duran kişileri öğrenmeye çalışmalısınız. Sizden yaşça büyük, otorite konumundaki insanların desteğini alarak bu durumun önünü kesecek girişimlerde bulunmalısınız. Bekar Başak’lar özel yaşamınızda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Gökyüzü bugün evli Başak’ların eşlerinden gelebilecek sürpriz bir hediye ile sevinebileceklerine işaret etmekte.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün disiplininiz ve başarmaya yönelik istekli davranışlarınızın ödülünü alabileceğinize işaret etmekte. Geçmişe takılıp kalmadan, günün getirdiğini akıllıca değerlendirdiğiniz özel zamanlardasınız. Kendinize olan güven ve cesaretiniz iş hayatınızda statünüzü yükseltecek bir enerji sizler için. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana karşı sabrınız taşmak üzere. Siz ne kadar öz verili ve ilgiliyseniz onun bunu görmezden gelmesi, üstünlük kurma çabaları çileden çıkmanıza neden olabilir. En iyisi sakinlikle rahatsızlıklarınızı ifade ederek orta yolu bulmanız olacaktır.

AKREP:

Bugün herkesle uyum içinde olmaya gayret göstermeli, alınması gereken ortak konularda yapıcı tavırlarda bulunmalısınız. Beklediğiniz bir görüşme bugün gerçekleşebilir ve istediğini sonucu alabilirsiniz. İletişime önem vermeli ve fikirlerinizi cesaretle ifade etmelisiniz. Yapılan toplantılarda konumunuzla ilgili önemli kararlar alınabilir. Özel yaşamınızda ise sevgi ve şefkate fazlasıyla ihtiyaç duyduğunuz bir gündesiniz. Böyle bir günde yaşamınızda size yakın olan insanlarla ilgili değerlendirmelerde bulunarak, kararlar alabilirsiniz. Samimiyetten uzak kişilerin yaşamınızda olmasına tahammülünüz kalmadı. Oldukça güçlü bir dönemin başlangıcındasınız.

YAY:

Gökyüzü, düşüncelerinizde karışıklığı iş hayatınıza yansıtmamanız için uyarıyor sizleri. Olumlu gelişen olayları bile kararsız ve dalgın tavrınızla değerlendiremeyebilirsiniz. Uzun zamandır birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. İç huzursuzluğunuzu paylaşarak yenmeye çalışmalısınız. Bugün işinizle ilgili ani kararlar almaktan uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda geçmişte deneyimlediğiniz fakat çözüme kavuşturamadığınız konular tekrar gündeminize gelecek. Siz iç dünyanızda kopan fırtınaları bu kez söndürecek tavırlar sergileyecek ve rahatsızlıklarınızı söküp atacaksınız. Yaşanan bu durum sizi öylesine rahatlatacak ki, yıllardır hissetmediğiniz kadar hür ve cesur hissedeceksiniz kendinizi.

OĞLAK:

Gökyüzü sizleri iş ve özel yaşamınızda isteklerinizin gerçekleşmesi için mücadele etmeniz, emek vererek hedefler belirlemeniz için destekliyor. Yakın çevrenizde yaşanan olumsuz enerjileri bir tarafa bırakmalı ve yapacaklarınız için planlamalarda bulunarak girişimci yönünüzü uyandırmalısınız. Özel yaşamınızda ise yakın çevrenizden duyacağınız haberlere inanmak istemeyeceksiniz ama etkilenmeye de devam edeceksiniz. Bu süreçte duygusal davranmak yerine gerçekçi davranmalısınız. Daha zor deneyimler yaşamadan, birtakım konularda tavrınızı net bir şekilde ortaya koyarak tedbirli davranmalısınız.

KOVA:

İş hayatınızı ilgilendiren konularda daha açık görüşlü davranarak, kalıplaşmış düşüncelerinizin dışında yeni fikir ve önerileri olumlu yönde değerlendirmelisiniz. Bu süreç içinde yaptığınız işe bağlı olarak daha profesyonel yaklaşımlar sergilemelisiniz. İlişkinizde birçok şeyi değiştirmeyi isteğiniz oldukça kuvvetlidir ve bunu başarabilecek irade gücüne sahipsiniz. Fakat kendinize, yaptıklarınıza dönüp bakmalısınız. Tarafsız bir öz eleştiride bulunduktan sonra planlarınızı uygulamaya başlamalısınız.

BALIK:

Kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni tanışacağınız insanlardan hiç beklemediğiniz şekilde önemli teklifler ve başarılı olabileceğiniz orijinal fikirler alabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz ve iletişimdeki başarınız sizlere pek çok kapıyı aralayacaktır. Yakın çevrenizde sizin dışınızda gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar olumlu da olabilir olumsuz da. Şimdi kendi kaynaklarınızı, becerilerinizi akılcı bir şekilde değerlendirmeli ve önce ben demeyi öğrenmelisiniz. Siz ayaklarınızın üzerinde sağlam duracaksınız ki sevdiklerinize faydanız olsun. Bugün duygularınızla değil, aklınızla hareket etmelisiniz. İnsanlar sizin duygusal ve iyi niyetli davranışlarınızdan faydalanmaya kalkabilirler.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 9 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید