29 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları …29 Kasım 2013

KOÇ:

Bugün, iş hayatınızda güvendiğiniz bir insan hakkında yanılgılar yaşayarak, gerçek yüzünü göreceğiniz bir olayla karşı karşıya kalacağınıza işaret etmekte. Oldukça üzülüp şaşırabilirsiniz. İnsanları kendiniz gibi görmekten vazgeçin artık. Güveneceğiniz insanları seçerken duygularınızdan çok aklınıza güvenerek hareket edin. Yeteri kadar üzülüp hırpalandınız. Siz her şeyden ve herkesten önce kendinize güvenmeyi öğrenmelisiniz. Maddi konularda ortaklaşa yapılan işlerde kazançlar söz konusu. Bugünlerde iş birlikleri ve akıl ortaklıkları sizi kazançlı çıkaracak. Özel yaşamınızda ise duygularınız son derece yoğundur. Hissettiklerinizi ifade edin. Duygular paylaştıkça zenginleşir. Aşkı, sevgiyi ve öfkeyi ruhunuza hapsetmenizin ağırlığından kurtulmanın zamanı gelmedi mi sizce de?

BOĞA:

Bugün enerjiniz öylesine kuvvetli ve etkileyicidir ki çevrenizdeki tüm insanların hayranlığını kazanacağınız kesin. İşinizle ilgili önemli bir projeniz varsa sunumu bugün gerçekleştirebilir, yine toplantı ve görüşmelerinizi gün içerisinde yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır yüreğinizde biriktirdiğiniz konuları konuşmanın zamanı geldi. Duygularınızı bastırmaktan vazgeçmeli ve her şeyi tüm açıklığı ile birlikte olduğunuz insanla konuşmalısınız. Bekar Boğa’lar, bugün karşılaşacağınız ya da tanıştırılacağınız biri sizi fazlası ile etkileyebilir ve ilerleyen günlerle birlikte birbirinizi daha yakından tanıyarak keyifli bir ilişkiye hızla adım atabilirsiniz.

İKİZLER:

Bugün uzun zamandır arkadaşlık yaptığınız bir hemcinsinizle ciddi bir tartışma yaşayabilir, ona karşı anlamadan dinlemeden önyargı ile yaklaşarak kalp kırıp üzülebilirsiniz. Bugün anlayışlı olmaya ve size söylenenleri yanlış anlamamaya özen gösterin, aksi halde ilişkilerinizi derinden zedeleyebilirsiniz. İş hayatınızda ise elektronik eşyalarda yaşanacak arızalar yüzünden sıkıntılı anlar, iletişimle ilgili problemler söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle paylaştığınız bir sırrı 3. şahısların duymamasına özen gösterin!

YENGEÇ:

Bugün ortaklaşa işlerde sabırlı davranmalı ve ilk sözü, ilk kararı veren taraf olmamaya özen göstermelisiniz. Kendinizi pek çok konuda ifade edip önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ne istediğinizi biliyorsunuz, fırsatları iyi değerlendirecek, maddi manevi kazançlı çıkacaksınız. Bugün insanların ne yaptıklarını boş verin ve siz yapmanız gerekenlere odaklanın. Bırakın kötüler kendi yaptıkları ile uğraşsın dursun. Sizi siz yapan özellikleriniz için şükredin ve gelen fırsatları kısa sürede değerlendirmeye bakın. Hem iş hem de özel yaşamınızda şans sizden yana. Bir beraberlik içinde değilseniz o özel insanla tanışabilir, huzur dolu bir aşkın içinde bulabilirsiniz kendinizi.

ASLAN:

Bugün, işinizle ilgili konularda detaylara önem vermeniz yönünde uyarıyor sizleri. Yaptığınız işi 2 kez kontrol etmek faydanıza olur. Maddi zararlarla karşılaşmanın önüne geçmiş olursunuz. Geçmişte problem yaşadığınız insanlarla da iş ilişkileri içinde olmamaya özen göstermeniz gereken zamanlardasınız. Kısacası bugün risk gerektiren işlerden uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızla ilişkilerinizde güven tazeleyeceğiniz, var olan sorunları karşılıklı anlayışla çözüme kavuşturacağınız güzel zamanlardasınız. Evliliğinde problem olan Aslan’lar, bugün arkadaş ya da yakınlarınızın etkisinde kalarak problemleri daha da büyütür tarzda davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız.

BAŞAK:

İş hayatınızda yaşanan belirsizlik sizleri hayli kaygılı bir ruh haline büründürebilir. Kaygılar öfkeye dönüşürse sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. Öfkeniz sadece kendinize karşı yaptığınız bir engeldir. Gerçekleri görmezden gelecek bir yapıda olmadığınıza göre şimdi harekete geçmelisiniz. Rahatsızlık duyduğunuz tüm konularda fikirlerinizi söyleyerek yapmanız gereken hiçbir şeyi ertelememeli, belirsizliklerin üzerine kararlılıkla gitmelisiniz. Kaybetme korkusunun ruhunuzda gezinerek sizi engellemesine izin vermemelisiniz. Özel hayatınızda ise olayları kendi lehinize çevirebileceğiniz, sakinliğiniz ve davranışlarınızdaki uyum sayesinde takdir görüp ilişkilerinizi olumlu yönde yapılandırabileceğiniz bir gündesiniz.

TERAZİ:

Bugün maddi konularda oldukça şanslısınız. Yaptığınız her işte şans sizden yanadır. Şans oyunlarında da sürprizler yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise eşinizin maddi durumundaki dengesizlik sizleri bir hayli zorlayabilir. Bu süre içinde birbirinize destek olmalı, daha önce yaşadığınız zorluklardan aldığınız deneyimlerle hareket etmelisiniz. Bekar ve beraberliği devam eden Terazi’ler, kıskançlık duygunuzu kontrol altına almalı, gereksiz tartışmalarla sevdiğiniz insanı üzmemelisiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Terazi’ler, bugün çocuk ya da çocuklarınızla ilgili konulardan dolayı ortak kararlar almanız gerekebilir. Sakin olun ve çocuklarınızın ilişkinizdeki problemden etkilenmesine sebep olacak kişi siz olmayın.

AKREP:

Gökyüzü bugün, fevri çıkışlar sergilemekten ve ani kararlar alıp uygulamaktan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Sonuçları oldukça sıkıntılı olabilir. Sakinleşin, derin derin nefes alın ve kimsenin kızgın ve öfkeli ruh halinizden faydalanmasına izin vermeyin. Sakinleşmeyi ne yaparsanız yapın başaramadıysanız, bulunduğunuz ortamdan kısa süreli de olsa uzaklaşın ve tartışmaların size sadece zarar getireceğini bilerek hareket etmeye çalışın. Bugün iç dünyanıza yönelin. Kızgınlıklarınızı, kalbinizdeki yaraları, yaşadıklarınızı, yaşayacaklarınızı, yapmanız gerekenleri ve sevdiklerinizi düşünün. Meditasyon ve dua ile ruhunuzu dinlendirin. Aile bireyleri ile ilişkilerinize önem verin ve onların tavsiyelerini mutlaka dikkate alın. Özel yaşamınızda ise beklemediğiniz insanlardan gördüğünüz davranışlar sizleri incitti. Değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenin ve onlara karşı tavrınızı değiştirerek siz değişin.

YAY:

Bugün, oldukça pozitif ve enerjik bir ruh hali içinde olacağınızı müjdelemekte. İş hayatınızda kendinize olan güveniniz ve pozitif enerjiniz birçok insanın dikkatini çekecek, size birçok yeni teklif ve fırsatın kapılarını aralayacak. Zamanı ne kadar iyi değerlendirirseniz o denli kazançlı çıkacaksınız. Bugün kendinizi ifade ediş tarzınız ve olaylar karşısındaki yaklaşımınız çok etkileyicidir. İstek ve taleplerinizi bugün dile getirebilirsiniz. Yeni anlaşmalar için de oldukça uygun bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise evli Yay’lar, eşinize zaman ayırmalı, onu dinlemeli, anlamaya çalışarak hareket etmeli ve ona verdiğiniz değeri cömert bir şekilde göstermelisiniz. Bekar Yay’lar, gün sizin gününüz, olabildiğince ruhunuzu şımartın!

OĞLAK:

Bugün gizli kalmış pek çok konu gün yüzüne çıkabilir. Bu olumlu da olabilir, olumsuz da. Geçmişle alakalı konular zor durumda kalmanıza sebep olabilir. Gerçekleri kabullenerek hareket ederseniz daha az zararla karşılaşırsınız. Reddetmek= Kaybetmek. Akıl oyunlarınız ters tepebilir. Kısacası evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Kontrolünüz altında tuttuğunuz pek çok konu elinizden kayıp gidebilir, dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana dürüst davranmalı, onun uyarı ve görüşlerini tepki ile karşılamadan, onu anlamak için biraz daha duyarlı davranmalısınız.

KOVA:

Gökyüzü, isteklerinizin bir hayli yükseleceğine, dünya görüşünüzün önemli yönde gelişerek sizi daha kararlı ve daha güçlü bir hale getireceğine işaret etmekte. Bu dönem sizlere yaşamınızın birçok noktasında önemli değişimler yaşatabilir. Yeniden doğmuşçasına hür ve rahatlamış hissedeceksiniz kendinizi. Uzun süredir sorunlu bir beraberlik içindeyseniz ilişkinizdeki sorunları kaldıracak gücü bulamayabilir, aşırı duygusal davranarak sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. Bu süreçte beklemede kalmak ve keskin kararlar almamak yapacağınız en doğru davranış olacaktır. Ailevi olaylar sizi bir hayli yorabilir, maddi manevi fedakârlık ettiğiniz insanlardan hiç hak etmediğiniz davranışlar görerek üzülebilirsiniz.

BALIK:

Bugün, keyifli, enerjisi yüksek, hoş sohbetlerle renklenecek güzel bir günü müjdeliyor sizlere. Hayata daha olumlu yaklaşımlarla bakar ve tavırlarınızı buna göre belirlersiniz. Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda hiç beklemediğiniz insanlardan gelecek fikir ve öneriler, eş ya da sevgilinize olan yaklaşımınızı çok olumlu bir yönde değiştirebilir. Kendinize olan güveniniz ve iletişimdeki başarınız sizlere yaşamda pek çok kapıyı aralayacaktır. Ailenizi ve kendi yakınlarınızı ilgilendiren konularda ise daha hassas ve duyarlı davranmalısınız. Farkında olmadan sergilediğiniz tavırlar onları kırmış olabilir.

Arananlar :basit ev sac topuzlari yapimi
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Tatlı Krizine Avokado Puding

Tatlı Krizine Avokado Puding Suçluluk hissine kapılmadan yiyebileceğiniz bir tatlı tarifimiz olduğunu söylesek? Ne dersiniz?

0 10 13 Ocak 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید