27 Kasım 2013 Günlük Burç Yorumları27 Kasım 2013 Günlük


KOÇ:

Gökyüzü bugün, ani kararlar almamanız için uyarıyor sizleri. Özellikle işinizle ilgili konularda anlık kararlar zor durumda kalmanıza ve kendi işinizi çıkmaza sokmanıza sebep olabilir. Bugün günü olabildiğince mantık çerçevesinde değerlendirin ve günlük akışın dışına çıkmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise güveni sorgulayacağınız, ait olma kavramının önemini düşüneceğiniz bir gündesiniz. Sevda mı, güven mi aşk mı, korku mu? Duygularınız doğrultusunda düşünceleriniz netleşecek ve yeni başlangıçlar yapacaksınız. Bekar Koç’lar, eski sevgiliden gelecek haberle duygularınız alt üst olabilir.

BOĞA:

Ortak iş yaptığınız kişilerle ortak noktalarda bulaşamadığınız takdirde, birlikte yola devam etmek yerine, yola kendi başınıza devam etme kararı almanız sizler için çok daha olumlu sonuçları beraberinde getirecektir. Cesur adımlar atmanız gereken bir dönem sizleri karşılamakta. Bugünlerde gerçekleştireceğiniz disiplinli çalışmalarınızın karşılığını maddi olarak almaya başlayacaksınız. Uzun zamandır satmaya çalıştığınız bir mülkü elinizden çıkarabilir, karlı yatırımlara adım atabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz, yapabileceklerinizin farkındasınız, bu da sizleri güçlü kılacak. Özel yaşamınızda ise duygularınızı dengelemeyi başardığınız anda huzuru yakalayabileceksiniz.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün, sezgilerinizin olağanüstü yoğun olacağına işaret etmekte. Rüyalarınız ve sezgileriniz, yolunuzu aydınlatan ışık gibidir adeta. Birçok sorunun cevabını bulabileceğiniz ve isteklerinizi netleştirerek rotanızı belirleyebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise birlikteliği devam eden İkizler, eşinizin size olan sevgisini tüm benliğiyle ifade etmesi ile moral bulacaksınız. Beraberliği olmayan İkizler, bugün dışarı çıkın ve karşı cinsin ilgisine duyarsız kalmayın.

YENGEÇ:

Gökyüzü sizleri, her zamankinden daha cesaretli adımlar atmanız için destekliyor, Mecburiyetlerden dolayı sabır ve fedakarlık gösterdiğiniz konularda yapacağınız çıkışlarla kimsenin sizi suiistimal edecek davranışlar içinde bulunmasına fırsat vermeyeceksiniz. Ses tonunuzdaki kararlık ve davranışlarınızdaki tutarlık nedeniyle şaşkına dönecek insanları karşınızda görmeye hazır olun. İş hayatınızda maddi gelişmelerle moral bulacak ve sürpriz alımlar gerçekleştirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek haberlerle mutlu olacak, size duyduğu saygı ve sevginin gücünü bir kez daha iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

ASLAN:

Arkadaşlık ilişkilerinizde fikir ayrılıkları yaşamanız olası. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda geri çekilin ve tartışmaya girmeyin. Aynı şekilde aşk hayatınızda da bu sorunu yaşamanız olası. Sebep parasal konular da olabilir. Sağduyulu davranın ve sonrasında pişman olacağınız ani kararlar ve fevri davranışlardan kaçının. Bu dönemde hiç aklınızda yokken bir mülk edinebilirsiniz. Ruhsal dengeleri, kuralları ve ilahi gerçekleri anlamakla deneyimleriniz çoğalacaktır. Geçmişte kalması gereken düşünce kalıplarından vazgeçmek ve yeniliklere başlamak için favori bir gündür.

BAŞAK:

Gökyüzü bugün, özgürlük duygunuzun yükselerek olumlu etkileri olacağına işaret etmekte. Bu özgürlük var olan şartlarınızı iyileştirerek çalışma ortamınızda daha iyi imkanlar sağlayabilmeniz adına mücadele gücünüzü harekete geçirecek. Sorumluluğunu aldığınız projeleri daha verimli bir şekilde sonuca ulaştırabilmek için kararlar alacaksınız. Ailevi ilişkilerinizde birtakım kararsızlıklar kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekte zorlanmanıza neden olabilir. Bugünün şifresi, ne olursa olsun sakinliğinizi korumak ve olayları daha da işin içinden çıkılmaz bir hale getirmemeye çalışmak olmalıdır.

TERAZİ:

Gökyüzü, yaşam enerjinizi yükseltiyor. Düşünceleriniz ve davranışlarınız olumlu yönde gelişirken, sizler de iş hayatınızda başarılı çalışmalarınızla dikkat çekiyor, maddi manevi önemli gelişmelerle emeklerinizin karşılığında mükafatlandırılmaya başlıyorsunuz. Aşk hayatınızda yüksek enerjinizin getireceği heyecanlar söz konusu. Monotonlaşan beraberliğiniz aşkın ve romantizmin rüzgarı ile yenilecek adeta. Bekar Terazi’ler, sizler de duygu dolu ve samimi bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.

AKREP:

Konsantrasyonunuzun çok yüksek olduğu bir gündesiniz. Dikkat gerektiren çalışmalarınızı bugün ele alabilirsiniz. Öğrenme gücünüz son derece yüksektir. Toplantılar, görüşme ve girişimler için olumlu sonuçlar alabileceğiniz bir zamandasınız. Popülaritenizin yükselmeye başladığı şanslı bir süreçtesiniz. Tamamlanmamış, eksik kalmış tüm işlerinizi bugün gözden geçirip kısa bir süre içinde bitirebilirsiniz. Sizin gibi yaşamın getirileri ile olgunluğa ulaşmış bir ruh ne istediğini ve neler yapabileceğini bilir, rotasını istediği yönde tayin eder. Özel yaşamınızda ise keyifli gelişmelerle uzun zamandır eş ya da sevgilinizle mücadele ettiğiniz bir konuda, kazanacağınız zaferle, haklı galibiyetinizin sevincini yaşayacaksınız.

YAY:

Gökyüzü bugün, sizin dışınızda gelişen olaylar yüzünden gergin bir ruh hali içinde olacağınızı işaret etmekte. Özel hayatınızla ilgili yapmayı düşündüğünüz bir aktiviteniz hiç beklemediğiniz kişi ya da kişiler tarafından engellenmek istenebilir. Dürüst olmayan kişilerle ve entrikalarla karşılaşabilirsiniz. Ne olursa olsun sakinliğinizi korumalı, kişilerin gerçek yüzünü görerek gerekli tepkinizi ortaya koymalısınız. Yaşanan gerginlikle içine kapanık bir ruh hali içinde olmanız, aileniz ve sevdiklerinizi kaygılandırabilir. Biraz kendinize zaman ayırın ve sessiz bir yerde kafanızı dinleyin. Bugün tepkilerinizi kontrol altında tutmayı başarabilirseniz aleyhinize gelişen her şeyi lehinize çevirebileceksiniz.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün sizleri, çevrenizde gelişen olumsuz olaylara rağmen tartışmalardan uzak durmanız konusunda uyarıyor. Bugün yakın çevrenize karşı her zamankinden daha duyarlı olmayı başarabilirseniz iş hayatınızda sizin için çok olumlu sonuçlar getirebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İstediklerinizi gerçekleştirmek için ısrarla mücadele etmelisiniz. İşinize kuvvetli ruhsal enerjinizi yansıtarak ilerlemeler kaydedeceksiniz. Öğrenme gücünüz oldukça kuvvetli. Hiçbir yeni başlangıç ve öğreti sizleri korkutmamalı. Zorlandığınız ne varsa bugün ele alın, başarılı sonuçlar elde ettiğinizi göreceksiniz.

KOVA:

Bugün duygusal hesaplaşmalara, sezgiselliğiniz ve gizliliğe verdiğiniz önemin yoğun olduğu bir gündesiniz. Yılın ilk gününden bu güne kadar olan süreci bir film şeridi gibi zihninizden geçirir ve yaşananlar üzerinde değerlendirmeler yaparak atladığınız detayları yakalarsınız. Kendinizi daha da geliştirebilmek adına yapmanız gerekenler için önemli ipuçlarıdır bunlar. Sezgilerinize güvenerek hareket edin, sizi asla yanıltmayacaktır. Ruhsal enerjinizi artırmak için meditasyon yapın, ruhunuzu ne kadar arındırıp özgürleştirirseniz iş hayatınızda motivasyonunuz o denli kolay olacak ve daha başarılı çalışmalar içinde olmanızı sağlayacaktır.

BALIK:

Bugün yönünüzü iyi belirlemeli ve özellikle işinizle ilgili konularda kararlı davranarak hareket etmelisiniz. Yaşanmışlıkların ruhunuza kattığı olgunlukla geçmişin olumsuz izlerini silmenizi sağlayacak durumlarla karşılaşacaksınız. İş ve özel yaşamınızda dengelerin yerine oturmaya başladığı bu süreçte yeteneklerinize güvenerek hareket etmenin maddi manevi olumlu gelişmelerini yaşayabilirsiniz.

Arananlar :armine 2014 eşarp modelleri
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey

Erkeklerin Kadınlarda Çekici Bulduğu 10 Şey Hemen hemen hepimiz karşı cinste çekici bulduğumuz tuhaf seyleri

0 2 15 Temmuz 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید